ortak girisim koordine etmek ve savas yarisi zaten kazanildiginda daha

Genellikle, bir – Yukarida sözü gibi, özellikle bir sirket ile ittifak ve o zaman bir “çöpçatan” olmaktir daha onlar için ortaklar bulmak için genellikle çok daha kolaydir.

Sirket geçmiste ortak girisimler yaparsaniz, yarisidir zaten kazanilirsa daha, ve büyük olasilikla sadece kaliteli bir anlasma yunuslama tarafindan basari olacaktir.
Her neyse, bir kez gitmeye hazir iki potansiyel ortaklar, size ortaklik içinde çok önemli bir unsur olarak kendinizi pozisyon emin olmak isteyeceksiniz var. Gerekirse, her iki sirketin anlasma içinde bir broker olarak konumunuzu koruyan bir anlasma imzalamak zorunda. Sirketlerin birbirlerine “bilmek” önce bunu yapin.

Bu yürütme baslangiç ??asamalarinda size baglidir, böylece JV yöneticisi (mümkünse) olarak kendinizi tayin. Bu ortaklik yapilan para önemli bir kesim alarak gidiyoruz neden onlari anlamak için daha kolay hale getirecek.

Ayrica, arka uç kar konusunda da “müsteri” her iki egitmek gerekir, “bir müsterinin yasam boyu degeri”, viral pazarlama ve benzeri. Özellikle ciro firsatlar – – Onlar kadar ön kar JV, baslangiçta yapilan anlamamiz gerekir uzun mesafe üzerinden düzenleme yapilacak kar sadece çok baslangiçtir …

nasil?

Sadece satislarda bir artis yüzdesi için çalismaya istekli, ya da baslamak için ücretsiz oldugunu ve – bir pazarlama danismani konum ve diger isletmeler basarili yardimci olarak güçlü bir portföy olusturmak için ariyorsaniz söyleyin (Eger JV adim kadar).

Onlar tavsiye degeri ve geçerliligi görünce, onlar kararlarini güven olacak. Bu noktada, muhtemelen açik kollar ile JV teklife sicak ediyorum.
Bu islem uzun zaman alabilir zorunda degildir. Hatta birkaç saat daha fazla almak zorunda olmayabilir. Alt satirda bu sirketin ürün veya müsteri tabani bazi gerçek, kanitlanmis bir potansiyel oldugunu görürseniz, o zaman bu “kanitlayan zaman” sonunda sizin için daha fazla deger olmasidir.
Simdi, bir kez bu firma ile bir müttefik olarak, daha sonra temelde böylece potansiyel ortaklari ile islemi yineleyin ve kendiniz katilasmis ettik.

Not: Bu strateji her duruma mutlaka geçerli degildir – ama arkasinda ilkedir. Gerçekten yararli kalarak güven insa ve net bir sekilde sadece dogrudan üreten satis yüzdesi kazanacagim açiklar.

Eger yol boyunca herhangi bir muhalefet karsilasirsaniz, asagidaki önemli noktalari vurgulamak emin olun:
1. Bu anlasma dogrudan yasaklama yoluna devam etmektedir.
2. Tüm risk omuz konum, onlar için bir risksiz, hiçbir maliyetli, tüm kar amaci gütmeyen bir anlasma.
3. JV elde edilen gelir bu kavram olmasaydi onlar görmüs ETMEM ek karlar.
4. Sen JV süreci düzene vardir, bu kaldiraçli varlik kendi sabit Kazanilan kaynaklari, kendi kaynaklarini sadece uzmanlik üretebilir ne deger oldugu dogru ise. Bu söz önemlidir.

Ortak girisimler kendilerini mekanigi gelince, onlar sadece süreci yönetmek konum disinda, baska bir JV tam olarak ayni sekilde çalisir.