online pazarlama yöntemleri

Online pazarlama dünyasinda bu tür reklam, dogrudan posta ve viral kampanyalar, video ve ‘radyo’, hatta daha makul podcast çevrimiçi terimi kullanarak bazi çevrimdisi araçlari kullanir.

Tüm bu araçlar dijital formatta istihdam edilmektedir. Reklam bir web sitesinde gösterecektir basitçe, posta kampanya e-posta ya da Twitter kullanabilir, video YouTube’da ya da çok rakip video paylasim sitelerinden biri gösterilir, ve podcast iTunes indirilebilir olabilir.

Ilkesi ayni olsa. Eger mal ve hizmet tesvik internet içine koymak o malzemenin her bit promosyon kampanyasinin bir parçasidir ve ne çevrimdisi pazarlamacilar ‘kullanimi ile karsilastirilabilir. Bazen farkli mesaji saglamak için kullanilan sadece bir araçtir.

Ayrica, tabii ki, çevrimdisi rehberleri web üzerinde kendi ürün sunumlarini getirmek basliyor olmasidir. Apple gibi bazi sirketler sadece web üzerinden kendi ürün sunumlarini bazi sunarak çok etkili bu yaptim. Bunlar Apple Store üzerinden mevcut iPhone araciligiyla iTunes ve üçüncü parti uygulamalar satmak sarki, film ve videolar.

Web pazarlamacilar tarafindan kullanilan daha taninan tesvik araçlardan bazilari makale pazarlama, pazarlama blogu, arama motoru pazarlama ve sosyal medya pazarlama vardir. Bu tekniklerin çogu herhangi bir ya da çok az para harcamak zorunda kalmadan kullanilabilir.

Makale listesi web siteleri için ürün makaleleri gönderme genellikle ücretsizdir. FaceBook ya da Twitter gibi sosyal medya normal üyelik için hiçbir ücrete tabi degildir. Böyle imi ve bir Hubpage kurma gibi diger araçlar ücretsizdir. Bir alisveris bilgisayar uygulamalari islemi otomatik oldugu sürece bu kendini promosyon malzemesi gönderme zaman büyük bir miktar alir.

Daha sonra bir satin alma oldugu reklam var. Bu ödeme tiklama basi reklam, bu varlik Google, MSN ve Yahoo ana artirirlar. Eger kisisel olarak veya Google yerlestirmek için ödeme takas bu diger sitelerde banner ve pop-up reklamlar yerlestirmek isteyebilirsiniz.

Asagi hizmet veya ürün ile tespit olmak ve onlara satmak için magaza veya blog geri insanlara cazip ilke kaynar. Bu çok gerçek dünyada aynidir. Fark edilmek ve bir satis yapilabilir böylece takip.

Ne biraz zor yapar alisveris onlar satin alacak oldugunuz forma hissetmiyorum olabilir, ya da çiçek demet kokusu. Onlar et veya taze rulo göremiyorum ve onlar kot denemek olamaz. Online pazarlamacilarin bu yenmek için oldukça büyük bir engeldir.

Ne oldugunu göstermektedir çevrimiçi satin hala ilk sey denemek istiyorum olmasidir. Ilk önce denemek için yapamiyorsaniz, o zaman döner çok sayida bekliyoruz. Etsy, harika bir online sanat ve zanaat magaza disari iadesi için iade gönderir ürünlerin üçte biri vardir. Emin büyük bir yüzdesi ama bir online is modeli hakkinda düsünmeye zaman için hesap gereken bir seydir.