ne etiket hatlari hakkinda bilmeniz gereken ve muhasebe uygulama büyüyen

Yenilik web sitesinin gün bitti. Beklentiler iki yil önce talep bu gün daha bir web sitesinden çok daha fazla bekliyoruz. Eger gerçekten millet mevcut is ortaminda bir web sitesi bakmak istiyorsaniz bunlari açik bir NEDENI vermek zorunda.

Bunu yapmanin en iyi yolu bir slogani adi verilen bir pazarlama hile kullanmaktir.

Web sitesi pazarlama en önemli kural çok kolaydir: ileri Bugünden itibaren itibaren web söz zaman sitenizi kontrol etmek egimli potansiyel bir maddi menfaat sunan bir “slogan” içerir.

Bu bir slogan kullanmak zor degil. Bu sadece bir gazete baslik gibi. Bir gazete baslik bir makale okumak için bir umudu almak için tasarlanmistir. Bir “slogani” hemen hemen ayni islevi gerçeklestirir ve bu nedenle tam olarak ayni temel kurallari kullanarak tasarlanmistir:

1. Duygusal bir düzeyde degil, entelektüel bir üzerinde okuyucuya hitap. Çogu alici önemli seçimler duygusal, bu yüzden içtenlikle ilgilenen ya da korkuyor seyleri çagirmak olun. Eger onlarin sagduyu hitap olacak daha bir ziyaretçinin, ilkel motivasyon (gurur, açgözlülük ve korku) hitap faydalar sunmak eger pazarlama çok daha etkili olacaktir.

2. Insanlarin okumak gibi bu kelime ögrenin. Tabii ki, kelime “özgür” simdi ve her zaman tepenin krali olacak, ama onlara SIZIN gibi kelimeler, SIZIN, NASIL, YENI,, PARA, SIMDI, INSANLAR, ISTIYORUM DSÖ ve NEDEN yakalamak halklar göz ve itiraz çok kisisel bir düzeyde. Bu kelimeler kullanin.

3. Okuyucu anlayin. Bu hangi tagline en etkili yarari daha vardir söyleyecektir. Annemin yanlis. Biz gerçekten özel ya da farkli degiliz. Hepimiz temelde hayattan ayni seyleri istiyor ve bu liste çok kisa. Bu seylerin ne oldugunu bir kez onlari yazmak için kolay hale geldi.

Farkli insanlar farkli derecelerde bunlari deger. Bazi insanlar gururlu ve tam tersi daha dogal olarak daha fazla korku vardir, ama çogu zaman umutlari tutum daha kendi kisiligini daha kendi durumu etkilenir. Örnegin, okuyucu mevcut ortamda bir ev üreticisi ise o korku dolu olmasi muhtemeldir, ama okuyucu bir ev alici gurur ise çok daha olasi motivater oldugunu.

Iste gerçek listesi. Bu bes tüketici motivasyon uzmanlari reklam sunlardir:

* Güvenlik: Insanlar güvenli hissetmek istiyorum.
* Kabul: Insanlar ait olduklari gibi hissetmek ister.
* Güçlendirme: Insanlar kendi kaderini üzerinde kontrol sahibi gibi hissetmek ister.
* Durum: Insanlar güçlü ve önemli olarak algilanan olmak ister.
* Eglence: Bu bir kendini açiklayici güzel. Insanlar sadece eglenceli olmasi gibi.

Ne düsündügünü biliyorum. “Para ne olacak?”. Her sey, hatta para, ikincil bir motivater oldugunu. Para gerçekten bir son için sadece bir araçtir. Para ile bu bes ana motivasyon elde etmek için daha edebiliyoruz.

4. Pazar için slogan hedefleyin. Sadece bir örnek olarak: yeni sakinlerine pazarlama eger, gibi bir baslik kullanmak isteyebilirsiniz “Yeni Kat Malikleri için Özel teklif ilk vergi hazirlik kapali Ücretsiz ilk danisma ve% 15!”. Daha büyük daha genel bir grup hedefliyorsaniz “Yeni Vergi Hazirlama Müsterilere Ücretsiz” gibi evrensel bir sey kullanin.

5. Sizin tagline da hemen teklif Mansiyon. Bütün mesele sloganli web sitesi için bir reklam olmasidir. Pek çok yolu olarak slogani web adresini kendisinden daha önemlidir. Sonuçta … aa üstün sloganli iyi bir web adresi daha derin okumak için bir umudu almak için çok daha güçlü!

Bana sitenize umutlari cezbetmek için kullanilabilecek etiket hatlari birkaç örnek vereyim.

* Bilmeniz gereken 7 vergi sirlari … ögrenmek
* IRS Isiniz hedefliyor …
IRS vergi hakkinda bilmek istemiyor * 10 sey …

Bir imza kullanarak e-posta sloganlar ekleyin. Ben e-posta seviyorum. Bu basili sabit kullanarak daha çok ve uzakta daha iyi. Bu konuda en sasirtici seylerden biri verimli ve sorunsuz sloganlar degistirebilirsiniz oldugunu. Ben geleneksel sabit ile denemek görmek istiyorum! Bu konuda tembel olmayin. Sik sik mesajinizi degistirin. Bu, güçlü çok kolay ve ücretsiz!