müsterilerine kolay kisayollar istiyorum

Herkesin gerçekten sadece bir kisayol ariyor inaniyorum. Özel müsterilerle çalisma son 11 yil içinde ve gruplar halinde, daha benim ürün ve hizmet, ben hepimiz daha kolay bir çikis yolu istediginiz duyuyorum net sunuyoruz. Peki, biz tembel degiliz çünkü, biz tamamen çaresiz konum daha var.

Ben bir bilgi yangin hortumundan içiyorum gibi yarim saat, hissediyorum. Siz de benim gibi bir sey yapiyorsaniz, size bombardiman, ve ben gerçekten bilgi bombardimani, gün boyu ortalama ediyoruz. Orada istenmeyen bilgileri (reklamlari ve pop-up) var ve ayni zamanda (bir sey gibi kendiniz ya da is gelistirmek için ögrenmeye çalisiyoruz) için veya için ödenen ve aslinda almak istiyorsunuz istedi bilgi, malzeme ARANIYOR. Hatta benim niyetim olsa bile, ben her zaman cevap olamaz günde olsun e-posta yüzlerce söz etmedi.

Sorun bir “dikkat eksikligi” topluma dönüsüyor konum vardir. Eger (medya, internet, çok fazla TV istasyonlari, spam, uydu radyo kanallari, TiVo, vb) istersen Blame it on, biz tüm seyler de dahil olmak üzere istedigimiz her seyi, yapmak yaymak için yeterli ilgi yok biz degil. Bu yüzden bazen eylemsizlik moduna geçer ve herhangi bir sey yapmayin.

Benim slogani her zaman “güçlü bir odak simdi daha sonra farkli bir gelecek olusturur.” Ancak, (KULLANILAN çoklu görevi bu kararlar, odaklanmis tutmak için daha zorlasiyor ve sadece tek bir sey üzerinde zihinsel konsantrasyon daha nadir almak gibi görünüyor, olmustur Iyi bir kitabimda kelime, ama basarinin aslinda zararli olup olmadigini simdi) merak ediyorum olmak.

Ama sadece benim için. Benim de umutlari ve müsterileri için. Ben de dikkat etmek ÇOK FAZLA YOL var olan çalisan insanlar fark ediyorum. Kendi müsterilerine ek olarak, aileler, sorumluluklari, e-posta, fatura, ve onlar üzerinde durulmasi gereken kisisel ve mesleki gelisim var. Ve biz bile henüz pazarlama hakkinda konusmadik. Hayir onlar odaklanmak en son sey merak ediyorum!

Ben bir egilim fark ettik. Bu deniyor, “Yardim-me-Ben-bunalmis-ile-bilgi-ve-I-gerek-yardim-to-make-duyu–it-tüm!” Bir çagda hepimiz bir aninda erisim oldugunda bilgi gülünç miktarda, tüm bunun mantikli ve yerine tüm koyarak en zor sey gibi görünüyor. Ve sonra bu konuda kendimizi dövdü.

Görüyorsunuz içeri umutlari sular altinda çünkü, gelebilir Iste burada, bunalmis, ve gerçekten ne istediklerini odaklanmak mümkün, is simdi onlar için tüm mantikli bu olabilir. Sen onlari diger önünde bir ayak koydu yardimci olurken, ne istediklerini elde onun barest temel onlarin ögrenme egrisi kesmek için onlarin gün içinde zaman ayirirlar yardimci olabilir. Diger seyler arasinda, ben ne bu.

Eger malzeme bu iletisim kurabilir, bunu yapti var. Onlar bu ile, bu-iyi sonuçlari alirsiniz açik ve takip etmek kolaydir ve (tabii ki) bu, bu kusursuz oldugunu, bir sistem var umutlari göster, size yol öncesinde paketinin konum ve yapabilirsiniz neredeyse basari garanti.

Eger kisayol var ki müsteriler güvence olabilir ve bunlari onlar sonra konum ne olursa olsun uygulamaya yardimci olacak, kazanmak. Ve kazanmak. Ve sonra tekrar kazanmak. Burada ne demek istedigimi var. Eger sizinle çalismak kolay gösterebilirsiniz, o zaman sizinle kayit (kazanmak). Bunlari her anlamaya yardimci Çünkü, onlar büyük sonuçlar (onlar kazanmak) görmeye baslayabilirsiniz. Bu kadar kesin ve kolay oldugu için bir kez onlar büyük sonuçlari görmek, onlar yardim edemem ama bir Raving Fan sekilde (yeni getirmek tavsiyeleri ve kick-popo referanslari bir ton olsun çünkü tekrar kazanmak size baskalarina söyleyemem müsteri.)

müsteri cazibe atama:

Eger teklif ne mevcut dikkat edin. Bu kivrik mi? Bu isin bir ton gibi görünüyor mu? Onlar için kolay hale ya da gerçekten zor is ve bunu yaparken çok zaman harcayacaginiz gibi görünüyor yapiyoruz?

Bunu bir boya-sayilari bir yaklasim olur ki ne mevcut nasil verdigi baslatin. Bir tek adim-in-ön-of-the-diger bir yöntem, gerçekten adim adim süreci oldugunu gösterin. Her seyi basit ve (müsteri çok) kazanmak için her seyi yapma kaybedecek bir seyi var.

Adim adim süreçleri müsterilerin kendi yolumdan almak ve hizli bir sekilde sonuçlari almaniza yardimci olmak. Müsteriler her zaman bunun yerine bir bilgi yangin hortumu içme konum gibi duygu, benim malzemeler bir kepçe içme gibi, söyle. Bir ürün olustururken, amacim orada bilgi TASKIN alarak ve gerçekten sonuç alir sekilde uygulamak için basit, kolay içine tüm disari atarken her zaman açiktir.