küçük isletmeler için brosür baski

Küçük bir isletme varsa, o zaman zaten güçlü araçlar brosürler ne olabilir farkinda olabilir. Eger degilseniz, o zaman brosür baski isiniz için neler yapabilecegini bir göz atmalisiniz. Brosürler, isinizi artirmak için yardimci marka taninmasi olusturmak ve daha kolay müsteri baskalarina sevk için yapabilirsiniz.

Küçük bir isletme olarak, size brosür tasarimi harcama ne kadar endise olabilir. Eger, o zaman kendi brosür birkaç basit ipuçlarini takip tasarimi yapabileceginiz duymak rahatlatici olabilir.

hedef kitlenizi bilmek
Baski için bir brosür tasarimi temel kaygisi hedef kitleniz. Hedef kitlenizi muhafazakar ya da daha liberal mi? Bu para harcama çok sey var ya da tutumlu olmanin ilgilenen musunuz? Kisinin çocuk ile tek yetiskin veya aileler var mi? Daha sen onlari konusmak ve bir reklam araci olarak etkin çalisacak bir brosür tasarimi için daha kolay, ulasmak istediginiz insanlar biliyorum.

kâgit
Brosür tasariminda Diger bir faktör brosür baski için kullanilacak kagit boyutudur. Sizin sablon boyutu tam olarak kagit boyutu ayni olmalidir. Aksi takdirde, zaman alici ve daha sonra tamamlamak için yeniden tasarlama muhtemelen pahali olacak, ya da görüntü ve metin bozuk oldugunu göreceksiniz.

yüksek kaliteli görüntüler kullanin
Resimler brosür kalbidir. Çogu zaman, gidebildigi ve okumak için brosür almak için bir okuyucu neden ne olacak. Bu nedenle, kullandiginiz görüntüleri mümkün olan en yüksek kalitede oldugundan emin olmak gerekir.

En az 300 dpi olan resim kullanmak isteyeceksiniz. Eger hazir görüntüler kullaniyorsaniz, bu resimler kullanma haklarini sahip oldugunuzdan emin olun. Kalite her zaman miktar daha iyidir – birkaç az muhtesem olanlardan daha da brosür sadece birkaç çarpici fotograflari var çok daha iyidir.

güzel kagit stoku için tercih
Brosür baski sunan Çogu sirket farkli kagit agirligi seçenek olacak. Agir kagit agirligi, sert brosür olacak ve daha profesyonel bir görünüm bu okuyucu gerekir. Çogu zaman, bir kagit agirligi ve baska arasindaki maliyet az oldugunu ve ekstra para harcama deger. Buna ek olarak, agir kagit stoku daha fazla tekrar satis anlamina gelir, daha uzun sürer.

basit tutmak
Brosür tasarimi bir yaygin hata küçük bir alanda çok fazla bilgi tikmak için çalisiyor. Basit, iyi tasarlanmis bir brosür çok daha etkili bu yüzden okumak imkansiz bir metinle dolu oldugunu bir daha olacak.

Dikkat çekmek için olusturulan bir tasarim ile, kapak basit tutun. Görüntü dikkat çeken biri olmalidir ve baslik daha yakindan bakmak için brosür almak için okuyucu ilham eylem çagrisi olmalidir.

Içinde, bilgilerinizi tüm basliklari ile özetlenebilir olmalidir. Birçok okuyucu sadece brosür daha az etkili olmasina neden olacak sekilde metin paragraflarda bilgileri gizleme, basliklari gezdirmek olacaktir.

Son olarak, iletisim bilgileri bulmak ve okunmasi kolay oldugundan emin olun. Istemcisi basvurma bilmiyor, tüm sonra, hatta en iyi tasarlanmis brosür faydasiz olacaktir.