neden BHIP bana katilmalisiniz

1. BHIP dünya no.1 en yüksek anti oksidan besin suyu, patagonian maqui meyve suyu satiyor.

2. Besin suyu pazari, bir yil büyük bir USD 30 milyar ciro ve Malezya bu dünyanin 1 numarali anti oksidan saglik ürünleri pazara ilk Asya ülkesi.

3. BHIP biraz üzerinde 1 yil simdi, 1 Haziran 2009 tarihinde ürün lansmanlari ve dünyanin öncü olmak sansina sahip.

4. BHIP Küresel da kadinlar için enerji içecekleri, anti-aging ve zevk saglik ürünleri satiyor. Bu ürünler dünyevi talep ve bu talebin mevcut egilim.

5. Anti-Oksidan ürünleri biz serbest radikal en diyabet, inme ve kanser gibi hastaliklar için ana nedenidir bildiginiz gibi serbest radikal nötralize edebiliyoruz, çünkü yeryüzünde pek çok insan, en yüksek anti oksidan olan saglik ürünleri ariyoruz.

6. BHIP, ben dünya öncülerinden biri, ben 3 ay önce katildi, benim ekip üyelerinin çogu zaten iyi gelir elde ve gelir her hafta arttigi için hepimiz çok heyecanliyiz.

7. 18 Aralik 2010 tarihinde, ekibim Hong Kong, Çin ve tüm gezi sirket tarafindan ödendi davet edildi. CEO ve Baskan Cin Piyasa artik üyeleri için açilir duyurdu.

8. Benim üst hat simdi USD 3.000 haftalik aliyorsaniz, 7 ay önce katildi. Ve ekibim hacmi büyüdükçe, çok kisa bir süre sonra USD 15.000 veya haftada elde edilecektir.

9. Son 3 ay için benim üst hat ve benim kazanç kaydin Bu gelir kayitlari basari belirgindir. Biz Dünya Pioneer ve simdi Ekip Liderleri Eger altinda Çin üyelerinin binlerce ve binlerce ise olabilir harmonybest çünkü böylece emin BHIP ÇKP isi istikrarli bir büyüme olabilir.

10. 3 ay içinde, harmonybest Takim katildi için Malezya, Endonezya, Tayland, Filipinler, Vietnam, Hindistan, Kore, Avustralya ve Japonya’dan liderleri çekmistir. Ve tüm bu Asya MLM Top Liderler ve biz de dünya çapinda baglanir.

11. Bu nedenle benim takim da Dünya Pioneer pozisyonu yap simdi katilmak gerekir ve ben ve benim liderlerin çogu basarili olmak için size rehberlik edecek sizi temin ederim.

12. Maqui Berry Suyu birçok kisi üye olarak katilabilir bu nedenle pazara kolaydir. Asya’da Birçok insan hala bu nedenle bu Amway herkes zaten haline üyelerinin aksine büyük bir firsat bu büyük ürün hakkinda bilmiyorum.

13. Insanlarin% 90 MLM bir ek gelir yapmak için katildi. BHIP Küresel olarak, hizli baslangiç ??gelir ödeme çok yüksektir, bu nedenle üyelerin hayatta orani çok iyi ve güvenlidir. Ben harmonybest Takim Çin, Güney Dogu Asya, Hindistan, daha fazla kar için Avrupa ülkelerinde Küresel BHIP tesvik planliyor çünkü takim hacmi hizla artacaktir öngörüyoruz.

14. Sen Dünya Pioneer olarak online kayit yaptirarak simdi bize bir parçasi olabilir.

15. Xango (mangosten) ve MonaVie (acai berry) zaten 3 yil önce milyar dolarlik satis olusturulan ve SIMDI Maqui Berry ve kesin BHIP birkaç büyük ürünler daha basarili olabilir.

16. Maqui Berry Dünya No.1 yüksek anti oksidan ORAC-H degerdir. Bu Acai Berry ve 4 kez Mangosteen ORAC-H degerinden 3 kat daha fazladir.

Sonuç:
Melaleuca ben 8 yil önce Pioneer degilim, böylece 3 yil içinde ABD Dolari 300.000 ve bir ay üzerinde yapmak için büyük bir firsat ince sekilde, bu rakam ag 25 yil sonra ulasilabilir olabilir ama beklemek sevmiyorum bu kadar uzun bir zaman.
Simdi daha iyi bir Is Firsati oldugundan, bu BHIP Küresel oldugunu.
BHIP, ben Dünya Pioneer ve harmonybest Takimi’nin lideri oldugum için bana ayda yukarida USD 350.000 ve kazanmak için büyük bir sans var.

Bu 2 sirket arasindaki 2 temel fark vardir.

gelir reddi
AsiaLeadersBlog.com Asya’dan birçok basarili sirket yöneticilerinin ve MLM ag liderleri el ele katildi ve harmonybest Takim olusan bir blog, fikirlerini ve MLM is firsatlari paylasin.
3 ay gibi kisa bir süre içinde AsiaLeadersBlog.com bir harmonybest Takim katildi Birçok ag üyeleri çok kazançli bir aylik gelir kazandik. Bu iddialar gelir bir garantisi degildir. Bazi üyeler hiç para kazanirsiniz. Bireysel sonuçlar zor is, yetenek ve harmonybest Takimi’nin pazar yönleri ve stratejileri izleyerek belirlenmesi uygun olarak büyük ölçüde degisecektir.

uzun yillar boyunca birlikte basari
Firsat tiklayin ve bugün kayit, SIMDI dünyanin öncü biri.
Bu makalede sevdim arkadaslarinizla abone ve paylasin.
Saygilarimizla,
victor lim chee seong
AsiaLeadersBlog.com, • Kurucu
Harmonybest Ekibi • Kurucu ve Lideri
Harmony Emporium • Kurucusu ve Sahibi
Biz, harmonybest Takim özel MLSP ve Mike Dillard çevrimiçi strateji ile çevrimdisi pazarlama becerilerini birlestirdi.