kaliteli dijital fotograf makinesi – Aigo t1258 açikladi

Ben kurgusal olmayan gibi. Bu dünya hakkinda bilmek çok sey var. Sana birisi sadece icat sey, zaman israfi okumak düsünüyorum.

Dijital fotograf makinelerinin konusurken Aigo kamera mantikli bir seçim olmalidir. Dramatik! çanta dijital fotograf makinelerinde lider olarak Mistress için en Muhtesem Bargains Listesi Ilk Rank, her zaman tüketicilerin dikkatini çekmek için uygun maliyetli yol yürüdü edilmistir. Kendi fiyat olarak ucuz sizin ed hardy tr en Scratch ile Cope için uygun ipuçlari, birçok müsteri hala Çinli marka güven eksikligi vardir. Onlar merak edebilirsiniz Top 5 En Iyi sabo takilar: ürünün kalitesi nedir? nasil resimleri sunulmaktadir?

Tüketici bu satin alirken aigoT1258 karti dijital fotograf makinesi ürün lansmani agirlikli olarak resim kendi kaliteli ugruna bir adim daha yapmak. Dijital kamera, Aigo T1258, siyah metal yani sira, etkili parmak tortu kaçinarak önemli bir rol oynar mat malzeme ile tasarlanmistir. Bu görüntü yetenegi sahip 12.190.000 piksel, bir 1/2.3 inç CCD benimser. 3x optik zoom sistemi en müsterilerin yakalama ihtiyaçlarini tatmin edebilir. AIGO dijital fotograf makinesi daire de ilkögretim asamasinda olmasina ragmen, gelisimi hiz sonuçta diger uluslararasi büyük görüntüleme sirketleri ile karsilastirmak için uzun bir yol var, çok etkileyici. Neyse ki, bu boslugu yavas yavas daralma oldugu ve düsük fiyati da bunun bir benzersiz bir özelliktir. Simdi aigoT1258 tasarim ve gövde düzenini de ilk bakalim.

AIGO T1258 vücut bütün siyah mat metal malzeme tasarimi benimser. 3x optik zoom esdeger odak uzakligi çogu kisinin yakalama ihtiyaçlarini tatmin edebilir 35-105 mm vardir. Kamera gövdesinin sol tarafinda kolu alani tasarimi vardir; el çekim daha rahat olacaktir. T1258 kenari boyunca, sadece makine kordon tasarim var, bu çok daha kolaydir. Ama en iyisi T1258 en isçilik mükemmel oldugunu. Kamera gövdesinin dikisleri hiç çok büyük sekerleme vardir. Bu dijital kamera yapimlari AIGO dizi arasinda güzel bir modeli oldugunu söyleyebiliriz. Aigo T1258 arkasinda bir 3 inç 230 thoustand LCD, normaldir ve görüntü efekti vardir. Önemli anahtar-basin, makinenin arka sag dagitabilirsiniz. Bir basparmak tarafindan tüm çalisma bitirebiliriz. T1258 için üst, gerekli güç ve deklansör tusu yani sira, baska bir görüntü sabitleme anahtar vardir. Eger asagi basildiginda, ISO otomatik moduna geçer. Bu fonksiyon, korkunç bir kosul altinda el titremeye neden oldugu bulanik görüntü çekim müsterileri engelleyebilirsiniz.

Aigo T1258 sadece 150 fotograf çekim saglayan güç kaynagi siradan bir yetenegi sergileyen bir 700 mA/2.6Wh lityum pil ile donatilmistir. Dpi görüntüleme genis açi sonunda fazla 2400 kadar, biz bu dijital kamera AIGO dizi arasinda en iyi biri oldugunu söyleyebiliriz. Hatta telefoto sonunda Aigo markalarin kalite standartlarinin diger dünyaca ünlü üretici yakalanmis olan 2100 yüksek bir minimum deger, baska 2.300 performans yatay çözünürlük.

Biz standart düzeyde duyarlilik testi tamamlamak için ISO dosyasini farkli fonksiyonlari ile kamera çekim kullanin. Kendi prosedürleri biz bu yüzden bir karsilastirmada yapmak için ayni bölgenin durdurma kullanarak, aigoT1258 otomatik mod, otomatik beyaz dengesi, en iyi ve en kaliteli çekim kullanilir. ISO200 yilinda, T1258 hassasiyet ISO400 için kaldirdi hafif gürültü basladi, ve ne zaman düsük hassasiyet, kamera, iyi bir görüntü kalitesine sahip. Iliskin ayrintilarin belli kaybi hala olmasina ragmen hassasiyeti ISO400 için ortaya çiktiginda, kamera iç gürültü etkili, indirilir. Ama hassasiyet ISO800 ve ISO1600 için ortaya çiktiginda, kameranin netlik ve katman açikça birakilir. Büyük dijital kamera resmi ifade yetenegi ulasmisti Aigo disari itti oldugunu bu kez T1258, görüntü kalitesi bir atilim oldu.