olaganüstü is kartpostal üreten yaratici fikirler

Kartpostallar simdi nedeniyle çok çekici tasarimi ve hizli, kolay posta biçimi pazarinda en çok bilinen tanitim araçlarindan biri haline gelmektedir. Bu mütevazi kartlar kolay insanlari okumak ve görmek için yapim, bir zarf olmadan postalanir basit kartlardir. Kartpostallar tüm pazarlama mesajlari, sizin alicilari adres ve posta isaretleri ile basilmis, genellikle önünde renkli dolu. Piyasadaki tüm diger kartpostal ayirmak için kendi kartpostal tasarim ve olusturmak için o kadar çok yolu vardir. Asagida is için iyi görünümlü ve etkili kartpostal tasarlamak ve olusturmak için düsünebilirsiniz yollardan veya ipuçlari bazilaridir.

• Standart Kartpostallar – kartpostal bu tip tüm dünyada hemen hemen tüm özel ve hediyelik esya magazalarinda satin alinabilir. Standart posta kartlari boyutu 7 inç 5 gelir. Bu da çogu insan bilgi sahibi oldugunuz kartpostal geleneksel boyutu olarak kabul edilir. Kartpostal Bu tür marka pazarda güvenilir ve geleneksel is olarak kendilerini hemen hemen tüm isyerleri tarafindan kullanilabilir. Kartpostal koleksiyonu çok bugün dünyada talep hobi oldugu için, ayni zamanda kolayca en kart albüm uyacak bir kartpostal yapabilirsiniz.

• Mini Kartpostallar – kenara standart ölçü sonrasi kartlarindan, ayrica kartpostal tasimak için daha rahat ve kolay hale daha küçük boyutta basilmis olabilir. Bu baski ve posta söz konusu oldugunda bu küçük kartpostallar ucuz olarak kabul edilir beri, maliyeti de cebinizde kolay olacaktir. Kartpostal Bu tür size kartpostal de müsteri ve müsteri indirim veya özgür faydalanmak için is sunabilirsiniz bir kupon olmak istiyorum özellikle çok ideal boyuttadir. Kart Bu tür is olay veya toplama için bir davet olarak kullanilabilir. Küçük boyutu müsterileriniz ve müsteriler için kolay firsat imi yapar.

• Ekstra Büyük Kartpostallar – Eger kartpostal kartpostal yapma, digerleri arasinda ve faturalari, mektuplar ve diger kartlarin çok sayida karsi direnmek istiyorsaniz çok genis yapabileceginiz en iyi sey. Büyük ölçekli kartpostal büyüklügü sopalarla gibi tüm müsteri ve müsteri aciliyet duygusu vermek ve müsterilerinizin ve müsterilerin dikkatini atlayacaktir. Bu büyük tip kartpostal isinizin baslatilmasi da ürün durumlar ve olaylar tesvik ve kullanabileceginiz en iyisidir.

• Katlanmis kartpostallar – En baski sirketleri bir tebrik karti seviyor görünen bir sey elde ve hissetmek için ucuz kartpostal özellikle büyük ölçekli olanlar kat izin verir. Eger promosyon kopyasi için bazi bos alan gerektiginde kartpostal Bu tip özellikle oldugunu. Kivrimlar alanlari ve size kartpostal içerik organize kullanabilecegi panelleri içine kartpostal bölmek var. Ayrica piyasada is ürün ve hizmet tanitimi için katlanmis kartpostal alt yarisinda kullanabilirsiniz. Ayrica, tüm küçük baski için daha az belirgin üst kismi kullanin.

Bunlar düsünebilirsiniz sadece bazi fikirler vardir. Her zaman benzersiz kart göndermek yapmak için kendi tasarim yapabilirsiniz. Sizin hayal senin siniridir. Sadece bu yüzden gibi kartpostal gerçek özünü kaybetmemek için kartpostal tasarim temelleri ile sopa emin olun.