özü ve sosyal imleme baslatmak için önemli adimlar

Bir isletme sahibi olarak, birçok online planlari gücünü göz ardi etmemelidir. Hiç belli olmaz, ama hedef pazar grup insanlarin çogu zaten çevrimiçi uzun saatler harciyorlar. Hala bu ile baslayan varsa, daha iyi basarili bir internet pazarlama lansman yönelik önemli adimlar hakkinda daha fazla bilgi için hizli hareket. Hala zanaat usta önce gitmek için uzun bir yol var, ama en kisa sürede size seylere ilgi çekmeye baslamak gibi olsun ki, kesinlikle zamaninda hedefe ulasmak olacaktir.

Eger yapiyor ve internet pazarlama en önemli bir araç biri sosyal imleme olarak bilinen, kendinizi tanimaya baslamak zorunda o kadar çok tanim ve terimler. Eger kavraminin daha iyi kavramak için, burada bu konuda bilmeniz gereken temel seyler vardir.

sosyal imleme yararlari

Bu sosyal medya gibi diger online araçlar daha zor gelebilir, ama bir kez bir seyler çalismak nasil ögrendim, bu adimlari aslinda basit ve anlasilmasi kolay oldugunu fark edecektir. Açisindan yararli online baglantilar olusur kendi yer imleri, üzerinde askere listeleri, düzenlemek, yönetmek, paylasmak ve arama yapabilmek için online kullanicilar tarafindan kullanilan yöntemin tür anlamina gelir. Yer imleri bu içerdikleri bilgi gerekebilir insanlara referans olarak hizmet vermektedir.

Bu baglantilari kendi arama dogru faydali olacaktir, kullanicilarin ölçmek için daha kolay olacaktir emin olmak için, meta baglantilar Tüm hakkinda ne kisa açiklamalar içeren bu eklenir. Kenara onlar linklere tikladiginizda kez onlar bekleyebilirsiniz ne anlama gelen, ayni zamanda onlari artik birçok kullanici zaman tehdit ve atik bulmak bir sey indirmek gerekiyor çünkü bunu yapacak mi karar için daha kolay olacaktir. Açiklamalari içerigin kalitesi ile ilgili metin yorum veya olumlu ve olumsuz oy degisir. Bu bölümde uygulanan bir diger popüler bir araç folksonomy ya da sosyal etiketleme olarak bilinir.

Sosyal etiketleme paylasilan içerige meta ya da anahtar kelimeler ekleyerek araciligiyla kullanicilar tarafindan yapilir. Bu arama motoru örümceklerinin gibi daha yaygin otomatik kaynak konumu kullanmayi tercih zaman daha iyidir. Ilk olarak, etiketleri insanlarin ne aradigini bilmek ve ögrenmek istiyorum, ve onlar da sitelerin kalp ve nasil bu siteler internet kullanicilari için yararli olabilir biliyorum insanlar tarafindan olusturulur. Bu insanlar ayni zamanda yer imleri dahil olan web sayfalari henüz web örümcekler tarafindan dizine degil olup olmadigini ögrenmek için yetenegi var. Sürekli kontrol ve baglantilari çogu kullanici ‘imleri dahil edilecek layik oldugundan emin yaparak, orta bu sitelerin popülerlik artirilmasi yardimci olabilir.

, Ortalama bir kullanici imleri konsolide dizi erisebilirsiniz bu yolla çünkü araci gerçekten çok yararlidir. Set farkli bilgisayarlarda ayarlanmis olan yer imleri, içerebilir. Kolayca ögretici ve yardim isteyen olanlar için gerekli olan baglantilarin listelerini verebilir çünkü bu ayni zamanda arsivlerine gereklidir.

Pazarlama için Orta yararlanin nasil

Onlar hem de tüm bu için ücretsiz PR almak ürün ve hizmetleri ile birlikte kendi web sitesini tanitmak edebilmek için yararlanmak eger büyük zaman ve küçük isletme sahipleri bu araci yararlanacaktir. Burada süreci hakkinda gitmek nasil kisa bir özet var.

1. Bu amaçla en popüler siteler bulun. Bu önde gelen siteleri ile baslayabilirsiniz – Del.icio.us, Digg, Yahoo ve Sarmak. Bu sitelerde bir hesap ayarlayabilirsiniz nasil adimlari izleyin. Sizin için daha kolay hale getirmek için, bu sitelere erismek için kullanacagi tercih ettiginiz kamu kullanici adi ve sifre ile hazir olun. Ayrica URL bloglar veya web sitelerine dahil gereken, güvenilir ve çekici ses yapacak bir is gibi profil içermelidir. Her zaman harcama ve daha fazla potansiyel saglayabilir kilavuzlari ve diger araçlar göz atarak bu siteler nasil çalistigini kendinizi sevdirmek.

2. Eger kendi web sitelerinde bu yerlestirebilirsiniz böylece sitelerinde bulunmaktadir dügmeleri yüklemeniz gerekir. Bu sayesinde, kendi yer imleri üzerinde Mesajinizi dahil etmek daha fazla kisi davet ve tesir edebilir.

3. Makaleler, siteleri ve en yüksek yer imleri içeren bloglar listeleri bak. Bu bilgiler seyirci tür ariyor anlamak için daha kolay yapabilirsiniz. Bu sizin amaçlanan pazarin ihtiyaç ve gereksinimleri farkinda kez ne var pazara daha kolay olacaktir.

4. Zaten araçlari asina ne zaman ve Bookmarking siteleri nasil çalistigini, her sunulmasi ile elde edilebilir özel bilgiler bagli olarak düzenlenebilir listeleri olusturmaya baslamak gerekir. Eger nis kitleye hayati ayrintilarini paylasmak için daha fazla bu süreci ile düzenlenen varlik olarak, ayni zamanda daha kolay olacaktir. Bu yapmak için, size açiklamasina kutusunu dolduracak sonra, belirlenen kutusuna URL yazmaniz gerekir. Baglantiyi insanlar gerçekten tiklayarak deger olduguna ikna olacak bir sekilde tüm ilgili ne Özetle gerekir, çünkü bu önemlidir. Kenara açiklamasina, ayni zamanda anahtar kelimeler ve etiketleri düzenli bir sekilde dizin gönderimler için içerecektir.

Bu adimlari yapmis, diger kullanicilarin bakiyor ve forum ve yorum yoluyla onlarla iletisim tarafindan bas ve ag hazirsiniz. Eger siteleri ve online is için daha fazla basari daha fazla trafik temeli olabilir kendi URL’ler, tesvik edebilmek için bu gereklidir.