nasil bir sonraki kartpostal pazarlama kampanyasi tasarruf

Geleneksel reklam stratejileri ülke su anda aldigi son ekonomik dalis meydan edilmektedir. Mevcut aci ekonomi hedef gelirleri toplanti isletmeler önlemek daha fazla engel teskil etti. Çözüm, kartpostal pazarlama kampanyalari gibi daha agresif pazarlama çözümleri üzerinde yalan olabilir.

Daha büyük bir çile size mali izin olacagini bütçe içinde çalismasini saglayacak bir yaklasim yaratiyor. Burada bir sonraki reklam girisim tasarruf nasil birkaç ipucu.

1. Ofset baski seçin

Kartpostal üretmek için kullanilan iki yaygin baski yöntemleri vardir. Bu baski ve dijital baski mahsup edilir. Iki arasinda, ofset baski birden fazla 500 adet siparis, özellikle de toplu olarak kartpostal üretmek için daha ucuz bir yol saglar.

Ofset baski için maliyet büyük bir yüzdesi plakalari ve film gerektirir baslangiç ??gider atfedilir. Bu mürekkep ve kagit gibi basarili maliyeti çok düsüktür, bu nedenle, siparis herhangi bir ek kopya projenin toplam maliyeti çok az ekler.

Bu yöntemin güzelligi siparis miktarini iki katina çikaracak ve henüz sadece birkaç dolar eklemek olmasidir. 500 ile 100 miktar açin ve sadece çok az 10 $ ekleyin.

Eger 500 daha az yazdirmak isterseniz, dijital baski sayisi 100’den az, özellikle de daha iyi bir seçenektir.

2. Kendi adreslerini toplamak

E-posta listesi gelistirilmesi para mal olabilir. E-posta listeleri kiralama veya satin alma pahasina kurtarmak için, kendi olusturabilirsiniz.

Asagi biliyor ve arkadaslariniz ve ailenizle daha fazla toplamak adresleri listeleyerek baslayabilirsiniz. Tanidiginiz kisileri adresleri alma avantaji bu insanlarin özellikleri hakkinda bir fikir olabilir. Listenizdeki daraltmak ve sonra oldugu tüketici demografik içinde girmeyen disinda kalan olabilir.

Bir magaza varsa, ayrica kartpostal pazarlama kampanyasi yoluyla tanitimlarini ve ürün ile ilgili yeniliklerden gönderebilirsiniz böylece posta adresini listelemek için müsteri sorarak adresleri toplayabilir.

Bu bilgileri organize etmek, çok kendi veritabani olusturmak için bir tablo olarak kodlamak. Bu sekilde, gelecekte adresleri ekleme ve silme kolay olacaktir.

3. Dogrudan posta kartpostal özellikleri izleyin

ABD Posta Servisi (USPS) The Standard posta hizmeti birinci sinif posta daha az maliyeti. Standart posta için kalite için, kartpostal miktari en az 200 adet olmali ve boyutu “x 11.5” 6.125 geçmemelidir.

Sizin kartpostal dikdörtgen sekli tutun. Onlar posta ekipman ile islenemez çünkü kare kartlari olmayan islenebilir kabul edilir. Bu ariza olabilir bir riski vardir. Kare kartlari islemek için, olmayan islenebilir ücret karsiliginda ödeme istenecektir.

0,007-0,016 inç, veya baska kartpostal arasinda herhangi bir yerde olmalidir kalinligi hasar görebilir.

Bir sonraki kartpostal pazarlama kampanyasi çok fazla bir maliyeti gerek. Bu adimlari ile bir bütçe tüketici tepkisi ve reklam hem de elde edebilirsiniz.