pazarlama etkili bir kaldiraç sistemleri olusturmak

Ben genellikle benim pazarlama müsteri duymak iki sey vardir. Ilk yeterli müsteri yok – onlar satis boru hatti dolu tutmak için mücadele veriyor. Çogu zaman onlar kendilerini piyasa için zaman yapmayiz bir ay kadar mesgul ve bunun sonucu olarak, is büyük ölçüde azalir.

Ikinci sorun kapasitesi biridir. Bu durumda, müvekkilimin is bir akisi var ama, bunalmis yorgun ve stresli hissediyor. Bu senaryolardan birinde birine düsersen, dinlenme yalniz degilsiniz emin olabilirsiniz. Ayni durumda olan birçok girisimci vardir. Iyi haber, bu sorunlarin ya çözmek için is içine dahil edebilirsiniz çözüm olmasidir. Bu sistemler kaldiraç zaman ve bilginizi – Bu sorunun cevabi olusturma sistemleri içerir. Bunu yaparak, size boru hatti içine müsteri devam eden bir akisi çekmek ve daha az çaba ile daha fazla hizmet edebilir.

Burada is systemize yardimci olmak için ipuçlari:

1) Temsilci, delege, delege: hala, kendi kitap yaparken kendi ayak islerini, ya da kendi dosyalarini organize mi? Eger öyleyse, kendinize sorun, “Bu etkinlik benim en yüksek ödeme-off faaliyet mi?” Ya da sirket haline gelir getirmek için zaman yapiyor olabilir baska bir sey var mi? Zaman ile acimasiz olun ve asistan için yogun is temsilci. Ayrica para, zaman ve enerji tasarrufu için grafik tasarimcilari, Reklam Yazarlari, muhasebeciler, ve web sitesi programcilar için is verebilir.

2) islemleri Belge: sirketinizin seyler yapar belirli bir sekilde yazmak için zaman ayirin. Sen, satis kapanis dosyalarinizi depolamak, öneriler gelistirmek, hizmetlerinizin fiyatlandirma, ve müsterileri ile iletisim kurmak için özel bir yöntem olmalidir. “Nasil Yapilir Kilavuzlari” bu faaliyetlerin tüm, bu süreçlerin standardize baslar olusturarak. Bu bu görevleri üzerinde adim ve almak için bir asistan ya da baska bir kisi için kolaylastirir. Ayrica daha kolay zamanla gelistirmek böylece bu eylemleri tekrarlamak ve rafine için yapar. Sistemleri çalisirken, onlar üzerinde tekrar ayni olumlu sonuçlara yol açacaktir.

3) faaliyetleri Cluster: Bu vites geçis için çok fazla enerji alir. Ve sürekli vites geçis zaman, zaman ve para kaybedersiniz. Bu nedenle, en iyi çözüm zaman acimasiz olmaktir. Birlikte ve daha sonra faaliyetleri gibi Group Takvimde bir program olusturmak ve ona sopa. Sizin için yüksek bir ödeme aktivite müsterilerinize telefon görüsmeleri yapmak için oldugunu biliyoruz Örnegin, daha sonra her gün veya her hafta bu yapmak için zaman bloklari bir kenara koyun. Bu süre içinde, e-posta yanitlamak veya diger proje çalismalarina baslayacak etmeyin. Bu faaliyetleri taahhüt ve basarisiz olmadan takip.

4) otomatik pilotta koy: Eger otomatik hale getirebilirsiniz herhangi bir faaliyetleri olup olmadigini görmek için is bak. Örnegin, insanlar ezine için kayit oldugunuzda, size onlara tesekkür etmek bir otomatikcevaplayici ayarlayabilirsiniz. Baska bir örnek umutlari genellikle sormak tüm sorulari cevaplar web sitenizde bir sayfa çiziyor. Bunun yerine ayni sorulara cevap telefonda zaman harcama bu sayfayi insanlari yönlendirebilir.

Firmanizi sistemleri olusturarak, size zevk seyler ve gelir getirmek olanlar yapmak için daha fazla zamaniniz olur. Bunun yerine günlük görevleri tamamlanmis almak için çabaliyorlar güne harcama, sirketinizin daha basarili yapacak yüksek ödeme faaliyetlerine odaklanmak mümkün olacak. Ayrica, sirket müsterilerine bir akisi giden pazara daha fazla zaman sahip senin biçmek mümkün olacak. Bugün sistemlestirme islemine baslamak ve gelecek yillar için senin keyif alacaksiniz.

Maven Eylem Ipucu: Günlük faaliyetlerin bir listesini yaparak baslayin. Sadece bunu harcama ne kadar bir hafta masanizin yaninda bir parça kagit tutmak ve yaptiginiz her görev bir yere not edin ve. Bir kez bir hafta yaptik, teknik (busywork) is yönlerini ve ne kadar is kurma faaliyetleri üzerinde harcama ne kadar zaman dikkat edin. Eger yeterli zaman yok çünkü o basarili almiyor bu listeye her seyi ekleyin. Bir kez tamamlanmis, temsilci stratejileri, belge, küme gelismeye baslar ve otomatik bu listesi var.