otomatik yanit ile bilgi pazarlama artirmak

E-posta otomatik cevap muhtemelen en büyük Internet pazarlama hiç bulus ve büyük olasilikla tüm pazarlama tarihinin oldugunu. Daha fazla salyangoz posta, telefon ya da kapi çaliyor araciligiyla insanlarla temas tutmak için nasil anlamaya zorunda var. Artik istediginiz umutlari ve müsteriler, otomatik olarak, her gün ya da iki gün veya üç gün veya zaman ile takip için mükemmel bir yol var.

Bilgilerinizi pazarlama yazisma tüm, bir oto-cevaplayici ile dizi her sey, olabilir. Bilgisayar ilgilenir, bu nedenle hiç bu konuda endiselenmenize gerek yok. Bu ne yapabilirim inanilmaz. Sadece nasil olabilir düsünüyorum:

Ï yeni abone edilir ve web sitesine yönlendirmek;
Ï göndermek istediginiz siklikta kadar çok ve mesajlari takip;
Ï bilgi ürünleri, sorulara cevap tanitmak ve indirme teslim;
Ï kendi etki alani adi ile tiklamalari izlemek ve
Umutlari okumak olasiliginin en yüksek oldugu Ï otomatik olarak e-posta teslim, tiklayin ve siparis.

Artik bilgi pazarlama çabalarini desteklemek için hizli ve kolay bir otomatik yanit alabilirsiniz. Sadece aweber.com, icontact.com veya getresponse.com gidin ve sadece 10 $ veya 20 $ bir ay için kendi yukari ve çalisan almak. Saglayicilar bazilari da sablonlar, e-posta analitik, online anketler ve geri-kadar temel hizmetleri video, e-posta yetenekleri sunuyor.

Eger mesajlari açilir ve baglantilari üzerine tiklayarak kimin kimin belirlemek ayrintili raporlar erisebilirsiniz. Kolay okunur gerçek zamanli olarak sunulmaktadir grafikler ve grafikler. Siçrama mesajlari yakalanan ve otomatik olarak tahliye oldugunu Adresleri. Deliverability oranlari% 99% 98 ulasabilirsiniz. Diger teknik faydalari ton da vardir.

Ama ne iyi gibi otomatik yanit benim kadar siklikla gibi benim umutlari ve müsterilerine “ziyaret” için izin nasil. Tamam, kendi evine gidemez “, ben oturup diyorum. Ben sahsen onlarla bir konusma olamaz. Ama gitmek nasil hayal edebiliyorum, ve ben, özel sohbet gibi olacak bir e-posta sirasi insa edebilirsiniz. ”

Burada ben yapacagim bu. Onlarin sorulara cevap yazmak için gidiyorum. Ben güven insa etmek için gidiyorum. Onlara benim özgür-line içerik vermek için gidiyorum. Gerçekten bir iliski kurmaya büyük bir is yapacagim.

Ve baska ne biliyor musun? Bu otomatik yanit herkesin sonunda e-posta, ve belki de bazen orta ya da baslangiçta, sana getirmek oldum ne degeri aliyorsaniz eger, Bu arada “, söylemek için gidiyorum Eger, ve hizli seritte almak istiyorum, neden buraya bilgilerimi ürünleri satin almak ve tüm geçici seyler atlamak gelmiyor. Senin için olusturdugunuz gelismis bilgi ürünleri için sag olsun. ”

Ve bu bilgileri pazarlama için e-posta otomatik yanit kullanarak düsünmek nasil. Bu basinç açmak ve sert satis kisi olmak isteyebilirsiniz, ya da bunu geri çevirmek ve yumusak-satmak için otomatik yanitlari daha neden olabilir. Her durumda, bu iyi insanlarin takip edebilirsiniz yoludur. Bu iliskiler kurmak için e-posta kullanabilirsiniz nasil. Otomatik yanit mümkün tüm olun.

===

Neil Asher (http://www.neilasher.com/freestuff.htm) iki yil altinda satis 8 milyon dolar aldi dahil olmak üzere, sifirdan bes multi-milyon dolarlik sirket insa etti. O Ingiltere, Italya, Irlanda, Avustralya ve Güney Afrika’da basarili franchise yaratti ve satti. BÜYÜK Para Internette Bilgi Ürünler Satis To Make “açiga, 17 ÜCRETSIZ videolari, 6 Ücretsiz kitap ve ses egitimi iki saat erisim için kendi web sitesini ziyaret edin … Sen bir web sitesi var ve olmasa bile Sen Satildi asla ettik Önce Internette bir sey. “