marka saatler için finansal kriz hayatta kalmak için dört strateji

Bazi insanlar kar yaparken mali kriz pus, bazi insanlar düsmek, bazi insanlar firsatlar bulurken bazi insanlar tehlikeyi hissetmek. Iyi günlerde, her satin alma veya birlestirme anlamliydi. Simdi, mal, mülk ya da marka ya daraliyor. Birlesme ve Devralmalar dünyada lüks markalar arasinda görünür.

Hong Kong ünlü saat grup Baris Mark Holdings tasfiye finansal kriz banka deflasyon politikasi muzdarip ilan örnek alin. Chowtaifook Baris Mark 120 + uluslararasi üst düzey saat satis istasyonlari, 200 + orta fiyat izlemek satis magazalari ve Çin’de hareketi yaparak is aldim. Chowtaifook resmi Rolex ve Omega gibi yüksek son saatler satan, high-end izlemek pazarina girdi. Milus ve Imparator Tianjin Marti, özellikle, büyük ilgi gördü.

Geri noktasina, bu makalede ünlü saat markalari mevcut finansal krizin altinda kabul dört taktik Özetle gidiyor.

çapraz sinir yönetimi, açik düsük fiyatlar piyasa

Marka ve marka arasinda veya marka ve tasarimci arasindaki isbirligi sinir ötesi yönetimi moda daire adlandirilir. Bir baska degisle, sinir ötesi yönetim ürünleri olusturmaya çalisir hitap eden müsterilerin her iki tarafin birbirlerinin etkisi kombinasyonu olsa. Dedi Bu yeni deger degil, ayni zamanda cömert ticari kar sadece getiriyor. Markalar son yillarda birbiri ardina çapraz sinir yönetimi bir kabul nedeni budur

Lüks markalar, çünkü marka pazarlama, dogrudan düsük fiyatli pazarina girmek için kendilerini düsük yapamadim. Sinir yönetimi çapraz sayesinde, lüks markalar için çalisan bu büyük tasarimcilar düsük fiyatli pazarinda müsterilerinin çok çekebilecek. Daha fazla marka orta ve düsük pazar isgal için bir veya daha fazla ikinci satir baslatmak. Finansal krizin Su anda, bu strateji daha genis bir müsteri tabanina ve daha yüksek kar anlamina gelir.

Son zamanlarda, Lane Crawford ve Alessander McQueen, Ksubi, Wiktor Rolf ve Raf Simon tarafindan isbirligi sinirli sayida ürünler çok sonra aranir. Simdi, sinirli sayida ürünlerde ikinci turda isbirligi yolda. Adidas simdi Amerikan Tasarimci Jeremy Scott ile isbirligi yapmaktadir. Sofia Coppola Louis Vuitton için tasarlayacak.

elektronik ticaret

Geleneksel pazarlama kanallari her zaman yüksek fiyatli ticaret merkezi, lüks özel magazalar ve lüks ürünleri miktari Elektronik Ticaret önemli bir yüzdesini temsil pahali reklamlar dahil, iyi, bölgelerin siniri ücretsiz düsük maliyetle pazara mümkün yapmak yeni bir chanel açiliyor

Tag Heuer saatleri artik yetkili online perakendecilerin Tourneau ve barmakian ile siparis edilebilir. Tag Heuer bu baslatilan hareket onun tüm lüks saat ürünler için hat güvenli alisveris saglayan ilk lüks saat markasi yapti, dedi. Katildi perakendeciler büyük ölçüde Tag Heuer, is büyütmek yardimci olacagini söyledi. LV Kuzey Amerika Baskani ne dedi gibi, elektronik ticaret plani, güvenlik ve hizmet sevdikleri perakendeciler ile karsilastirabilirsiniz line alisveris üzerinde uygun olan Tag Heuer müsterilerine saglayacaktir.

ag promosyon ve ag halkla iliskiler

Ag gücü hala genisletiyoruz. Daha fazla insan ag kullanmaya baslayabilirsiniz. Yazili basin ve TV gibi ana gündem yavas yavas birkaç on yil sonra gelisme darbogaz yüz ve etki-küçülen bir durum muzdarip. Ag, böyle bir platform, onun artik büyüme noktada artik simdi ve artan etkisi ile ürün ve marka tanitimi için önemli bir yöntem haline gelir.

Ag halkla iliskiler gerekli ag etkisi genisleme olarak ortaya çikmaktadir. Bu, ag hizli iletim yararlanarak, marka faaliyetleri, hizli hizli ticari Salici ve marka bilgileri yaymak ve daha düsük maliyetle daha iyi. Bu o kötü bilgi müdahale ve iyi bir marka üne kadar insa ile lüks mallarin pazarlama önemli bir parçasi haline gelir.

Rolex, Tudor ve Vacheron Constantin ag promosyonlar birçok yoluyla geçen yil daha iyi basari yapti. Omega Çin’de bu lider konumunu tutmak için 2008 Pekin Olimpiyat oturumlarinda tam kapsamli ag halkla iliskiler yürütülmektedir. Casio Oceanus kendi Salici ayak muhafaza ag halkla iliskiler ile hizli maruz kazandi ..

fiyat indirimi ve indirim ve promosyon
Lüks markalar nadiren sezon veya marka görüntüleri dikkate aktivite fiyat indirimi ya da indirim ve promosyon kullanin. Fiyat indirimi, özellikle, marka baz zayiflatabilir. Bu yüzden, çogu zaman satis hacmi tutmak için perakende yoluyla esnek indirim yapmak.

Lüks marka degerinin vadede LV, No.1, Kasim ayinda Japonya pazarinda ortalama% 7 perakende fiyatlari düsürmek için ilan etti. Satis artirma umuduyla 2008.

Lüks marka degerinin vadede No.3 Chanel, Ekim 2008 gibi erken bir fiyat indirimi ilan etti. Ürünlerin çogunun fiyatlari% 7% 10 azalmistir

Versace ve Chloe kisa bir süre izledi. Bu lüks markalar ürün fiyati sadece yükseldigini ancak azaltamayabilir kurali vazgeçti ilk kez oldu.

Bu üst sinif markalarin ihtiyaci hala var ama lüks markalarin kar son yillarda ilk slayt asagi düsebilir oldugu tahmin edilmektedir.