nasil benim dogrudan satis is için daha fazla çevrimiçi yol açiyor yok

Iste son zamanlarda onun dogrudan satis is için daha fazla potansiyel müsteri arayan bir abone alinan bir soru. Söyle yazdi:

* Soru *: Esim ve ben birkaç aydir belirli bir sirket için bir ortak olmustur ve biz gerçekten ürün ve destek egitim ile çok mutluyuz.

Bizim sorunumuz diger insanlarin bizim baglanti görmek için almak ya da hiç açmak için oluyor, sanirim. Biz yeni ortak ise için çaba genisletmek ve biz bunu nasil olarak giris istiyorum gerekir. Bu mektuba cevap için tesekkür ederiz.

* Cevap *: soru için tesekkür ederiz. Sana yüz sorun çok dogrudan satis temsilcileri de yüz ne oldugunu biliyorum. Su anda, sirket size saglanan web sitesi kullaniyor. Bu diger temsilcileri kullaniyor ve gerçekten essiz insanlar gibi iki hakkinda çok söylemez ayni site.

Siteniz de insanlar bile görüntülemeden önce bir kod girmeniz yapar. Bu herhangi tavsiyeler için kredi almak, böylece oldugunu anlamak, ancak kullanicilar için fazladan bir adim yaratiyoruz. Insanlar, kod hatirliyorum yazin ve hatta ne yazik ki, pek çok insan yapmak için rahatsiz olmayacak bir seydir ki, kopyalamak ve yapistirmak için var. Çok kolay, çünkü insanlar internet kullanimi ve çemberler üzerinden atlamak zorunda kalmadan, hizli bir sekilde etrafinda sörf istiyorum. Bu siteye olsun zaman sag umudu önünde bilgi istiyorum.

Açikçasi, bu sirketin web sitesi kurmak ve muhtemelen bu degisecek degildir yoludur … ama dürüst … Ben bu konularda sanmiyorum. Siz ikiniz kendi benzersiz çevrimiçi varligi gerekir ve kendi yol olusturmak gerekir.

Iste nedenleri:

Kim ne sirket ile iliskisi ne olacak biliyor. Onlar da 100 yili askin civarinda olmustur son derece saygin bir sirket, ancak Gelecegin ne hiçbir fikrim yok. Sirket dogrudan satis firsati ya da bir gün sunmak için artik karar verirse, ikiniz sadece firma ile çalismak istemiyorum … ne olur karar? Isiniz gitti! Bu iyi degil.

Ben sizinle çalistiginiz sirketten online varligi ayri tutmak öneririz, bu yüzden gerçekten KENDI is ve gelir en üst düzeye çikarabilirsiniz. Eger firsat ilgi olabilir ve bagli programlar yoluyla veya servis yapabilir veya hatta satir asagi kendi bilgi ürünleri olusturmak isteyebilirsiniz yol açiyor olabilir.

Isinizi vermek ne benzersiz bir bakis açisi düsünün. Nasil bu ürünleri ile lezzetli yemekler yapmak için insanlar gösterebilir büyük asçilar var mi? Ise taraftan, ayni zamanda benzersiz bir bakis açisi anlamaya, ancak bir ürün bir odakli yapabilirsiniz. En iyi asker sizinle ayni ilgi alanlarina sahip insanlar … para çevrimiçi yapmak istiyorum sadece insanlar olacak.

Bu askerler bulmak için ürün ve baska tanitmak için bir liste olusturarak baslayabilirsiniz. Ben en iyi müsterilerinin bazi firsati ilgi asla, çünkü, bunun için iki ayri web siteleri olusturmak istiyorum böylece ziyaretçilerinizin karistirmayin. Ürün listesi için,, ise biri için dogru otlar ve baharatlar, vb kullanma hakkinda bilgi tarifleri paylasabilirsiniz, bir ev is kurma hakkinda bilgi verebilir, bu ürünlerin, vb bu tür satmak için ne kadar eglenceli göster … . kendi bakis açisiyla tüm.

Tüm bu aboneler size ait simdi toplamak. Eger is ile yeni bir yönde hareket etmeye karar verirseniz, yine de bu abone var ve onlara kaliteli bilgi sunmak için devam … ve de bir gelir elde edebilir.

Sadece unutmayin, bu is ve tam kontrole sahip ve gelir maksimize etmek istiyorum.