rozet makaralari kolay, rahat bir sekilde tutun olan i.d. kartlari

Rozet makaralari genellikle birçok uygulamada siradan boyun kordon degistirmek için kullanilan ortak bir isyeri aksesuar vardir. Kendi kordon meslektaslari gibi, rozet makaralari gibi kimligi küçük ögeler tutmak için kullanilabilir rozetleri (adini nereden geldigini hangi), anahtar kartlari, ve isçiler is kullandiginiz diger makaleler.

Bu, daha fazla isyerleri, okullar ve diger kuruluslar ID gerektiren hayatin sadece bir gerçegi AOS rozetleri ve anahtar kartlari bugün. Artan güvenlik gereksinimleri her zaman zaman tesislerinde de kimlik belgeleri görünür tutmak için çalisanlari, ögrenciler ve ziyaretçiler üzerinde bir yük getirmektedir. Devam edebilmek için bir yolu kimligi dikkat çekmeyen bir sekilde uygun görünür boyun baglarini kullanimi geçer. Rozet makaralari kullanicilar ek kolaylik ve esneklik taniyor alternatif bir yöntemdir.

Rozet makaralari ve Boyunluklar sik ??sik benzer amaçlar için kullanilan, ancak bazi durumlarda rozet makaralari Boyunluklar üzerinde bir avantaj sunabilir. Rozet makaralari elinizin altinda ögeleri tutmak, henüz bagli ögenin kullanimina izin vermek için kolayca uzatilabilir. Bir kez bitmis, makara geri çeker, ID tutmak kimlik karti veya baska bir öge güvenli bir çalisma görevleri yerine yol takan, AOS kemer veya pantolon cebinde ve rahat için kirpilir.

Çoklu fiyat seviyeleri kullanim amacina bagli olarak, ekonomiden agir kadar, rozet makaralari için kurulmustur. Müsteri tercihine bagli olarak, silindirler yuvarlak veya kare seklinde ya olabilir. Ekonomik isik görev makaralari yüksek etkiye sahip plastikten imal edilmistir ve saydam da dahil olmak üzere boyut ve renkleri, çesitli elde edilebilir. Agir rozet makaralari artan dayaniklilik ugruna metalden yapilmis olmasi muhtemeldir ve agir nesneleri tutabilir güçlü kablo yer alacak.

Rozet makaralari, Boyunluklar gibi, onlarin metal veya plastik durumlarda bir logo ya da kisa mesajin özel diziniz ile siparis edilebilir. Bu rozeti makara sadece orijinal temel islevi ötesinde bir promosyon varligi verir. Rozet reel merkezlerinin düz yüzeylere tam renkli islem baski saglar. Bu dogru rozet makaralari üzerine bile en karmasik sirket logosu yeniden üretebilir.

Öte yandan, bu, tek renkli baski ile rozet makaralari siparis etmek de mümkündür AOS. Bu baski makara yüzeyinin kenarlarina tüm çikis yolu genisletmek için olanak saglar. Bu degil, tam renkli baski süreci ile mümkün AOT. Tam renkli süreci ilk önce rozeti silindirlerin durumlarda uygulanir yapiskan destekli vinil, üzerine görüntü yazdirir.

Bu rozet makaralari olaganüstü fuar hediye ürün yapar. Onlara dagitmak potansiyel müsteriler kullandiklari bir sey veriliyor takdir eminiz. Ve tabii ki, sadece logo ve basili iletisim bilgileri sahip olur. Onlar, ürün veya hizmet satin almaya hazir Aore zaman oran, umutlari yararli bulmak ve is düsünecek. Rozet makaralari tarafindan sunulan maruziyet bu kadar basit düzeyde son derece karli yeni müsteriler neden olabilir.

Daha fazla rahatlik için, boyun baglarini ve rozet makaralari bile kombine edilebilir. Boyunluklar sonuna rozet makaralari takin ve kullanicilari tek basina ya cihazi kullanarak karsilastirildiginda ulasmak genisletilmis verir. Daha fazla kolaylik da bir çift promosyon ya da pazarlama mesaji özelligi olabilir. Sadece boyun baglarini üzerinde rozet makaralari ve baska basili bir mesaj özel var.