online para yazma makaleler ve 10 ücretsiz web trafigi ipuçlari nasil

Para kazanmak çevrimiçi yazili makaleleri birçok açidan yararli olabilir. Birisi zaman yazma makaleler harcamak gerekir ve nasil makaleler bir üst para kazanmak yol olabilir Neden? Biz makaleler ile para kazanmak için bazi fikirleri tartisirlar.

1. geri.
2. Iyi organize zengin kelime, seo optimize edilmis,
3. sosyal medya
4. Bir otorite, uzman veya gurusu olmak
5. Bir e-kitap veya çevrimiçi Ders olusturma
6. Bir bülten veya ezine olusturma
7. Ücretli bir topluluk veya grubu baslayamadi
8. Ortak girisim olusturma
9. Bir reklam kanali ya da agi olun
10. Bir dizin olusturun

Para yazma makaleler yapmak ve her para kazanmak yolu hakkinda birkaç söz söz hedefli ücretsiz web trafik çok nasil simdi odak saglar.

1.When trafik ve istatistiksel olarak daha fazla ziyaret en iyi sekilde ilk sayfada motoru siralamasinda üst siralarda arama konusunda daha fazla satis ve daha fazla para demektir. Geri büyük arama motorlarinda ilk 10 pozisyonlar için çok önemli bir siralama faktördür böylece daha fazla üst siralar ve arama sonuçlarinda olmasi daha iyi sansi var.

Bu hedef degilse 2.Traffic bir sey degildir. Ücretsiz seks filmleri sunan bir sayfaya bir araba karsilastirma testi ve arazi ariyor düsünün. Bunu zevk olabilir ama daha çok webmaster sizden para yapmaz ve anahtar kelimeleri herhangi bir satis yapmak için ilgisiz ve iyi organize degildi gibi, aradigini bulamadi olarak, bir sey satin olmayacaktir.

3. Bu facebook, youtube, myspace gibi sosyal medya son yillarda genisletmek ve günlük birçok yeni insan çekmek. Yani orada bir online varligini alarak size kurallari takip ve para ve trendleri nereye gitmek. Birçok kisi güven ve ne kadar para kazanmak ve kazanabilirsiniz eylem için çagri takip etmek zorunda düsünün.

4. Bu tür is veya internet pazarlama gibi çok popüler bir belirli bir konu üzerinde birçok makale yazimi bir otorite haline Yani o sansini güven insa ve internette anonimlik genellikle nerede tehlikeli güven müsterilerin çevrimiçi bir sey satin almak için daha çok oldugu anlamina gelir özellikle iyi bilinen bir kisiden sadece baska bir blogger.

5. Simdi, 20 veya 50 veya daha fazla makale karistirmak kategoride bunlari birlestirmek ve bir e-kitap olusturmak için yeterli sayfalari yayimlamak. Ne onun etiket fiyati olabilir? Birkaç dolar sizi dogru fiyat konusunda ne kadar iyi ya da emin bagli olarak birkaç yüz bir sey. Ve ücretsiz çevrimiçi bulunan ediliyor sey satmak için neden?
Bu pek çok bilgi toplamak için degil internette saatlerce arama daha bir e-kitap bulunan tüm içerige sahip uygun oldugu için sizin e-kitap için özel ve ikinci bazi makaleler tutmus ilk çünkü.

6. Ayni kurallar bir haber bülteni yapmak için geçerlidir. Bu ilk yayinlanan ve çok etkili bir internet pazarlama yöntemidir büyük bir liste, insa yeni sürümleri veya haber hakkinda güncellemeleri verilen e-posta adresi karsiliginda olusturmak için ücretsiz yapabilirsiniz.

7. Yeni fikirler bir beyni özel jeneratör forum olarak hareket eden yeni bir grup tek bir sey anlamina gelebilir. Taze is fikirleri elit çekmek ve herhangi bir konuda bir karar verici sunan ipuçlari, görüs, degerlendirme ve test edilmis yöntemlerdir.

8.Why fikirlerinizi dis kaynak ve daha büyük bir kitleyi hedef degil mi? Yilda birkaç bin ziyaretçi bagimsiz olmak anlamina gelebilir o zaman birkaç milyon erken zengin emekli anlamina gelebilir.

9.So simdi çok hedefli trafik almak bazi yayincilar ve hatta rakip sizinle iletisim ve sizin kendi ürün veya web tanitimi için fiyat ne oldugunu soracaktir? Yine, maliyet isim kendi kurallar koymak ve daha fazla para kazanmak.

10.And küçük bir ücret karsiliginda sadece bu asgari pagerank, yüksek trafik, ücretsiz hediye için hemen her sey birini ariyorum olabilir üst içerik gibi belirli kriterlere göre en iyi web siteleri gösterecektir bir dizin yapmak degil mi? Eger en sorularin tüm cevaplari varsa basari garanti edilir.

Bu yüzden para yazma makaleler yapmak için 10 yolu gösterdi ve ayni zamanda web trafigi hedef var. Onlar bir tür trafik satis ve daha fazla para kazanmak için açar biridir. Sadece yapmak ve kazanmak için ne kadar para hakkinda hedefler belirlemek gibi sinirsiz.