koozies marifet

Koozie, rahat, coosie, bira sir, huggie, ya da bira kollu çok soguk içecekler tutarken elini sicak tutmak yaratici bir teneke veya sise sahipleri vardir. Bu bira huggers sürekli kadar 40 dakika için bir dondurucu veya sogutucu olmadan sogutulmus veya sogutulmus tutmak bir kutu veya sise yalitkan olarak hizmet görür. Bu içkinin tadini çikarmak için ekonomik ve serin bir sekilde oldugu için bu kullanisli can sahiplerinin marifet birçok ünlü sirket bir promosyon hediye olarak kullanabilirsiniz. Bu, katlanabilir katlanabilir ve kayma-away ve temali partiler kullanmak için özellikle iyi, araya dügün ya da kisisel esyalar gibi farkli çesitleri geliyor. Örnegin sizin parti için de aradiginiz tema motif bagli olarak, bir beyzbol, basketbol kullanabilirsiniz.

Bu bira kollu köpük, plastik veya poliüretan ve Neopren imal edilmistir. Neopren islak giysileri üretimi için kullanilan ayni malzemelerdir. Onun üretimi için kullanilan her malzeme farkli dokular oldugu için, onlar da farkli logolar, resimler, ya da sanat emebilir. Sonuç olarak, her malzeme çekme dayanimi açisindan dayaniklilik degisen ve farkli oyma teknikleri gerekiyor. Kisisel kullanim ya da hediye için siparis sürecinde iseniz, üretici ile kullanilacak malzemenin en iyi türü tartismak olabilir.

Daha önce de belirtildigi gibi, bu bir koozie içecekler serin tutmak pratik bir yoludur sahip oldugundan iyi bir promosyon ürünleridir. Büyük ticari sirketlerin logo ve koozie, partiler kendi ürünlerini tanitmak ve birlikte almak için ilginç ve ekonomik bir sekilde basilmis özel bir tanitim mesaji var. Herhangi bir pazarlama personel açikliyor olarak marka pozlama için harika ve basit bir yoludur.

Kisisel kullanim için ancak otantik koozies saglayabilir birçok bayi çevrimiçi. Fiyatlari yaptiginiz siparislerin büyük bir kismi degisir. Saticiniza seçiminde, en önemlisi bu onlarin çok kendi koozie yazdirmak için sadece en iyi malzeme kullanmak size garanti edecek kendi web sitesinde Verisign logosu kontrol sadece onlar, teklif fiyatlarini karsilastirin yoktur emin olun.

Bu yazdirmak için nispeten kolay oldugundan, dönüsümlü olarak özel bir sanat ve dügün hediye olarak kullanilir. Bu bastirirken, sanat eseri veya dügün amaçli, koozie yapimcilari genellikle gereken baski bir kopyasini saglamak istiyoruz. Gibi durumlarda, bu son derece düsük çözünürlüklü ve düsük baski kalitesi olusturur gibi internet indirme yoluyla sanat göndermek önerilmez. Bir. Gif,. Bmp veya Adobe Illustrator dosyasini kullanarak resimleri kaydetmek, bu sanat ya da taze ve net görüntü bu yeni bir etki verme ayrintilarini devam edecektir. Birincil baskidan sonra, koozie kuru için ilk kat için çevreleyen pis tutulur. Sonraki pozitif filme sonraki ifa edilir ve emülsiyonlar olmayan maruz alanindan kurutulur. Bundan sonra ekran, mürekkep kaplama kurutulur ve sonunda temizlenir.