izci yamalar liyakat, koleksiyoncu ögeleri sembolleridir

Izci ve Kiz Izciler hem kisisel fitness, vatandaslik egitimi ve gençler için karakter gelisimi dünya çapinda idealleri ayarlayin. Izcilik örgütleri birçok alanda basarilarini tanimak Scout yamalari sunuyoruz. En genç en eski Izciler itibaren, Scout yamalar gururla basari sembolü olarak giyilir.

Izciler onlari kazandi kisi farkli bir hedefe ulasmis bir isareti olarak islemeli Scout yamalar veya hak rozetleri giyerler. Izci yamalar Izcilik özellikleridir siki çalisma ve özveri vitrin.

Boy kurucu için izci yamalar tarih Amerika Izciler. Izciler balikçilik ve digerleri sinek, tiyatro, Amerikan is gibi alanlarda da dahil olmak üzere, 100’den fazla kategoride hak rozetleri kazanabilirsiniz. Yetiskin liderleri özel egitim gereksinimleri tamamlanmasi için de Scout yamalari kazanabilirsiniz.

Kiz Izciler, kuruluslarinin programlarina dayali yani yamalar, rozet ve amblemler kazanmak. Girl Scout yamalar organizasyonda spesifik faaliyetlerin tamamlanmasi için elde edilebilir.

Izciler kendi oranda ilgi kisisel alanlarinda faaliyet tamamlayarak Scout yamalar kazanmak. Bir kez Scout yamalar için gereksinimleri tamamlar – kategoriler bagli olarak degisir hangi – hak rozetleri verilir.

Birçok Izciler için, hak rozetleri ve Scout yamalar kazanç kuruluslara ait en aziz yönlerinden biridir. Bazilari kendi gençlik Scout yamalar tutmak ve yetiskin olarak diger yamalar koleksiyoncular olmaya devam.

Scout yamalar Toplama her yastan insanlar arasinda popüler bir hobidir. Bazilari için, toplama yamalar hobi onlar gençken Scout yamalar kazanma heyecani, çocukluk mutlu anilari yeniden ele geçirmek için bir sans çagirmak için nostaljik bir yoldur. Digerleri için, kesinlikle is.

Internetin gelisiyle her zamankinden çok daha fazla kisi online yaygin olarak kullanilabilir her türlü hatira Izcilik yapti. Tahsil Scout yamalar satislari bir web sitesine göre, bir yillik is bir multi-milyon dolarlik bulunmaktadir. Ama birçok koleksiyoncular çok daha eglenceli onlari satin almak için daha aralarinda yamalar ticaret bulabilirsiniz. Izci yamalar koleksiyoncular aralarinda yamalar ve diger hatira ticaret her “ticaret-o-rees” olarak bilinen etkinliklerde toplamak.

Birçok toplama Scout yama “Holy Grail” en Izcilik onur toplum tarafindan yayinlanan yamalar, izci “Ok Nisani” dir. Çünkü onlarin nadir, bu Scout yamalar son derece degerlidir.

Modern yama sirketleri yamalar Scout ek olarak birçok özel tasarlanmis yamalar üretmek. Polis memurlari, askeri birlikler ve itfaiye özel yamalar için en önemli müsterileri arasinda yer aliyor. Scout yamalar kamu hizmeti görevlileri ve askeri personelin islerini günlük giyim, ve ayni sekilde üretilen olanlar benzer.

Iyi yama tedarikçiler sanat bilgisayar kontrollü hassas nakis makineleri devlet ile yüksek kaliteli Scout yamalar üretmek. Bu her yama ayni iyi yapilmis tasarimi ile yapilan ve net bir sekilde görülmesi gereken yamalar her detay saglar emin olun.

On yillardir oldugu gibi sadece kendisi Izcilik gibi, izci ve Kiz Izciler hem Scout yamalar gelenegi bugün de sürüyor. Izciler nesiller gururla kendi özel Scout yamalar giyen büyüdü.