satan bir kitap konu seçmek için en iyi 7 yolu

c. 2.006

Eger don endise olabilir, AOT bir satilabilir konu var. Gerçekte, muhtemelen degil mi, AOT sadece ilk nereye emin 4-10 büyük konular var ve. Birçok müsteri ilk kitabi yaramiyor, AOT satis sonrasi bana ulasin. Onlar degil, AOT bu pazara istiyorum. Onlar baska bir yazmak istiyorum. Onlar bir sonraki yazacagim sorun ders kalmak için yaka tarafindan okuyucularina kapmak farkli, bu yüzden, daha sonra pek çok tavsiye.

Burada, bir satilabilir konu seçmek için yedi yol AOS

1. Eger tutkulu ne yazin. Hala önümüzdeki iki yil içinde size ilgi ne yazin. Sizin kitap bir uzantisi, sizin görüsmeler, sizin meslektir. Size konu ask yoksa, basarili olmayacaktir. Büyük bir hata yazar olmak bir ilk bir tesvik edilmistir önce baska bir kitap yazmaya dikkat koymaktir.

2. Eger hakkinda tutkulu bes baslik yazin. Bir ilk dikkat etmelidir iç yazar isteyin. Seçtikten sonra, toplamak ve zaten biliyor ve bu konu hakkinda bilmek istediginiz her seyi organize. Bunun yerine kitap ve web siteleri arastirma, onlar gibi cevap olur sizin konu hakkinda ne sorular sorarak bir anket potansiyel izleyici gönderin. Bu sorularin etrafinda bölümleri biçimlendirin. Eger onlara cevap zaman, Äôve okuyucu mutlu etti. Zaten içinde cevap var. Dogal yazma Bu tür ona içerdigi için okumaya devam etmek okuyucu çekiyor.

3. Hedef kitlenizi ihtiyaci veya istedigi bir kitap yazmak. Insanlar var ve becerilerini nasil istiyorum. Onlar daha iyi bir hayat, daha fazla zenginlik, daha iyi iliskiler ve daha iyi iletisim istiyorum. Daha da iyisi, kitap ve belirli bir hedef kitleye dogru nis yeniden düsünmek. Hatta Tavuk Çorbasi kitap belirli bir hedef kitleye egim ile milyonlarca daha fazla satti. Bunun yerine karsi cinsle iletisim kurmak için nasil, iletisim areason ile bir izleyici kitlesine seçin Äîsuch olarak bir ömür boyu ortaklik olusturmak için daha iyi iletisim kurmak. Bir egim ile,, genel basliklari ile daha fazla kopya satmayi çok daha kolay AOS. Internet üzerinden izleyici ekleyin. Onlar bir sürü kitap satin.

4. Hedef pazar arastirmasi. Tercih ettiginiz kitle kim? Kim okumak ve kitap satin alacak? 25 $ fiyat etiketi – kim 10 $ ödeyecek? Kaç olasi alicilar mi? Nasil kitap rekabete yigini nedir? Benzersiz satis teklifi nedir? Kitap okurlarina ne tür yararlar saglar? Nasil kitlenizi birçok? Hedef kitlenizi Mektup yazmak ve tek bir bölüm yazmak önce kitap onlar için ne yapacagini onlara emin olun. Ilk bu temel sicak satis noktasi bilmek kitap çok daha odakli, organize ve okunmasi kolay hale getirir.

5. Diger saygin, iyi satici ile kitap karsilastirin. Onlarin gibi kitap ne sekilde? Digerlerinden essiz kitap ne sekilde? Nasil? Kitabinizin daha iyi nasil? Eger kitap türünün tek oldugunu düsünüyorsaniz, bu olabilir, ama eger öyleyse, çok daha zor satmak olacaktir. Kitap yerel kitabevi ziyaret ederek neresinde göz atin. Size yardim etmek için kitapçi isteyin. Arka kapaklari çevirmek – genellikle orada listelenen iki ya da üç kategoriye görmek için sol üst tarafinda bak. Kitabinizin altinda Hangileri uygun musunuz? Kitap çözülmesi gereken sorun yeni bir bakis açisi gelistirmek olsun. Yazar çalisan anneler azindan yönelik zaman anne sütü ile beslenme üzerine bir kitap çok daha fazla kopya satti.

6. Pazar Anket. Ile beyin firtinasi ve arkadas ve ortaklari geri bildirim isteyin. Onlari on basliklar ve alt, bölüm basliklari, arka kapak en iyi bilgi oy edelim. Bazi aninda baslik almak ve biliyoruz da bize çok yardima ihtiyacim var dogru, var. Daha fazla beyin gücü sinerji kullandiginizda, çok daha fazla fikir alirsiniz. Seçimlerinizi bagli olmayin. Geri daha iyi bir kitap olusturmaniza yardimci olur.

7. Kitap için kazanan bir vizyon olusturmak. Kitap yayinlanacaktir bilin. Özellikle, göreceksiniz sonuçlarini isim duymak ve hissediyorum. Bir kart üzerine renkli bu kazanan vizyon yerlestirin. Is istasyonu yakininda koy. (Yil dahil Bugünün tarihini kullanarak) Simdi benim kitap (baslik ve alt baslik) bitmis ve büyük bir satici oldugunu. Örnegin:

Ben (satin almak için sabirla bekleyen insanlarin hat) bakin

Duydugum (birden izleyicilerinden alkis bunu teyit)

Ben (böyle bir hit, coskulu emin ve memnun) hissediyorum

Bir daha satilabilir kitap yazmak için bu ilk yedi yolu kullanin. Sadece küçük bir yazma öncesi organizasyon ile, kitap, daha etkili olmak hem de çok daha fazla para kazanma AOS sansini artirmak.