nasil perakende is blogging satislari artirabilir

Is Günümüzün rekabetçi dünyasinda, mümkün oldugunca orada adini almak için mümkün olan her sekilde kullanmaniz gerekir. Her hafta kapi yeterince müsteri almiyor sikayet en az bir isletme sahibi konusmak. Bir blogunuz varsa onlara sormak sorulardan biri. Onlar herhangi bir is için blogging yararlari açiklamak hiçbir ve gibi söylüyorlar, hala bunu yapmak için tercih.

Isiniz için geleneksel bir web sitesi yok bile, en az bir blog olmalidir. Bloglar geleneksel bir web sitesine sahip olmak zorunda kalmadan adinizi çevrimiçi artirmak için harika bir yoldur. Ben kendi is web sitesi atlama, ama bir blog ile en az baslangiç ??görmezden am degil.

Bloglar online varligini artirmak.
Arama Motorlari bloglar seviyorum. Çok basit. Arama Motorlari içerik kapali besleme. Bloglar sadece içerigini olusturmaktadir. Hiçbir fantezi Flash animasyonlari, grafikleri okumak için imkansiz. Sadece saf içerigi.

Degisiklik, arama motorlari sitenizi dizine ve o zaman bir sey degismez ise geri gelmek asla hiç bir 5 sayfa web sitesi ve bir sey varsa Plus, bu sekilde düsünmek. Öte yandan bloglar yeni ürünleri aramak için geri gelmek için arama motorlari ögretmek. Ne kadar çok blog yazilarini, daha “sayfalar” arama motorlari indeksi zorunda. Nasil çalistigini görmek. Bir sayfa olarak yerine sadece arama motorlarinda dizine 5 sayfa sahip, her yazi sayar. Simdi ne haftada bir kez yayinlanmistir eger. Bir yil içinde, arama motorlarinda dizine 52 sayfa olurdu. Bu maruz kalma online artirmak ve satislarda bir artisa yol açabilir nasil?

Bloglar Eger müsteri ile iletisim kurmasina izin
Blogunuz isinizde neler olup bittigini temas müsterilerinize tutmak için harika bir yoldur. Kendi sektöründe neler olup bittigini sirketinizin son haberleri ve en yeni ürünleri ve özel ürünler hakkinda basit makaleler tüm tarih herkese yetismek için blogunuza gönderilebilir.

Bu mevcut müsterileri geri geliyor tutar. Sen mümkün oldugunca mevcut müsterilerinin önünde tutmak gerekir. Insanlar sorumsuz vardir. Onlarin sadakat kazanmak ve onlari mümkün oldugunca sik geri gelmesini saglayacak gerekir. Arti bu istediginiz veya ihtiyaciniz yeni ürün duyurmak ve onlari daha fazla para harcamak almak için kolay bir yoldur. Bu zaten onlar için dogru seçim oldugunu bir umudu ikna etmek daha satin aldi mutlu bir müsteriye satmak daha kolay.

Bir blog üzerinden mevcut müsterileri ile iletisim kurarak kolayca reklam bir ton harcamadan yeni ürün ve hizmetler satis artirabilir.

Bloglar uzman olarak göstermek
Bir umudu ilk is kendi sabit Kazanilan para vazgeçmek tercih bakiyor, onlar dogru sirketi tercih ediyor bir süphe gölgesi olmadan bilmek istiyorum. Bir umudu blogunuza ve gösterir Etkin oldugunu ve nasil oldugunu ve size dünya ile iletisim göstererek bilginizi paylasmak oldugunu buldugunda, size uzman oldugunu görüyoruz.

Daha paylasmak, daha fazla güven insa edecek ve onlar ile is yapmak kisi veya sirket olarak seçtiginiz olasiligi daha yüksektir.

Eger bir blog olan is için ya da çok fazla is oldugunu dogru olmadigini düsünüyor insanlardan biri iseniz Yani, ben simdi bir blog olan herhangi bir is için ne kadar faydali görmek umuyoruz. , Tabanli Geleneksel veya Internet bir blog aslinda is zarar edilebilir olmamasi ve düzenli olarak blog ve bilginizi tüm dünya ile paylasarak isinizde satis artirmak ve sektöründe uzman olarak bilinen olabilir.