katalog Bölüm 1 kullanarak stratejik pazarlama taktikleri

Basili malzeme diger birimlerdeki gibi katalog satin içine kitlelere çekmek istiyor bir derleme. Sirket ve ürün ve hizmetleri hakkinda hedef kitlenizi bilgilendirme ve tanimaya olarak, uygun bir sekilde daha fazla pazarlama kilometre elde edebilirsiniz.

Katalog sayesinde, insanlar adi ve ürünlerin marka tanimak için gelecek. Katalog insanlar sadece onlari üzerinden tarama duramazlar etkili ve popüler bir pazarlama aracidir. Bu yararlanin ve katalog daha verimli hale bazi temel stratejileri bilmek.

Strateji ve kataloglarda akillica yatirim. Bu asagidaki önerileri dikkate alin ve satis faaliyetleri kadar gitmek izleyin.

defamiliarize
Bu alt konu kafa karistirici görünebilir. Ben daha önce üzerinde belirttigim degerleri aykiri oldugu gibi bile geliyor. Nitekim olarak, yabancilastirma sanatinda kullanilan bir araçtir ve en baskili, çok sayfali malzemeler ile görülmektedir.

Yabancilastirma çok daha uzun kataloglar için okuyucunun dikkatini tutuklama ve korumak istiyor. Bu sayfa çevirme tutmak için onlari uyarir. Böylece, onlari katalog tüm içerigini görüntülemek için izin.

Yabancilastirma katalog ortasinda kisminda ana ilgi en iyi parçalari veya nesneyi tutarak yapilir. Taramak için daha fazla motive yapmak veya daha fazla okumak için – dikkatle katalog içerigini dengelemek ve sayfanin her firsatta gerilim ve heyecan artirmak zorunda.

Bu nedenle, ürün ve hizmetler ya da katalog içerigini daha görünür hale gelir. Okuyucu de artar. Müsterileriniz süreç içinde ürün ve hizmetler bilmek ve satin alma daha fazla sansi olurdu.

Zaman Öz tasiyor
Sizin ürün veya hizmet tanitimi veya reklam söz konusu oldugunda Zamanlama özü her zaman. Bu gafil yakalanmis olmak istiyorum ve yanlis zamanda ürün tanitimi olmaz için dikkate almaniz gereken pratik ve gerekli bir elementtir.

Sen sadece sag, Cadilar Bayrami sirasinda ya da orta ya da kisin bir mayo katalog göndermek degil mi?
Bu milletin en kar kapli ve yeme ve içme ile Noel kutluyoruz çünkü su anda disari göndermek için anlamsiz olurdu.

Kataloglar sahip oldugunuz çesitli ürün ve hizmetler ne hedef kitlenizi bilgilendirerek degil çalisir. Bu etkili bir ikna ve ürünleri satin almak için izleyici için bir ihtiyaç yaratir. Dogru zamanda hedefleyerek, hatta onlari satin almak için motive, aciliyet duygusu yaratabilir.

Kataloglar belirli bir sezon ya da sizin için arzu edilir ayin basinda yaklasiyor, önceden disari gönderilebilir. Ürün talebi kadar gitmek sadece satin sezon baslamadan önce ya da daha önce, etkili satin almak için müsterilerin hatirlatmak katalog disari verebilir.

Back to the Future
Bu katalog serbest birakmak ve güncellemek için önemlidir. Katalog her mevsim yapan sirket bulunmaktadir, ve daha sonra her yil katalog yapar daha var.

Gelecekte size yarar olacagini görmek için deneyin. Bunun yerine her yil yenilerini yapma katalog yeniden kullanabilirsiniz. Bu öneri her yil serbest birakmak için ürün tam bir çizgi kadar olmadigi zamanlarda ise uygundur ve.

Eger sezon her firsatta ile katalog yapmayi planliyorsaniz, bu sizin açinizdan bir katma masraf olabilir. Ama güçlü Bilindigi yapma, pazarda ürün ‘ve sirketinizin konumunu artirabilir. Katalog sayesinde, çok daha yakin halka ürün ve hizmetleri getirebilir.