özel Boyunluklar çalisanlari, ögrencilerin daha yaratici yapabilirsiniz

Özel Boyunluklar sadece bir isyeri güvenlik ve kolaylik araci daha vardir. Ayrica dünyada ofis çalisanlari, ögrenciler ve diger kullanicilari ve sinirsiz yaraticilik açiga çikarmak için hizmet edebilir!

Özel kordon temel islevi ID tutmak için, tabii ki, takan eller serbest tutarken rozetleri, anahtar kartlari ve diger küçük esyalar onlari görünür ve kolay erisilebilir tutmak için. Özellikle son yillarda artan güvenlik endiseleri ile, birçok okul ve isletmeler ögrencileri, ögretim üyeleri veya çalisanlarin ID giymek sartlari kabul ettiler her zaman. Onlar sadece hayatin bir gerçegi oldugunu. Ama pek çok insan fark yok özel Boyunluklar her çalisan, ögrenci, gönüllü ya da ögretim üyesi içinde saklaniyor hayal gücü ve yaratici ruhlari girmeleri için harika bir yol olabilir olmasidir.

Tabii, basit bir bos kordon ile gidebiliriz. Ama bu en eglenceli nerede? Bos Boyunluklar ucuz olabilir, ama sikici. Daha biraz için, özel Boyunluklar yapi hizmetleri teknisyeni CEO’su herkesin kendi iç ilham perisi bulmak ve is veya baska bir kurulus iyiligi için yaraticiliklarini serbest yardimci olabilir.

Anahtar özel kordon tasarim olusturulmasi dahil kullananlar elde etmektir. Kendi özel Boyunluklar görmek istediginiz ne isteyin. Sirketinizin bir logo veya reklam slogani yoksa, bir tane olusturmak için bir ofis çapinda yarisma var. Böyle bir fazladan ödenen gün kapali olarak – – tam katilimi tesvik etmek kazanan için önemli bir ödül teklif.

Çalismalar isyeri katkilari degerli hissediyorum tutulan çalisanlarin daha mutlu, daha üretken ve islerini daha sadik olma egilimi göstermistir. Özel Boyunluklar yaratma firsati ofis moral gelistirmek için sadece bir sey olabilir.

Okul bir maskotu gerekiyorsa, ayni seyi yapabilirsiniz. Ne okul temsil eder? Eagles? Ayilar? Zombies? Bunun adi, özel Boyunluklar üzerinde olusturabilirsiniz. Ya da okul maskotu iyi kurulmus ise, bu çok güzel bir özel kordon tasarimi yapmak, onun bakmak güncellemeyi deneyin.

Bazi insanlar özel Boyunluklar düskün degildir ve onlari giymek için isteksiz olabilir. Ama kendi Boyunluklar tasarim için bir sans özel Boyunluklar direnç asmak ve pozitif moral korurken kabul artirmaya yardimci olabilir.

Iyi tasarlanmis özel Boyunluklar böyle bir ilham verici bir söz, saka ya da ellerinden geleni yapmaya çalisanlar veya ögrencilere ilham yardimci olmak için kelime oyunu olarak, eglenceli bir mesaj sunabilir. Isterseniz Veya, bos Boyunluklar siparis ve kullananlar üzerine yazilarak veya çizerek kendi özel Boyunluklar olusturmasini saglayabilirsiniz. Açikçasi, bu uygunlugu için izlenmesi gerekir, ancak hos özel kordon tasarimlari ile ifade yaraticilik sürpriz olabilir.

Her boyutta herhangi bir organizasyon çalisanlarin yaratici ruhu tesvik ödülleri yararlanabilir. Insanlar bu konuda yaratici olmak için bir firsat varsa ne yaptiklarini hakkinda daha olumlu olma egilimindedir. Özel Boyunluklar Tasarimi insanlarin daha özgürce isyeri veya sinifta düsünmek yardimci olabilir, ve bu diger alanlarda daha yaratici çözümler yol açabilir. Firsatlar özel Boyunluklar ile sinirsiz!