Özel bir isareti yakalar ve dikkat tutar nasil

özel isaret insanlarin kafasinda arkasinda size birakir

Muhtemelen Alka-Seltzer en zamansiz jingle hatirliyorum. Sadece pencereden sizan Fransiz kizartmasi nefes bir McDonald’s’in geçmek oldugunu biliyorum. En sevdiginiz ev gelistirme magazasi hakkinda ne – Duyusal bellek akla getiren nedir? Belki bir parlak turuncu özel isaretinin görüntü? Mor bir bir? Tabii ki, baglidir, ama bir kez güçlü görüntü bitkiler kendi kafanin içinde, onu disari almak zor!

Kendi jingle olmasi olasi konum ve is muhtemelen müsteri çekme asamasinda koku dayanmaz bu yana, kendi görüntüleri ile özel bir isaret insanlarin kafasinda tasinmak ve orada kalmak için harika bir yoldur.

Ilk, özel isareti benzersiz bir logo ile insanlarin dikkatini yakalamak

Is ya da kurulus henüz kendi logosu yoksa, bir olusturma hakkinda düsünüyorum. Bir logo isinizi temsil basit grafik olarak. Bir kere insanlar bir görüntü ile iliskilendirmek, onlar ürün veya hizmet bunu görmek her zaman, onlar özel isareti olacak. Hatirlatilir

Bir logo ayrintili olmak zorunda degildir – bir kaç stilize sekiller özel isaretini yasam için is getirebilir.

Zaten bir logo yok, ya da bir tasarimi nasil bilmiyorsaniz, bizim grafik bölümü size özel oturum üzerinde sirket temsil için mükemmel bir görüntü ile gelip yardimci olabilir.

Ikinci, özel isareti göz alici renkleri ile dikkatlerini tutmak

Isletme veya kurulus temsil renkleri olan takim moral için iyi degil sadece, bu çalisanlar insanlar, hiçbir sey tasiyan sirket renk giymeli söyler. Canli renkler de is belirlenmesinde potansiyel ve devamli müsteri hem de üzerinde kalici bir etki birakin. Parlak turuncu ev gelistirme magazasi hatirliyor musun? Renk parlak kullanimi, kelimenin tam anlamiyla! Biz kendi özel isareti için ayni seyi yapabilirsiniz.

Fikir disinda iseniz Yine, merak etmeyin! Bizim grafik tasarimcilari size özel oturum için en unutulmaz renkleri seçin yardimci olsun.

üçüncü, onlari dikkatinizi çekme isareti görelim, okumak degil!

Evet, kelime gerekli, ve reklam bazi formlari, çok etkili. Ama özel isareti, biz en az kelime tutmak için müsterilerimize yardimci. Unutmayin – Özel isaretler bile 65 mil saatte, 25, 35 bina ile insanlar sürücü olarak hizli bakislari için yapilir!

Onlari bu hizlarda isletmenizin mesaji emer ve korumak istiyorsaniz, o zaman basit bir isim ya da çok kisa ifade için kelime tutun. Bir dakikanizi ayirin ve bir fast food restoran, bir bilgisayar ve bir kosu ayakkabisi ve logolari akla çizin. Kelime onlari hatirlamak bile gerekli mi? Özel burcun güçlü görüntüleri tüm çalisma yapalim!

son olarak, en iyi özel oturum göstermek-off dogru malzeme kullanmak

Tüm özel isaretler esit yaratilmistir degil, bu nedenle ihtiyaciniz isareti malzemenin türü görüntülemek için plan nerede ve ne kadar süre için bagli olacaktir. Bizim özel isaretleri tüm son derece dayanikli hava kosullarina dayanikli ve profesyonel kalitede. Bu Aluma-ahsap isaretleri gibi digerleri, yüksek dayaniklilik açik poz için kullanilir Ancak, bu vinil afis gibi bazi özel isaretler,,, geçici kullanim için tasarlanmistir.

Sitemiz özel isaret malzemeleri ile ilgili detaylar sunuyor, ama yardima ihtiyaciniz varsa, lütfen bize bildirin! Özel isaret verme yirmi yil içinde bize bir profesyonel, yüksek kaliteli özel isareti seçin ve tasarim yardimci olmak için bir deneyim verdi.

özel isaretler müsterinin aklinda her zaman

Bu özel bir isareti üzerinde güçlü bir görüntü unutmak neredeyse imkansiz. Hizli – En sevdiginiz indirim magazasi düsünüyorum. Görüyor musun? Isterseniz müsterilerin sadece sizi tanimak ama unutmayin, sadece bu adimlari degil:

• sizin isletme veya kurulus temsil etmek için basit ama benzersiz bir logo kullanin
Canli renkler ile logo yardim edemem ama ürününüzün hatirlatmak olamaz • Splash
• kelime kisa ve basit tutun – bu isaretler degil, radyo jingle var!
• profesyonel, unutulmaz özel isareti görüntülemek için uygun bir özel isaret malzeme seçin.

Ve özel isaret yagmurlu bir günde Starbucks kahve kokusu gibi müsterileri çekmek izin!

kisa süreli maruz kalma, uzun vadeli etkileri

Sadece is tanimlamak ancak insanlarin kalmak mümkün olmayan bir özel isaret
onlar isareti ilettik süre sonra kafasinda istediginiz tam olarak budur. Birisi ürün veya hizmet ihtiyaci dahaki sefere, onlar bile düsünmeye baslamadan önce logo hayal etmek o kisi istemiyor musun?

Profesyonel bir tasarim ile kaliteli özel isareti,-ve koymak müsterinin zihin-devam edecektir!