önemli sosyal medya pazarlama araçlari bazi

Sosyal medya bir profesyonel olarak insanlarla iliskilerini gelistirmek ve sürdürmek de içerir. Eger is yapmak disinda zaman, potansiyel müsteriler, diger is adamlari ve is süreçlerine tüm bu ilgili ile iliskilerin gelistirilmesi gerekiyor. Bu senaryoda, en popüler ve sik ziyaret edilen sosyal medya aglari dahil – Linkedin, Twitter ve Bloglar.

LinkedIn insan kaynaklari, profesyonel uzmanlar, girisimciler ve benzeri kadar is tüm yönleriyle genelinde birçok profesyonel uygulanabilir bir varligi vardir. Eger profesyonel bilgiler karsisinda koymak ve hatta baglamak, alaninda bilinen kisi ve döviz önemli bilgiler, en son güncellemeleri ile ve sadece temas halinde kalmak olabilir. LinkedIn bir adim önde gitti ve güncellestirilmis ve iyi is alaninda son gelismelerden haberdar saglayan bilgi alisverisi yol fikirli konular ve basliklar gibi gruplari ve tartismalar olusumunu sagladi. Sorunlari ya da is ya da is ile ilgili sorular durumda, her zaman soru göndermek ve onlari çözme olarak yardimci olabilecek alaninda uzman yanitlarini bekliyor olabilir. LinkedIn web sitesi içinde alakali reklamlar yerlestirme seçenegi eklendi ile, reklamlar tarafindan görüntülenmesiyle keyfini

Bloglar – düzenli olarak alan, sanayi veya is son gelismelerden güncelleyerek tutmak olabilir neyin Bloglar online dergi sekli almis. Sirket Bloglar hem müsterilerinize, bayi ve toplum ile temas halinde kalma gayri yoludur. Yeni bir ürün lansmani veya hizmet ya da ne kadar iyi sirket yil içinde yapilan ya da sirket tarafindan saglanan müsteri destegi ile ilgili olabilir ilan olabilir. Bloglar üzerine düzenli güncellemeler yayinlayarak, size web sitesini tanitmak için ihtiyaciniz olan budur sik ??sik sitenizi dizine için arama motorlari nedeniyle bir neden veriyoruz. Bu bloglar iyi yazilmis ve gerçekten bilgilendirici oldugunu ayni derecede önemlidir, siz daha genis bir kitleye ulasmak için kanal olarak dikkate almak gerekiyor. Ayrica her zaman diger sosyal ag siteleri ile bloglar paylasmak ve istenen bilgi almak için bloglar ziyaret oradan insanlari tesvik edebilir.

Facebook – Twitter büyük popülerlik kazanmistir bir mikroblog sitesidir. Bize yogun bir program olan her biri ile, Twitter Bizi yapmanizi saglar parçaciklari ile irtibatta kalmak istiyorum. Twitter üyeleri 140 karakter mesajlari göndermek için izin vererek, adinizi karsi görüslerinizi, övgü, bilgi veya durum ifade edebilir. Sonrasi bir tweet arama, bu mikro konusma, bir ürün veya hizmet takdir yeni bir ürün lansmani ilan veya hatta sadece belirli bir sey zevk bildirerek büyük bir sekilde çalisir. Sizin ilanlari heyecan sizi takip her beden görülebilir.

Bir sosyal medya kampanyasi burada ifade ne için dikkatle ele alinmasi gereken, görüs, öneri ve kullanilan dilin türü sosyal itibar kadar bina uzun bir yol gidiyor. Profiliniz tek gözlenen ve bu nedenle her zaman nazik ve kibar esastir edilecektir. Sosyal medya sosyal medya pazarlama araçlarini kullanarak çaba gerektirir ve uygun bir sekilde yapilmalidir.