özel miknatislar birçok rolleri doldurmak için yeterli çok yönlü

Özel miknatislar birçok islev sunar. Arkadaslariniz ve yaklasan dügün ya da diger mutlu olaylarin aile hatirlatabilir, isletmeler, ürün veya hizmetini tanitmak veya layik neden destekler. Onlarin çok yönlülük özel miknatislar olaganüstü bir promosyon ürün yapar.

Serit seklindeki özel miknatislar, örnegin, sosyal nedenleri için destek göstermek için idealdir. Birçok kisi yurt disinda ABD askerleri için destek, kanser arastirma fonu ya da diger birçok degerli sorunlari göstermek için kendi araçlari için serit özel miknatislar eklemek için seçin.

Bu fotograf çerçevesi miknatislar, takvim miknatislar gibi daha küçük özel miknatislar, tarihi miknatislar ve kartvizit miknatislar kaydet klasik buzdolabi miknatisi tasarim elde edilen tüm özel miknatislar vardir. Buzdolabi yan yapisiyor basit özel miknatis insanlar yaklasik 40 yildir yasamin bir günlük parçasi olarak benimsemislerdir ortak bir ev bir araçtir.

Pazarda degerini ortaya koymus durumda baska bir özel miknatis tarzi kartvizit miknatis. Kartvizit özel miknatislar insanlar siradan kagit kartvizit ile algiladiklari olmayan bir yarar sagladigi için, alicilarin ev onlari almak ya da ofis ve buzdolabi veya dosya dolabi üzerine koyun olasiligi daha yüksektir onlari imha ve daha az olasidir.

Onlar en çok gereken yere müsterilerin önünde istediginiz dogru yere Kartvizit özel miknatislar evde ya da ofiste, iletisim bilgileri tutmak. Eger ürün veya hizmet satin almaya hazir oldugunuzda Rahattir, ve özel miknatis üzerinde telefon numarasi veya e-posta adresiniz varsa, onlar Sari Sayfalar online olarak rakiplerinden biri aramak için daha az olasidir.

Araba ve kamyonlar için özel miknatislar tanitimi için olaganüstü bir yoludur. Bir aracin her iki tarafinda bir manyetik araba isareti koyun ve aracinizin is veya gittiginiz her yerde organizasyon tanitir. Bilgileriniz yüzlerce hatta binlerce insan yolda her gün görülebilir. Sehir disina gitmek ve yeni pazarlara ulasma, sizinle reklam almak. Eger araç degistirmeye hazir oldugunuzda, özel miknatis boya altinda herhangi bir hasar ile araç kapali oturum almak. Bir boyali-on isareti ile bunu yapamam.

Takvim özel miknatislar, buzdolabi tarzi miknatislarin baska tür, okul veya is yili, takim programlari ve diger önemli bilgilerin önemli tarihler özelligi olabilir. Bu müsteriler vermek katma deger ve özel miknatislar tutmak için daha fazla neden – göz hizasinda sag – ve is bilgileri. Tüm okul etkinlikleri, bir bakista bu bilgileri yetismek için mücadele sinir bozucu ebeveynler için takdir kesindir.

Birçok çiftler arkadas hatirlatmak için bir yöntem olarak tarihi özel miknatislar Kaydet kucaklayan ve yaklasan dügün tarihi olanlar seviliyorsunuz. Tarihi miknatislar Kaydet itiraz anlamak kolaydir. Insanlar buzdolabi sopa bir sey, göz hizasinda, kayip ya da yanlis olabilir bir kagit kart daha izlemek daha kolaydir. Özel miknatislar seyahat planlari yaparken göz önünde mutlu bir gün tutmak için kolaylastirir.

Bir tarihi miknatislar kaydet temel gelen adim fotograf çerçevesi özel miknatislar vardir. Bu dügünden önce veya sonra için idealdir. Özel miknatislar bagli nisanli çift, ya da mutlu yeni evliler bir fotograf, dügünden sonra uzun yillar keepsakes degerli olabilir.

Alt satirda, özel miknatislar birçok reklam, tanitim ve duyuru ihtiyaçlarini hizmet edebilir edilir. Herhangi bir iyi özel miknatislar geç hangi miknatislar özel uygulama için en iyi olan size tavsiyelerde bulunabilir.