papatya bb silah bir is haline geldi bir pazarlama stratejisi

Daisy BB Guns – airsoft silah, airguns, cephane ve diger aksesuarlari üreten bir sirket için tek degil adi Daisy geliyor mu? Bir kisi sirket adini aldi nasil merak ediyorum.

adi papatya önce ne geldi

Daisy Outdoor Ürünleri, airguns, cephane ve aksesuar dünyanin en eski üreticisi 1886 yilina kadar silah ve cephane yapiminda baslamadi. Ne o Daisy seçildi. Bu sirket bir kez Plymouth, Michigan yel degirmenleri üreten Plymouth Demir Yeldegirmeni Sirket, olarak biliniyordu. O zaman, yel degirmeni sanayi azalmaya baslamisti ve sirketin müsteri çekme yeni yollar anlamaya gerekiyordu.

papatya adli yeni bir bulus

Aradiklari oldugunu cevabi Clarence Hamilton, bir Plymouth mucit, basinçli hava kullanarak bir kursun top ates bir cihaz olusturulan 1886 yilinda geldi. O yel degirmeni sirkete kendi bulusu getirdi ve bir denemeye Lewis Cass Hough, o zaman firmanin baskani, sordu. Ilk kursun sonra, o çok mekanizma tarafindan etkilendim. “Boy, bir Daisy!” Diye bagirdi. O zamandan beri, bu adi ile sikismis var.

sirketi devraldi bir pazarlama stratejisi

Daha fazla müsteri çekmek için, sirketin bir yel degirmeni satin alinan her çiftçi için bir Daisy BB silah ele verdi. Bu oyuncak bir yenilik ögesi oldugu için, bir süre sonra bir hit oldu. Bu oyuncak için talep sirket Daisy BB silah yerine yel degirmenleri yapmak için istenir. 26 Ocak 1895 tarihinde, yönetim, sirketin yönetim kurulu sonunda Daisy Manufacturing Company, Inc için sirketin adini degistirmeye karar verdi

Daisy BB Guns bir gençlik hayatinin önemli bir parçasi haline geldi sonra. Sirket oldukça iyi bilinen olmasina ragmen, bu Bulls Eye, Dewey, Kahraman, Dandy ve Atlas gibi bazi rakipleri savusturmak zorunda kaldi. Onlar halka tanitildi onlar en kisa sürede kayboldu, çünkü su anda, bu markalarin artik var. Daisy BB silah zaman geçtikçe sürekli olarak ürünleri gelistirmek, bu rekabet hayatta.

Daisy BB silah 1939 yilinda çok ünlü olmasina ragmen, yavas yavas pazar sular altinda yeni modeller gölgesinde edildi. Simdi, en çok çocuklar Tokyo Marui, Klasik Ordu, KJ Isleri ve diger popüler markalar tarafindan yapilan Otomatik Elektrik Guns kullanin. Bu markalarin piyasaya hakim olsa da, Daisy BB silah yeni ürünler yaratma ve genç tüketicilerin erisebilecegi tutarak pazarda hayatta kalabilmek devam ediyor. Nitekim olarak, kendi BB silah fiyatlari oldukça düsüktür. Ayrica müsterilerine oldukça bir paket verir. Her silah kagit hedefler, mühimmat ve bir pop-up hedef tuzak gibi güzellikler bir sürü ile birlikte geliyor.

Genel olarak, Daisy BB silah oldukça iyidir. 400 FPS de, BB çok kadar gidebilir bu tabanca ile ates ediyor. Daisy BB silah agirligi gerçek bir sey benzer. Silah bir dikey hareket vurdugunuzda Ve, mag disari düsmez. Nedeniyle düsük fiyatlar ve fantastik kalite, Daisy BB silah daha uzun süre piyasada kalacak. Ne bir pazarlama stratejisi fazla yüz yil süren bir is oldu bir kez oldu.