online offline is alarak

Kisi online islerini almak için karar, onlar almali ilk adim siradan bir web sitesi kurmak için olacagina inaniyorum. Geleneksel bir is için bu iyi bir varsayim olurdu, ama bir pazarlamaci agi çevrimiçi gelen bu durum böyle degil.

Tipik bir web sitesi pazarlama agi üzerinde büyür bu iliskilerin tür gelistirmek için yeterli olmayacaktir. Amaciniz insanlar bulmak ve sonuçta çevrimiçi satin almak içindir. Ögrenmek için gereken temel seylerden biri online almak için is kolaylastirmak için nasil ve ne kadar kendinizi geri kalanindan ayirmak için.

Umutlari ile iliskiler kurmak için, sosyal pazarlama olarak bilinen bir olgu ile tanisin. Internet yeni Web 2.0 olarak bilinen faz, ve bu sitelerin özellikleri hakkinda bilgi kazanarak, site yapimcisi veya yazarin içeriginin etkilesim yetenegi kesfedebilirsiniz.

Arama motorlari yeni güncellenmis bilgi almak için potansiyel müsterilere, daha kolay bulmak mümkün olacak. Medya çesitli simdi bu gibi Ezine Makaleler mümkün iliskileri, ve Ask ve hubpages gibi içerik paylasimi gelistirmek için erisilebilir. Herkes video paylasim için, YouTube duymustur, ve sonra bloglar ve Twitter gibi microblogs vardir.

Tüm medya bu farkli biçimleri üzerinde yogunlasirken imkansiz, ama hepsi sizin için çok az veya hiç maliyetle kullanilabilir olacaktir. Bu uzmanlik alaninda degerli bir bilgi kaynagi olmak için çevrimiçi bir durum olusturabilir.

Bir web sitesi olusturmak önemlidir, ancak müsteri trafik akisi saglayarak yeni online is hayatta kalmasi için daha önemlidir. Online basarili olmak için gidiyoruz baslatmak için bir baska önemli kavram cazibe pazarlama olacaktir.

Senin gibi bir kaç soru cevap baslayabilirsiniz:

* Kim hedef için çalisiyoruz? Bu is firsati arayanlar ariyor; evde para kazanmak istiyor, ama birisi henüz bir pazarlama agi is katilma ihtimali tanimiyor. Muhtemelen zaten is, ya da belirli bir tür firsat için arastirma yapti birinin bu tür bir iliskisi olan biri olabilir.
* Ne düsünüyorsun, ya da söz, ariyorsun? Bu firsati arayanlar onlarin pazarlama agi durumun üstesinden gelmek ve sonuçta basarili yardimci olmak için herhangi bir bilgi ariyoruz. Ek olarak, ürün bilgileri, farkli tazminat planlari, bir sirket nasil yönetilecegi, ve onlarin daha da gelistirmek için her seyi arastiriyorlar.
* Onlar bunlari çözmeye yardimci olabilir sorunlari var mi?
* Ne kadar onlarin is hedeflerine ulasmalari için internet kullanimi için onlara ögretecegiz umutlari kazanmak için çok ariyorsunuz? Belki yol daha az para harcamak için bilmek gerekir, ya da farkli tazminat planlari nasil karsilastirabilirsiniz.

1. Sizin cazibe pazarlama sistemi düzenlemek için bu bilgileri kullanin ve içerik bir web üretmek.
2. Olusturmak ve potansiyel firsati arayan bulacaksiniz nerede çevrimiçi içerik yerlestirin. Olusturdugunuz içerigi bu potansiyel kazanmak için gereken tuzak oldugunu. Bu web üzerinde bina içerigi baslatmak için bir web sitesi gerekmez. Bir web sitesi veya blog sadece sonuçlari ilerler.

Bu arayanlar bulmak sonra, onlarla iletisim kurmak için izin verir. Sonra onlari bir blog veya kursun yakalama sayfasindaki formu doldurun alarak onlarin bilgi elde edebilirsiniz. Bir kez iletisim kurmak için izin kurmak, onlara degerli teklifi genisleterek Bu ilan koruyabilirsiniz.