profesyoneller için, 3 sekilde kendi alaninda herkes öne

Sen umutlari dikkatini kazanmak ve tutmak için bir yarisma vardir. Ve bu mesaj engeller sizin meslekte digerlerinden sadece din degil. Bu ortalama bir Amerikali her gün maruz kaldigi tahmin edilen 1.724 adet ilan var.

Yani bir emlak avukat, tamamlayici tip pratik bir doktor, bir mali müsavir, bir teknoloji danismani, ya da yapmak için bir muhasebeci nedir? Nasil kargasa yoluyla zarar verebilir? Eger alaninda her profesyonel farkli oldugunu kaniti nerede?

Biz sayisiz varyasyonlari ve ayri ayarlayabilirsiniz kombinasyonlari ile 8 anahtar konumlandirma stratejileri belirledik. Dedigimiz bir “Kisisel You-nique Story söyle.” En profesyonelleri bu yüzden pazarlama yaygara, raket ve samata arasinda kaybolmak oldugunu, iyi, “profesyonel” olarak yatirilmasi nedeniyle göründügü ve o kadar zor degil.

Bu 3 basit set-sen-ayri taktik size kursun üretimi pazarlama ve satis mesajlari bir avantaj saglayacaktir.

Arkasindaki paketi birakmak için 3 yol

1. hayatinda benzersiz katlanmis ortaya

Profesyonel bir verimli bir sekilde isik getirmek için nasil bilmiyor çünkü bazen sasirtici hikayeler gizlidir. Bu hikayeler güven ve cesaretini kanitlamak, henüz kimse onlari biliyor olabilir.

Iste bir örnek. Chris Gardner kitabi “Umudunu Kaybetme” okuma veya gördüm oynadigi film Smith, Christopher Gardner International Holdings sahibi ve CEO’su olmak için yazar hayatta evsizlik karsi oran bir fikrim yok olacak

Gardner hikayesi bir müsterinin yasam hatirlatiyor. Onunla konusurken bir gün o “Benim es hapiste ya da ölü ya vardir.” Dedi Bu göz açici Wall Street Basari için New York sokaklarinda ortalama üstesinden basarili bir mali danisman geldi.

Henüz profesyonel biyo tek düze ve cansiz bir hikaye anlatti: O New York’ta dogdu ve büyüdü. O lise mezunu ve New York The City Üniversitesi Queens College devam etti. Halen ülke genelinde 18 eyalette lisansli ve uygulamalari oldugunu.

Onun hayat hikayesi daha da güzellestirmek için – onun essiz ve güçlü gerçekleri ortaya çikarmak için – bu gibi sorular (ve kendinize sorabilirsiniz bu ayni soru) sordu:

– Neden oran üzerinde yükselmeye mi?
– Nasil bir mali danisman oldu?
– Hayatinizi gerçekten müsterileriniz için ne anlama geliyor?
– Ne en gurur duyuyoruz?
– Ne anlama geliyor?

Biz onun cevaplari bantlanmis ve orada oldu – sadece o söyleyebilirdi ki “ruh” ile hikayesi.

Umutlari mesgul hikaye nerede? Aydinlatici sorular sorun ve size ortaya çikarmak ne de sasiracaksiniz.

2. Dil izle

Düsündügün gibi degil. Biz hakkinda uyarida bulunuyorlar dil “Professionalese” dir. Bu Dakika Rice bir yardimci gibi mülayim çünkü “Professionalese” kabul edecegiz.

O temiz ve dezenfekte ve uzak oluyor. Neredeyse bir yabanci dil gibi.

Bir harf, brosür, ya da biyo olustururken bir çözüm bir kaç not not almak ve bir teyp içine onlardan konusmaktir. Bu sekilde “tabular” ve Ingilizce ögretmenleri gelen ve alaninda profesyoneller tarafindan yazili rigor mortis en örneklerinden “sira” bir arapsaçi, kendi sesini unknot baslarsiniz.

Ilham için benim en sevdigim yer Gary Bencivenga sitesini oldugunu. Gary, sözde “dünyanin en büyük yazari,” ücretsiz aylik “mermi.” Sunuyor Sen www.bencivengabullets.com onu ??bulabilirsiniz

Eger sadece bir tane var. Peki neden herkes gibi ses?

3. sorular ile kazanmak

Sadece herhangi bir soru. Bazi kaybedenler ve elbiseler vardir. Kazanan soru bir kapi açar. Bu yeni, büyüleyici bir yer için konusma hareket eder. Taze anlayislar kilidini açar. Eger bir konusma oldugunda, bir sonraki söylemek için gidiyoruz ne düsünmeye kendinizi durdurmak, varsayalim. Bunun yerine, kendinizi açik kapi soru ile gelip meydan.

Sonra cevap zor dinleyin. Ve dinleme bir sonraki soru kivilcim olacaktir.

Bu kapi açma sorular konusma için degildir. Buna ek olarak, pazarlama iletisimi için güçlü araçlar konum. Bir mektup, brosür veya e-posta basinda görünür insanlarin mesajinizi okumak için ikna,, onlar bir basliga yumruk ekleyebilir ve bir sonuç elde PS yapmak

Iste birkaç örnek: Neden geleneksel bilgelik yanlistir? Yanit patlayan sirri nedir? Akraba ruhlari ile bag için en emin yolu nedir?

Simdi böyle bir sey var. Üç basit sirlari. Akraba ruhlari ile her ne pahasina ve yapistirma at “profesyonel” olma geleneksel bilgelik karsi giderek, size yanit patlayabilir olacak.