kim bagli bir pazarlamaci ihtiyaci

Satmak için bir ürün olan bireyler ya da sirketler genellikle ürün pazara bagli veya distribütör kullanacak. Bayiler satis yüzdesi ile bagli telafi ve genellikle reklam olabilir çogaltilmis bir web sitesi ile tedarik edecek. Pazarlama Bu tür çevrimiçi dünyasina hakim ve satici ve iyi bir kar yapmak için bagli her ikisi için de etkili bir yol oldugu kanitlanmistir.

Bagli kurulus pazarlama genellikle çok düzey pazarlama ve pazarlama agi ile karistirilmamalidir olmasina ragmen, benzer hiç de öyle degil. Bagli insanlar ise ya da gelir kazanmak için insanlarin bir altinizdaki kurmak yok. Onlar sadece saticilari ürün, tüm çogu zaman umarim saticinin satis sayfasi baglantilar ve bir satin alma islemi neden olacak bir web sitesi araciligiyla tesvik.

Bagli kurulus pazarlama yaklasimi birçok online isletmeler için son derece basarili ve hatta çevrimdisi olmustur. Birçok isletme bu nedenle saglam bir pazarlama stratejisi çok büyük sirketler küçük faaliyetlerinden büyüdü. Özünde bagli kurulus pazarlama neredeyse tüm, tabii ki, kendi kabul komisyon orani disinda herhangi bir ücret talep yok istirakleri tarafindan saglanan olarak onun sitenize ücretsiz trafik Satici saglar.

Bazi sirketler kendi in-house bagli kurulus pazarlama programlari var – benzersiz bir “esir” satis gücü. Bir ürünün sahibi olarak bir etik uygulama korumak ve aslinda ürün pazarlama kim üzerinde hiçbir fiili kontrolü bazen, çünkü çogu zaman bagli kurulus pazarlama biraz zahmetli yapabilirsiniz temelde önemlidir.

Bazen bazi bagli bir satici web sitesine trafik olusturmak için etik olmayan seyler. Bu çok olumsuz ve bir sekilde satici ve bagli etkiler. Neyse ki, bagli ve yaptiklari yanlis seyler bu tür daha nadir hale gelmektedir. Geçmiste kötü bagli olarak yanlis reklam kullanmak, e-posta spam kullanmayi bilmek ve hatta web sitelerinde tanimlama takip edilmistir. Can Spam Kanunu 2003 gelisi lezzetsiz uygulamalardan bagli bu tür durdurma çok etkili ve hatta arama motoru siralamalarini dizininden çok bagli sitelerin kaldirilmasi neden oldu.

Bu zorluk ragmen, daha fazla is genel olarak bagli iyi internet pazarlama sektöründe ve prosedürleri tecrübeli oldugunu biliyorum baslica nedeni, birincil pazarlama stratejisi olarak bagli kurulus pazarlama kullaniyorsunuz. Ek olarak, bagli durumda veya saticinin sitesine trafik gönderme aciz olmalidir, en degil satici ugrar istirakidir. Satici bir satis firsati kaybetmis olabilir ama her zaman diger bagli geri düsebilir. Bagli ancak o ortaya koymak olabilir her zaman ve çaba için herhangi bir para yoktu.

Kavrami tanitildi ve saticilari hem de pazarlama bu formu güvenmek gelmis bu yana bagli reklam tiklama basina ödeme kullandik. Basari için firsat arttirmak için PPC kullanirken Bayiler genellikle ortagidir pazarlamacilari uzmanlik güveniyor. Ancak, uzak bagli bu google yöntemleri kapmak gibi hedefli trafik olusturmak için etkili bir alternatif ve daha fazla yol asina olmak gibi Google Adwords gibi ödeme tiklama basina programlarindan büyüyen bir hareket var.

Affiliate pazarlama saglam ve uygun tarihi ve umut verici bir gelecek vardir. Geçmis sorunlari ve sektörün negatif bazi ragmen, kendi bagli sitesine nitelikli ziyaretçi getirmek için yeni ve daha iyi yöntemler benimsemesi ortagidir pazarlamacilari gelismeye devam edecektir.