Onlari görmek istiyorum görmek için resim boya ve umutlari almak

Eger potansiyel resim boya ve sunum dogru ikna edici duygu yaratmak için neler söyleyebilirsiniz? Hikayelerinizi analiz edin. Eger canli saklar mi? ,, Hissediyorum dokunma, ve hikaye ile tanimlamak size seyirci tat miyim? Eger sunumlarda sessizlik kullaniyor musunuz? Yapmaniz gerekir? Nerede bir iyi hamile duraklama uygulamak gerekir?

Müsterilerin ev yalitim avantajlari satmaya çalisan bir kamu sirketi, enerji israf edildi yollarini ev sahibi ve nokta ziyaret denetçi gönderdi. Denetçiler bu enerji verimsizligi gelistirmek için istekli olsaydi onlar para kazanmak nasil öneriler ile ev sahibi sagladi. Uzun vadede net mali yardimlar ragmen, denetlenen ev sahibi sadece yüzde 15’i aslinda önde gitti ve düzeltmeler için ödedi. Onlar daha iyi bir ev yalitim avantajlari satabilir nasil iki psikolog danismadan sonra, elektrik sirketi daha canli yetersizliklere açiklayan tarafindan taktikleri (teknik) degistirmeye karar verdi. Bir sonraki denetimler ile, ev sahibi orada burada görünüste dakika çatlak bir bosluk bir basketbol büyüklügüne toplu esdeger oldugunu söylendi. Bu kez, ev sahibi 61 yüzde iyilestirmeler kabul etti!

Benimle bu hayal egzersiz tamamlayin: Bir güzel, günesli mutfakta duruyor gibi davran. Sen sayaç üzerinden ulasmak ve parlak, sulu turuncu kapmak. Bunu tatli, olgun meyve suyu ile agir hissedebilirsiniz. Eger taraftan derinin yag ovmak gibi lezzetli portakal kokusu kokusunu alabiliyorum. Bir biçak için ulasan, size portakal dilim ve arka cilt soyma baslar. Eger ayri bölümleri gözyasi gibi aroma sadece güçlü olur. Bölümlerinden biri parmaginizi üzerinde parlak, yapiskan portakal suyu damlar. Eger dudaklar için bu sulu bölümde yükseltmek ve bir isirik almak. Dis turuncu gömülmek gibi, dis ve dil etrafinda patlak suyu ve homoseksüel hissediyorum. Suyu inanilmaz tatli! Eger yutma önce dil üzerinde bir su birikintisi kucaginda, bir an tadini çikarin.

Agzinizi su mu? Hemen hemen herkesin yapar. Olaganüstü sey sadece sizin tükürük üretmek için talimat olsaydi, bunu yapamazdim olmasidir. Aklini hayal ve ne gerçek ne ayirt edemez çünkü canli resimleme teknigi komut çok daha iyi çalisir.

Bir Usta Persuader sözleri ile bir resim boya yetenegine sahiptir. Umudu, görmek duymak, hissetmek ve onun hakkinda konusuyor tam olarak ne yasamak mümkün olacak. Umudu mesajin bir parçasi haline gelir ve daha tam olarak ürün veya hizmet hayatlarini nasil degisecegini anlayabiliyorum. Master Persuader olarak onlarin zihin aktif hale kelimeleri kullanarak umutlari ‘duyulari uyarmak. Izleyicilerin olumlu düsünceler bunlari ne yapmak istediginizi kendi algi renk, çünkü olumlu duygular araciligiyla mesaj vermek.

Hepimiz söyleyebiliriz, “Ben, sahilde yürüdü” ama bu günes oldu “diyerek ve sicak kum üzerinde parlak parlayan kadar etkili yarisi degil. Benim ayakkabi çikardi ve benim ayak parmaklari arasinda yumusak kum hissettim. martilar okyanus gökyüzünde tembel satisa çikardi. onlar ritmik kiyiya çarpti gibi dalgalar ruhumu yatistirdi. benim dil üzerinde esinti tuz tadi olabilir. ” Ben ikisi arasindaki farki hissedebilirsiniz düsünüyorum. Kelimeler yaptigimiz tüm etkinlestirin. Kullandigimiz kelimeler fiziksel olarak hasta yapmak, duygusal süzülmüs, aç ve hatta tükürük salgilamak olabilir. Özellikle satin yapabilirsiniz!

Gerçekten tarafinda insanlara ihtiyacimiz var nerede bir durumda kendinizi bulmak, güçlü zihinsel görüntüler olusturmak için gidiyoruz kelimeler kullanmayin. Avukat Gerry Spence kez de aci aci söyleme “dedi. Bu eti disari yapismasini kemik ile kirik bir bacak var gibi hissettim söyle. Ne kadar söyle! Beni görmek olun! Bana hissettirin ! ” Onlar güçlü duygusal çagrisimlar oldugunda Kelimeler daha güçlüdür. Bu sözlerin açik ve güvenilir olmak istiyorum, ama onlar da seyirci içinde duygusal bir noktaya dokunmak eger büyük bir etkisi olacak. Bu sözlerin gerçekten durumlari yansitmak ve her zaman destek olabilir emin olmanin melodramatik veya sansasyonel önlemek olabilir.

Bazen dogru kelime hiçbir kelime. Vesileyle biz sessiz kalir ve diger kisinin konusabilmesi gerekir. Biz yakin çiktiktan sonra ilk konusmak için bu satis duydum. Ikna süreci ve nihai karar hazirdir sonra, öneri ve kapa çeneni. Sessizlik sinir bozucu, ama umudu size ve ürün veya hizmet hakkinda üzerinde basibos olmadan karar yapalim için kritik bir zaman.

Ne kadar siklikla bir ürün overselling bir satis temsilcisi fark var? Eger kredi karti teslim ederek satin almaya hazir. Satis temsilcisi, ürün hakkinda her seyi bilmek gerekli hissettim ve o akliniza sürünmeye Bu neden süphe içeri doldurmak basladi ve bu konuda düsünürdüm satici söylüyorum, birakarak sona erdi. Birisi ikna ve ikna edildiginde, bir daha söylemek için hiçbir neden yoktur. Demir sicakken grev!

Daha fazla iletisim, daha iyi ikna olmasi gerekmez. Aslinda, daha az konusma, daha akilli insanlar oldugunu düsünüyorum. Daha diyorsunuz, kontrol daha yaygin ve daha az görünür. Birçok kisi hepsi bilgelik flaunting tarafindan bildiklerimizle insanlari etkilemek için çalisin, ancak genellikle bu strateji sadece bir dönüs-off.