nis pazarlama bu pahali hatalar yapiyoruz

Birçok kisi nis pazarlama hata yakaladik. Belirli bir pazar hedef nasil bilmek yerine ürün veya hizmet popülaritesi artti ile genel bir kitleye hizmet vermeye çalisiyoruz.

Bu konu halka sadece bilgi tabani bir pazarlama uzmanlari saflarindan kirdi. Bu kitap, yayin arti nis pazarlama yararlari tout seminerler, giderek artan sayida bir dag görebilirsiniz.

Bu konuda Bu kadar çok bilgi olmasina ragmen, pek çok insan onlari zaman, hayal kirikligi ve para mal hata yaparlar.

Biz discus bu hatalari bazi olacak. Bu sorunlari tespit etmek zaman ayirmak, bunlari önlemek daha iyi bir sans verecektir.

1. Sadece anahtar kelime arastirma bagli.

Anahtar kelime arastirma bilgi evde anneler küçük bir çalisma için programcilar ve pazarlama uzmanlari arasinda içeriden bir tek konu büyüdü.

Ama Bu kadar çok yazilim ile, birçok kisi yerine saglam bir pazarlama programi olan bu yazilim programlari bagimli bir egilim var.

Saglam bir pazarlama veya nis program arastirma, müsteri anketleri ve anahtar kelime arastirma saglam bir programi içermelidir. Bu pazarlama degil yerine bir araç olarak anahtar kelime arastirma kullanmalisiniz.

2. çok küçük bir nis pazar seçimi.

Pek çok kisi is planinda güçlü nis pazarlama kullanilmasina ragmen, çok fazla küçük bir pazar seçme hata yapar.

Çünkü bir hedef pazar toplama çok küçük bu isletmelerin hizli satmak için umutlari ve müsterilerinin tükendi. Uygun pazar arastirmasi is sahipleri ile bu sorunu önlemek olacaktir.

Burada hile ürün veya hizmet test etmek için yeterince büyük bir pazar seçmektir. Ayrica, basarili olursa en az bir yil veya daha fazla için devam edebilir.

3. çok büyük bir nis hedef.

Çok büyük bir nis odaklanarak, isinizi sürdürmek için çok küçük bir nis pazar seçimi disinda da bir sorun olusturur.

Çok büyük bir nis seçme eylem belirli bir ders odaklanarak sizi engellemektedir. Yerine ok ve yay yaklasimin bir av tüfegi yaklasim için çok büyük güçleri birçok pazarlamacilar bir nis hedef.

Çok büyük bir nis odaklanan atik ve verimsizlik daha olasi hale, kaynaklarinizi daha ince yayilir. Isin püf noktasi hakim bir nis odaklanmaktir. Çok büyük bir nis hakim için daha zor hale getirir.

4. Yeterince müsteri görüsleri almiyorum.

Bilgisayar yazilim ve diger pazarlama araçlari çok büyük miktarda ile online, birçok pazarlamacilar temel unutmak.

Is uygulamalari üzerinde müsteri geri bildirim alma, ürün ya da hizmeti göz ardi edilmemelidir önemli bir adimdir.

Müsterileriniz ve potansiyel genellikle yazilim programlari veya diger bilgisayar veri asla önemli bilgiler ortaya koyacaktir.

5. analiz felci.

Arastirmanin önemi, birçok kisi üzerinde-arastirma bir egilim var ve analiz. Onlar sürekli veri ve diger müsteri satin alma egilimleri kazmak.

Sorun bu satis ve kar çekmek önemli eylemlerin yeterince almak için basarisiz pek çok insan oldugunu.

Analiz Felç basarisizlik korkusu çikar. Bir düsünün, bir arastirma varsa ve ariza veya ret hakki yüzlesmek zorunda asla yeterli analiz?

Eylemler her gün bir rutin programi alarak analiz ve diger nis pazarlama hatalari felç mücadele.