kartvizit, genelge veya brosür – en iyi sonuçlar için bunlari kullanmak için zaman.

Ben onun çim hizmeti is tanitmak istedigini söylemek bana yeni bir müsteri çagirmak vardi. Onunla daha önce hiç çalismamis ama bana bir çagri yapti ve bana ikilem söyledi. Sadece onun çim is baslayan, o gücü yeten bir oranda kelime çikmak için nasil anlamaya istedim.

Ben o aylik hizmet istemiyordu ne onun ortalama oran ve kaç müsteri sordum. Bana $ 70,00 müsteri basina bir ay ve yaklasik 40 müsteri ayda bir rakam verdi.

Çim bakimi için piyasada kendi alaninda oldukça zor oldu. Is çogu genç lise çocuklar ya da yaptilar bu is için çok az soran vardi yeni göçmenler tarafindan yapildi.
Biz kendi alaninda analiz ve ticaret odasi yer. Onu kartvizit ve yerel odasina bir üyelik var. Kartvizit arkasindaki ön ve 35,00 $ OFF anlasma üzerinde yazili olan standart bilgi vardi.

Sonra çevrimiçi gitti ve oda is listesi var. Bu çalismak için deli ama onu hiçbir maliyeti bir liste oldu. O 500 üye listesi ile geri geldi ve mesgul olsun hazirdi. O odasi olaylar katildi ve ben yapmak için daha fazla oldugunu söyledim ise kendini tanitti. Bir sonraki adim, sirketinin daha büyük bir görüntü vermektir. Çimler metre, peyzaj ve çiçek yatak uygun bakim ve bakimi ile ilgili çok faydali bilgiler vardi bir web sitesi olusturmak.

Biz bir 60 sayfa çimler ve çiçek yatak bakimi zaman Kat Malikleri yapmak 10 Tehlikeli Hatalar kapali e-kitap hazirlandi. Ev sahibi e-kitap almak için abone gitmek için simdi bir sikmak sayfa vardi. Bu otomatik olarak onun e-posta uyarilari ve bülten aboneligi listesinde yerlestirdiler.
Bu liste hazirlandi ve simdi onun brosür ya da dairesel olusturmak için karar gerekiyordu.

Bu kullanimina bagli gidiyordu. Biz bilgi posta için gittigini, biz bir brosür yaratacaktir. Hizmet oda üyelerine çikiyor çünkü, biz resmi ve etkileyici bir sey istedim.

Ben yeni müsteri (peyzaj hariç) listedeki tüm is sahipleri iletisim için bir hafta almak vardi. Biz dahil ücretsiz bir teklif ile bir brosür göndermek için onlarin izni var; (ücretsiz teklif e-kitap indirilebilir oldu.). Malzeme disari gönderilecek bir kez, biz simdi onlari web sitesinde yer almak için hazir. Çevresinde ilk kez kayit yoktu olanlar teklif hatirlatilmasini çagrildi.

Simdi tarihinde imzalanan olanlar E-kitap ile baglanti gönderilen ve oto-cevaplayici bülteni programi bindirildi.

O otomatik yanit otomatik olarak satis yaptigi gibi büyüyen listesine eklemek için devam etti. Bir kez o is diger üyeleri ‘yerde kartvizit birakti ve ayni zamanda brosürler sol, oda katildi.

O daha fazla is almaya basliyor ve yakinda gazetelerde yerel sakinlerinin evlerine gönderildi 4 genelge bir dizi olusturuldu. Bu seçenek, çünkü yerlestirme ve baski maliyetleri seçilen posta sonra kullanildi. Simdi onun oto-cevaplayici bir ivme kazandi ki, onun pazarlama çabalarini artirmak basardi.

Kartvizitler bir kullanimi kisisel biri için kullanilir; brosür posta veya izin verildikten sonra devre disi birakilabilir. Bu sekilde kullanmak nedeni brosürler iki kat daha hizli bir sekilde çöpe bitmiyor saglamaktir.
Genelgeler zaman yüzde 80’i yaklasik çöp sona erecek. Bunlar istenmeyen ve beklenmedik. Eger, bunlari posta takin ya da elle onlari birak olsun, bir dizi oyun olacak.

Herhangi bir yardim için bana ihtiyaciniz olursa, ben dügme kar yapmak için ögrenmek isteyen herkes için ücretsiz bir koçluk programi var bana bildirin.