müsteri haline çevrimiçi pencere alisveris açmak

Yavas bir Pazar günü ögleden sonra bir magaza önünde durup, tekrar ve tekrar tekrar oluyor ayni seyi göreceksiniz. Insanlar geçmek ve dikkatli bir sekilde belirgin pencerelerde görüntülenen en mallar inceleyecegiz. Belki de ekranda ögeler hakkinda mirilti bir sey olacaktir. Hatta magaza adim olmayacaktir. Bu insanlar müsteriler degildir. Bunun yerine, onlar sadece pencere alisveris vardir. Bu özel Pazar günü aradiklari, ama kesinlikle satin degildir.

Hatta evin disinda adima gerek yoktur, çünkü internette “pencere alisveris” daha kolaydir. Insanlar, birçok farkli web sitelerine göz atmak ekranda ürün ve hizmetleri bakmak, ama satin almayin.

Alacaginiz tüm pencere alisveris degil, degil alici olan, ancak, en azindan web site ziyaretçileri bazi sizden satin degil neden içine bakmak gerekir. Birisi bir magaza bir müsteri haline gelmez birçok nedeni vardir. Onlar su anda satin almak olmayabilir ve sadece arastirma yapiyoruz, onlar hedef müsterileri olmayabilir, ya da onlar web sitesinde aradiginizi bulamiyor.

Web sitesi daha fazla online satis üretmek için gelistirmek için çesitli eylemler yollarini bakalim:

– Web sitenize daha fazla hedeflenen ziyaretçi alin. Eger spor ekipmanlari satiyoruz, ve web sitenize gelen insanlar kanepe patates iseniz, birçok girenlerin almazsiniz.

Daha hedefli web site ziyaretçileri bir sey satin alacak daha yüksek olasilik vardir. Diyelim ki muhasebeciler daha fazla müsteri elde yardimci olan bir is koçu oldugunu söylüyor. Farkli pazar nis odaklanmak antrenörler birçok farkli türleri vardir çünkü potansiyel müsterileri bir “genel” teknik direktör arayan web sitenize gelmek, onlar, gerçekten hedef müsterilerine degildir.

Potansiyel müsterilerin web sitenize gelip bir is koçu ariyorsaniz, sizin hedefleme yukaridaki örnekte bu daha iyidir. Muhasebeciler için bir is koçu ararken potansiyel müsterilerin sitenizi bulursaniz, tebrikler! Büyük ikramiyeyi vurdu. Bu insanlar sizin uzmanlik için mükemmel bir maç oldugu için muhtemelen, rehberine kaydinizi pazarlama kampanyasi olarak hedeflenmektedir. Bu web sitesi için hedef mümkün olan en yüksek düzeyde saglamak için gayret göstermelisiniz.

– Hedef müsteri tam olarak web sitesinde geldi ne bulabilirsiniz emin olun. Eger muhasebeciler için bir is koçu, ve yüksek müsteri hedef alirsaniz onlar için aradiklarini bulmak sürece hala mutlaka, sizden satin olmayacaktir.

Bazi insanlar digerlerine sinirli bir bütçe ise sadece ürün sadece bir satin almak mümkün olacak, sizin hizmetler hakkinda bilgi ilginizi çekebilir. Web sitenize gelen tüm ziyaretçilerin kolayca aradiklari tam olarak ne bulabilirsiniz emin olun.

– Web site ziyaretçileri harekete geçmek için basit olun. Bunlar ya nasil bülteni için kaydolmak için satin almak için nasil bilemiyorum eger insanlar baska gidecek.

Simdi harekete geçin. Web sitenizde daha fazla satis üretmek için yukaridaki üç adimlari kullanin.