Müsterileriniz ile baglantili kalmak için dogrudan e-posta pazarlama kullanarak

Dogrudan e-posta pazarlama online perakendeciler için çok büyük bir sorun çözüm oldugundan. Kendi online magaza için trafik raporlari bakarak kimse sorun ve hiçbir sey kendi sitesine kimse almak (ya dogal ya da reklam yoluyla) ve daha sonra onlari terk görmek daha onlari daha deli oldugunu söyleyecektir. Onlar çevrimiçi pazar yeri olan uçuruma gitti, muhtemelen bir daha dönmemek üzere. Bu noktada hemen hemen gittiler. Bu baska bir kayip müsteri, gelir kaybina ve artan hayal kirikligi temsil eder. Bir yolu yoktu Keske bu müsteri ile baglantili kalmak olabilir. Sen onlar sunan bazi ilgi (tüm sonra, onlar ilk etapta sitenize sona erdi) vardi ve belki de onlarin sonraki gezi dönüstürür biri oldugunu biliyorum. Pazarlama ve stratejik karmasi bir parçasi olarak dogrudan e-posta pazarlama çözümü tanitmak ve geri bu kayip patronlari cezbetmek için mümkün olabilir.

Bir müsteri bir satin alma yapmak için yeterince güvenir önce 6 temas noktalari kadar sürebilir kanitlanmis bir gerçektir. Bir ziyaretimde tüm 6 temas noktalari elde planliyor musunuz? Bu çok iddiali bir hedeftir. Sansini ilk ziyaretimde bazi temas puan alirsiniz, ama bu sadece ilk adim. Kolayca herhangi bir büyük e-posta pazarlama sirketi web sitenize bir kayit kutusu eklemek ve ziyaretçilerin adreslerini toplayabilir. O var sonra, bu anlasmayi imzalamak için gerekli temas noktalari almak için bir yol var.

Bir kez (unutmayin, bu uzun vadede is zarar edecek gibi istenmeyen yok!) Kolayca sitenize geri almak için sik e-posta pazarlama promosyon olusturabilirsiniz onlarla temas bir kisinin izni var. Eger T-shirt, ofis mobilyalari veya DVD satiyorsaniz olsun, bazi firsatlar sadece geçti olamaz biliyorum. Neden bu firsatlar biri müsterilerinizin önüne koymak ve agizlarina biraz islak alamadim. Bir “, 1 gömlek satin 1 bedava olsun” anlasma teklif eger, örnegin, t-shirt sitesi ziyaret bu yana hafta oldu bile, trafik ve dönüsüm bir destek bir anlik basak göreceksiniz. Müsteriye ulasarak her zaman dogrudan pazarlama rolü olmustur, ama simdi, e-posta pazarlama ile, tüm elektronik olur etti.

Dogrudan e-posta pazarlama satis artirabilir güçlü bir araçtir, ama sizin açinizdan biraz çaba olmadan olmasini beklemeyin. Onlari, nasil pike merak anlamaya ve buna göre bir teklif ilgilendiren biliyorum, müsterilerinize anlamak için zaman almak gerekir. Daha etkili bir sekilde e-posta pazarlama mesaji hedef, daha fazla yanit oranlari olacak ve daha hizli insanlarin online magaza geri gelecektir.

Online perakende pazarlama yer siddetli öfkeli ve rakip ton sitenizden sadece bir tik uzaklikta bulunmaktadir. Bu magazada çok daha fazla müsteri önünde oldugundan emin yaparak rekabet daha iyi performans gerekir. Dogrudan e-posta pazarlama kampanyalari ile dogru gelen kutusunda magaza bilgi ve özel teklifler alabilirsiniz. Satin alma zamani geldi, yeterince temas noktalari kararini kolay oldugunu gömülmüstü ettik böylece zihinlerinde online marka köklestirmek olacaktir.

Dogrudan e-posta pazarlama onlari sizden satin almak istiyorum yapacak müsterileri ile iliskiler kurmak için bir kapidir. Sizin teklifiniz web ötesinde ve potansiyel alicilarin gelen kutusuna uzatir çünkü müsteri ile baglantili konuklari,, bir kenar gelisecektir.