myspace ürün satmak

Çogu insan MySpace düsünmek bireyler arkadas veya eski arkadaslarinizla yeniden ama MySpace MySpace etkili aga nasil Internet pazarlamacilar anlayisli daha sunabilir için bu sadece bir topluluk olduguna inaniyorum. MySpace bir ticari olmayan topluluk ve ticari web siteleri olmasi amaçlanmistir ragmen kesinlikle MySpace üzerinden satis tanitimi ve tesvik etmek için bazi firsatlar vardir yasaktir. Bu makale, MySpace reklam, MySpace hizmet sartlarini ve nasil MySpace üyelerinin toplumun diger üyeleri tarafindan ya da MySpace yöneticileri tarafindan korkunç spam olarak görüntülenmesiyle önleyebilirsiniz konusunu tartisacagiz.

myspace reklam

MySpace misyon açiklamaya göre, toplumun bir ticari olmayan bir çikartilacaktir. Ancak, bu açiklama bireylerin üyeleri tarafindan olusturulan ve sürdürülen sayfalari degil, bir bütün olarak web ifade eder. Aslinda MySpace banner reklamlari kenar çubugunu ve diger yerlerde görünen sayfalari ve diger reklamlarin çok üzerinde çalisan ticari bir web sitesidir. Bu reklam firsatlari bu alanlarda reklam ilgilenen kamu ve herkes dogrudan Daha fazla bilgi için MySpace irtibata geçmesi istendi açiktir. Bu reklam türü ürün veya toplumun üyelerine itiraz edebilir hizmetler is sahipleri için deger.

MySpace tek tek web sitelerinde reklam hizmet sartlarini yasaklanmis iken pazar ürünleri için oda bir olanlar web sitesi hizmet sartlarini ihlal etmeden bazen yoktur. MySpace pek çok ziyaretçi bariz reklam olan web sitelerinde karsilasilan olmasina ragmen MySpace yöneticileri tarafindan kesfedilen, bu toplum men olan tek yol açabilir, çünkü, bu uygulama önerilmez. Ancak, bir e-ticaret web sitesi satis günes gözlügü için bir baglanti bir soruya yanit yerlestirilir bir örnek düsünün, “günes gözlügü favori türü nedir?” Baglantisini kesinlikle soruya uygun cevap saglar ve izin verir web sitesine ziyaretçi Üye hakkinda daha fazla bilgi için. Bu reklam ya da belirlemek için MySpace için bir konu ama baglantiyi takip edenler bir satin alma sonunda olabilir ancak bu reklam düsünün olmaz olasi degildir olup olmadigini belirlemek.

hizmet myspace açisindan

MySpace tarafindan saglanan hizmet sartlarini eylem türleri kabul edilebilir ve hangi eylemlerin yasaktir ne gibi üye kurallara sunmak için yaratildi. Tüm üyeler katilmadan önce hizmet bu kosullari okumalisiniz ve üyelik sirasinda önemli ölçüde degismedi saglamak için periyodik bilgileri gözden geçirmelisiniz. Hizmet sartlarini ilgili sorulariniz varsa Üye dogrudan terimlerin daha detayli bilgi ya da açiklama için MySpace basvurmalisiniz.

myspace spam tuzaklar kaçinarak

Biz zaten hala var bazi reklam firsatlari vardir ne kadar ticari web MySpace’de yasak olmasina ragmen tartistik. MySpace her gün büyük bir kitleye ulasir ve bu büyük kitleye ayni anda bu üyelerin ve ziyaretçilerin tüm tanitimi için denemek için bazi özendirmek olabilir. Ne yazik ki bu bazen spam olarak olabilir. Bu nedenle, önlemler diger üyeleri veya MySpace yöneticileri tarafindan spam olarak kabul edilebilir eylemler önlemek için alinmalidir.

Spam çok sattiklari kozmetik hatti hakkinda heyecanli bir MySpace üyesi düsünün için potansiyel bir örnek olarak. Bu üyenin gerçekten ürünleri iman ve herkes bu ürünler hakkinda daha fazla bilgi gerektigini kadar harika oldugunu düsünüyorum olabilir. Bu kullanici daha sonra sistematik olarak o zaman bile uzaktan kozmetik ile ilgili bir sey söz tüm kullanicilar için MySpace arama geçiyor ve baslar Ancak, bu büyük olasilikla spam olarak düsünülebilir bu kozmetik hakkinda daha fazla bilgi için bir baglanti onlari yönlendirerek kendi web sitesinde bir yorum yerlestirir . Üye eylemleri zararsiz oldugunu düsünüyorum ama bu yorumlar almak üyeleri ve MySpace yöneticileri katilmiyorum.