Medya nis bulma tanitim gücünü

Eger sahibi, yöneticisi, ya da bir sirketin halkla iliskiler müdürü olsun, sans, her zaman halkin gözü önünde adinizi almak için yollar ariyoruz vardir. Da reklam tanitim sirket için maruz kalma mükemmel bir evlilik olusturur ile reklam artirilmasi, harika bir baslangiç. Tanitim nedir? Bu televizyon, radyo, dergi ve gazete gibi medya araçlari kullanarak olumlu bir isik sirket tanitmak için ödenmemis iletisim var. Tanitim sayesinde isinizi ve basari veya basarisizlik baglidir kime halk arasinda karsilikli yararli iliskiler kurmak.

Bu tanitim söz konusu oldugunda, çogu insan, bir basin bildirisi bir TV istasyonu, radyo istasyonu veya gazete gönderin ve sadece telefon görüsmeleri çig bekleyin inaniyorum. Ama zaman geçtikçe … ve onlarin kapiyi yenerek herhangi gazetecilere yok fark sonra, bir kaç telefon sadece kimse bile basin açiklamasi okumak kesfetmek için habercilik çagrilari yapmak. O zaman ve is tüm bosa gider. Bu kare bir geri konum ve bastan baslamak, ama bosuna. Peki hayal kirikligi kisir döngü sona mi?

Arastirma tanitim yapmak ya da zarar verebilir
Arastirma. Sade ve basit, hedef kitlenizi bilmek ve medya pazari bilmeniz gerekir. Ve arastirma için anahtar .. Bu yüzden her seyden önce size mesaj bir göz atin ve kendinize birkaç soru sormak gerekir-bir bu haber degeri? Tüketici ile ilgili mi? Yerel bir bükülme var mi? Görsel bir hikaye mi? Benim seyirci Ne demografik am hedef-kaç yasinda ve ne hedef hane geliri nedir? Bu sorularin cevaplari size ‘perde’ zanaat ve hedef hangi medya belirlemenize yardimci olur.

Çogu insan doygunluk etkisi için giderken, radyo, televizyon ve yazili basin arayan ayni anda, gerçege gönderdigi tüm medya için iyi bir uyum olmayabilir olmasidir. Böylece arastirma masaya geri götürüyor. Simdi biraz ev ödevi yapmak ve mesaj medyanin ilgisini toplayan en iyi sansi nerede durdugunu anlamaya zamani.

Nasil TV’de alabilirim?
TV haber programlari resim ve konusma yoluyla kitleye iletisim. Üreticileri görsel ve eglenceli veya bilgilendirici bölümlerin nasil yapilir ‘olan haber degeri konulari arayin. Bunlar zorlayici konusma ve izleyicilerin dikkatini çekecek resim istiyorum. Onlar bir ‘konusan kafa’ istatistikleri açiklar veya pervasizca bir yeni bir kitap takmayi istemiyorum.

Mesajinizi görsel olmadigini endiseli? Deneyin bir çocuk için mesajinizi açiklamak istiyorum nasil kendinizi bu-sorun? Size mesajinizi uygun herhangi bir resim ya da basit kelimeleri düsünemiyorum yardim etti mi? O resimleri ya da basit bir deyisle, bir TV hikaye için grafik çevirebilirsiniz. Biz bir kez bize CEO için yerel ve ulusal televizyon görünüse düzenlemek isteyen bir hayat sigortasi acentesi vardi. Yarattigimiz adim hayat sigortasi önemini tartismak görüsmeler sunulan ve neden gelecek için kendilerini korumak için kadinlar için çok önemlidir. Eger gibi geliyor dogru, bu kadar dogru uyku olabilir? Ama biz sadece görüsme daha sundu. Biz müsteri kadin karsi erkeklerin ölüm orani gösteren kisa bilgiler parçaciklari ile grafikler ve mermi noktalari hazirlamak vardi. TV istasyonlari grafik çevirmislerdir ve voila-bizim müsteri ve medya için basarili çok güçlü bir görsel bir hikaye oldu.

Sabah, ögle ve aksam haber programlari her biri farkli bir kitleye yönelik oldugunu, çok göz önünde bulundurun. Sabah erken gösterir genellikle çalisan yetiskinler ve okul için hazirlaniyor aileler tarafindan izlenmektedir. Dikkat edin ne kadar çok tasit zaten is için yapmamislar zaman 08:00 sonra haber ‘güncellemeler’ serpilir olan bir konusma ve yasam tarzi segmentinde daha fazla içine haber biçimleri vardiya?

konusmak radyo üzerinde parça söyleyerek
Radyo talk show kelimeler yerine fotograf yoluyla izleyici mesgul. Çogu radyo yayini görüsmeler için yerel açilari dönüyor. Bu yüzden mesajinizi yerel bir tie-sahip oldugu ya da topluma önemli olup olmadigini anlamak için önemlidir.

Radyo görsel sahne veya fotograflar gerektirmez için, iyi bir 30 dakika için konuyu tartismak böylece sürece, herhangi bir ileti hakkinda için büyük bir uyum var. Ne gerçekten yapiyoruz dinleyicileri ile bir konusma sahip oldugu için, size konuda çok bilgili ve sorular bol idare edebilmek gerekir. Mesajiniz çok topikal olmali, bir sey insanlar ofiste su sogutucu ya da kahve üzerine hakkinda konusmak istiyorum.

AM arama çogunlukla bulunan radyo talk show, ayni zamanda sabahtan gece degisir. Sabah gösterir çalismak için bu “sürücü zaman” sirasinda kisa görüsmeler var. Sabah gösterir haberler, hava durumu ve trafik güncellemeleri ile tika basa dolu oldugu için konusmak show barindiran 30 dakikalik bir görüsme için zaman yok.

Ögle gösterileri kez hedef kadinlara bilinen, ama bu kadar çok insan is yerinde radyo dinlemek için degisti ki. Simdi, tipik gündüz çalisma saatleri içinde birçok is gösterileri hava bulacaksiniz. Isten sonra, günün ikinci “sürücü zaman” bulacaksiniz. Sabah farkli olarak, dinleyici daha rahat. Bu sekilde is yerinde uzun bir gün eve ve bir 30 dakikalik görüsme hava için orada daha fazla zaman konum.

Aksamlari, evden dinleme kisilik karisik bir izleyici var. Ve bir gecede ulasamayacagi indirim yok görüsmeler yaparken kimse dinliyor düsünebilir, tekrar düsünün! 2. ve 3. vardiya fabrika isçileri, kamu hizmeti çalisanlari ve tüm gece boyunca faaliyet gösteren çok sayida diger sanayi – Gecelik talk show (gece yarisi geliyorum 5) nedeniyle dinleyici getirmek gecede is için çok önemlidir.

baski kendinizi almak
Baski tanitim dergi ve gazetelerde içerir. Iki farkli araçlar da, kendi gereksinimlerine televizyon benzerdir. Tanitim bile görsel, haber degeri eglenceli, bilgilendirici, ve bazi durumlarda olmasi gerekir. Gazeteler siki süreler üzerinde çalismak, böylece sicak bir hikaye uzmanlik ya da konu hakkinda bir röportaj sunmak için yayimlandiktan sonra bir hafta beklemek yok emin olun. Dergiler, diger taraftan, genellikle 30-60 gün yol süresi vardir. Eger iletisim ve konu veya mesaj kapsayan bir muhabir var emin olmak istiyorum yayin Arastirma. Bu kaliteli görseller sunmak için de yararli olur. Örnegin, siki bir karin, taki bile son trendleri, bir reçete, bir spor salonu sunan ipuçlari sunan restoranlar tüm hikaye destek fotograflari eslik edebilir.

Ben simdi ne, arama daralmis ettik?
Bir kez TV istasyonlari, radyo istasyonlari veya baski yayinlar bölgenizde hangi biliyor musunuz nasil, hedeflemek istediginiz medya türlerini biliyor musun? Her zaman medya liste çesit abone olabilirsiniz, ama internet ücretsiz medya bilgi dolu oldugunda neden bu yapardin? Size yardimci olabilecek bazi web siteleri www.radiolocator.com, www.usnpl.com, www.newspapers24.com, www.mondotimes.com ve www.newslink.org vardir. Ayrica örnegin türü için, bir temel arama motoru ve bir sehir arayin + medya kullanabilirsiniz “Tampa Medya.” Sen parmaklarinizin ucunda medya bir bütün listesini bulacaksiniz.

Medya kisilerin bir listesini buldum Simdi, sirket için is sürücü için bir güç Tanitim kampanyasi olusturmak için yolda iyi konum. Simdi medya nis, serimizde sonraki kadar bulmak o kadar önemli neden anlamak, biz güçlü bir mesaj olustururken odaklanmak gerekir. Tanitim basarili olmak için, hedef kitleniz için özel olarak mesaj olusturmak ve daha sonra mesajinizi eve götürmek en iyi medya araci bulmak gerekir. Bu standart basin bültenleri ilk etapta sizin için ise yaramadi iterek bu yüzden.

marsha friedman hakkinda:

Marsha Friedman Etkinlik Yönetimi Hizmetleri A.S., (EMSI) gibi Motown’in Temptations gibi birçok taninmis müsterilerine temsil lider bir tanitim firmanin CEO’su, Teamsters Birligi Baskani Jim Hoffa, Jr, Ulusal Güvenlik Danismani Robert McFarlane, Bristol Myers Squibb , Finansal televizyoncu, Jim Rogers ve Dr Barry Sears.

hakkinda etkinlik yönetimi hizmetleri, inc.:

EMSI, ülke çapinda yerel ve ulusal televizyonda görünüse radyo programlari üzerinde görüsmeler düzenlenmesi ve gazete ve dergilerde editör kapsama elde konusunda uzmanlasmis bir ulusal taninan tanitim firmadir.

Mfriedman@event-management.com dogrudan Marsha e-posta veya 727-443-7115 ext aramak için çekinmeyin daha fazla bilgi için. 202.