kursun kutulari 2 programi-Bölüm 1 ile para kazanmak için nasil

Fitness merkezi ihtiyaci nedir? Daha fazla üye? Daha iyi tutma? Diger adam bir kenar? Nakit akisi artis? Yukaridaki tüm muhtemel bir durumdur. Alt satirda basarili olmak için kulübünüzün kapilardan gelen yol sürekli bir akis ihtiyaç vardir.

Fitness360 ve fitness is haline ve saglik kulübü pazarlama ürün ve hizmet portföyümüzü ile karli kalmaya yardimci olmaktir. Biz bir fitness merkezi sahibi veya yöneticisi olarak, yapmaniz için fazlasiyla yeterli oldugunu biliyorum. Bizim ürün ve hizmetleri daha iyi bir kulüp çalisan üzerinde çaba için izin, tesis için yeni umutlari getirmek için yaratilmistir.

Tipik olarak, bizim promosyonlar aksi takdirde tesis hiç girmemis olurdu yeni üyelerinden brüt satis haftada fazla 45.000 $ ortalama. Bizim saglik kulübü promosyonlar özellikle anlamli olarak daha fazla pozitif nakit akisi ve facility.Why kullanimi kursun kutulara finansal istikrarin daha yüksek bir seviyeye esittir EFT temel yükseltmek için tasarlanmistir? Kursun kutularini kullanabilirsiniz Neden? Benzeri Saglik Kulübü, Masörler, Cep telefon hizmetleri, home run kozmetik distribütörler, dövüs-sanatlari Studios, kapi ve pencere montajcilar, hali temizleme, ve gibi sirketler. Bu sirketlerin Birçok müsteri ve müsteri bazen servis hakkinda düsünceli, ama ugramak ya da expediently bulundu bilmiyordum zaman yapmadiniz. Bu tüketiciler düzenli olarak servis tarafindan ve birçok durumda ilgilenen, sizden basit bir çagri yeni müsteri ile randevu siraya için nelerin gerekli oldugunu olabilir.

Bu iyi bakimli ve iyi stoklanmis kursun kutusu gereklidir. Bu is iyi bir örnek olacak, hem de bunu bu içeri yerlestirilir is de potansiyel müsteriye daha etkileyici olacaktir için. Bu ulasmak için, satici sürekli üzerinde yol korumak gerekir. Biz hizmet için bir iki saat sürer ve en az bir kez haftada hizmet olmasi gereken bir yol onaylamaz. 10-20 yerleri bu satici her kutu hizmet için yaklasik bes dakika vardir anlamina gelir. Onunla bazi ek kalem ve kayit yastiklari olmalidir. Yöneticisi mesgul degilse, o merhaba demek ve bazi küçük konusma yapmak gerekir. Daha iyi yönetici hem de çalisanlari ile olusturulan uyum, daha iyi kutunun yerinde ücret olacaktir. Yine, bir zaman çizelgesi uymak için önemlidir, bu bir sosyallesme zamani degil. Bazi güzel kelime ve bir çok durumlarda bir isletme sahibi veya yöneticisi, personel zaman yönetimi verimlilik sisirme çok önemlidir kabul enough.As olan “Have a nice day”.

routet olusturma

üvey 1 ve en zahmetli yani sira potansiyel bir müsteri servis kolaylik kullanacak belirleyen mostThe güçlü etkenlerden biridir. Kutulari kulüp bir 10-15 dakikalik sürüs yariçapi yerlestirilmelidir. Suyu bar, sandviç dükkanlari, kahve bar, örnegin Starbucks, spor iyi magazalar, drycleaners, kayit magazalar, bakkallar. Bizim minimum siparis on iki kutulari. Kursun kutu satis sistemi kullanirken, miktar önemli bir anlam tasir. Ilk kez müsterilerimize kutulari satan Amacimiz yeni bir uzun vadeli alici yapmak ve güçlü bir uyum olusturmaktir. Iyi bir kursun kutu satis programini baslatmak için, bu zaman bir getiri ile tedarik yatirim önemlidir. Programinizi basarili olmasi için, en az 8-15 kutulari yerlestirin ve bu baslangiç ??noktasindan genisletmek gerekir.

Bir prmotional stratejisi için hedef frequency.Guerilla pazarlama taktikleri çok etkilidir olmalidir ve kursun kutu pazarlama genellikle uygulamak için en etkili ve en kolay bir programdir. Bulundugunuz yerden bir 15 dakika yariçap içinde kursun kutulari yerlestirmek için konumu seçin. Uygun bir potansiyel bir müsterinin evine konumu ya da is katilmak için en güçlü faktördür. Magaza dayali kursun kutusu yerlesim üzerine olanaklari sinirlamayin. Unutmayin, ana belirleyici faktör internet sitesine yakin merkezi konumudur. O Bölüm 2 için bizi izlemeye devam yeterince kaliteli leads.Stay temin etmezseniz her zaman kutunun kaldirabilirsiniz. Bu program ile 1500 $ tarafindan satis artirabilir – Hafta BASINA 3500 $! Basari için formül danismanlik, saklama kartlari, el ilanlari, brosürler, VIP kartlari, kartvizitler, dogrudan posta, afis, internet kampanyasi, kursun kutulari, özel grafik ve more.We ABD’de grafik görüntülerin en büyük stoklar birine sahip içerir . Yeni tasarimlar seçebileceginiz her ay sitemize eklenmistir. Kampanya yeni üyelik, üye tutma veya tatil dogru olsun, biz tasarimlari hazir bulundurun. Eger, tam olarak ne istediginizi sorun görmüyorum.

Grafik ve fikirler, ya da bizim kullanarak, sizin için herhangi bir parça özel tasarlayabilirsiniz. Siyah mevcuttur: 499 $ Not 325 $ 100 için 50: bizim görüntü banka kadinlarin 1.000 ‘den fazla görüntü, size mükemmel bir pazarlama look.Cardboard Leadboxes tasarim yardimci olabilir. Fiyat basliklari ve BURAYA onlar gibi ve siparis vermek kulüp Profil doldurun bakmak görmek için 1000 kursun slips.Click içerir! Fitness360 kulüp hem de diger bu hizmeti almaya hak kazanabilirsiniz Spor sektöründe gelisen iliskileri nedeniyle degerli hizmetler ve ücretsiz ürünler.

Bu dogru! Için tek bir kurus ödemek zorunda olmayabilir ve sizin için tüm çalismalari yapmak. Kulüp BUGÜN Kulübümüz Profil Formu doldurarak hak kazanabilirsiniz varsa görün! Bu gibi daha fazla bilgi için: Kursun Kutulari 2Lead Kutulari Programi-Bölüm 2Please 1 Programi-Bölüm 1 ile para kazanmak için 2How Ilan kutular-Bölüm 1 ile nakit yapmak için nasil bir yorum birakarak bu gibi bana bildirin!