sayi oyunu dikkat

Eger herhangi hiç bir çok düzeyli sunum ya da daha iyi bir piramit katilmak için çok sansli varsa, Sayilar Oyunu farkindayiz. Ben bir kadin eski bir Faberge Sampuan ticari hatirlamak ben her zaman bunu düsünmek “2 arkadas söyler ve 2 arkadas ve benzeri ve benzeri ve benzeri söyle”. Biz müsteri bu tabani var ve onlar bize basvurabilirsiniz, o zaman biz de bizi bakin ve benzeri ve olacak daha fazla müsteri sahip olacagini düsünüyorum tavsiyeleri ile Bir çok kez. Ama bu gerçekten is ne olmadigini biliyoruz, degil mi? Eger tavsiyelerinizi gerçekten insanlarin bir avuç (eger sansliysaniz) akla gelen süphesiz, gelmis nerede düsünüyorsaniz! Peki neden bazi insanlar bize bakin ve bazi insanlar yok degil mi? Birisi iyi bir sevk kaynak haline devreye girer pek çok faktör vardir.

zamanlama
En belirgin faktör zamanlamadir. Birisi görmüs ya da sizden duydum son zamanlarda ve daha sonra bir arkadas sadece onlar alaninizda birisi biliyorsaniz isteyin olur ise, size zamanlama sansli alici olmustur. Bu biz uzun bir miktar fazla kisi ile irtibatta kalmak o kadar önemli nedeni budur. Bir müsteri su anda ile çalisiyor ya da ürün veya hizmet yasadi ve büyük bir deneyim bulundu ise Zamanlama da bir rol oynar! Bu cosku düzeyde en yüksek düzeyde iken, onlar birden çok kez genellikle sevk edecektir.

dogal rehberleri
Bazi insanlar Eskimolar buz satabilirsiniz. Bu insanlar daha fazla sevk edecektir dogal kisiliginin onun bir parçasi çünkü. Dogal olarak karizmatik ve hevesli oldugu için digerleri dinler ve hatta bu cosku yakalanmak. SIZIN onlar için yapmis sey onlarin ilgi odagi oldugunda, tavsiyeleri çok geride genellikle degildir.

dogru ag
Diger insanlar dogru ag var. Sadece size ne gerek dogru insanlar biliyorum koydu. Belki de bir dogum hemsire ve ben bir emlak ve sen bir hareket eden bir sirket çalistirmak belki Yeni dogmus bebekler için bir sey satmak, ya da. Genellikle müsterilerimize sunuyoruz ne gerek kendileri gibi baskalarinin bilmek gerekir düsünüyorum, ama hiç kimse akla derken genellikle çok samimi edilmektedir.

Eger Referans kaynak yardimci olur ne
Ben çok akillica onun ipotek hesap makinesi bazi yerel Emlakçilar web sitelerinde yayinlanmis emin bir mortgage broker biliyorum. Orada bu hesap için Emlakçilar için çok yardimci oldu ve o da onlara ipotek daha hizli yardimci biliyordu. Kesinlikle söz konusu bazi özellikleri burada oyun da olsa da, bu küçük araç ayni zamanda çok yararli oldu.

Eger atifta kolay
Birisi bir “no-beyin” sevk için bulursa, onlar da tavsiyelerin daha güçlü bir kaynagi egiliminde olacaktir. Ben dogru kisi geldi, ben sadece onlari bu spiel vermek ve sonra iletisim bilgilerini toplamak ve daha sonra bir e-posta yazmak ve onlara gönderebilir eger, bu harika olurdu bana birini hatirliyorum. NOT! Böyle özel bir kartvizit ya da bu insanlara dagitabilirsiniz kartpostal olarak küçük bir promosyon parça, gelismekte düsünün. Orada parçasi üzerinde bir zaman sinirli teklif ve kursun nitelikli, daha sonra teklif onlari harekete geçmeye tesvik etmelidir. Bu Referans kaynaklari için daha basit ve bu nedenle çok daha güvenilirdir.

Bu birileri de var insan yok neden bazi nedenleri vardir bakin OLACAKTIR bu önemli nedenleri olsa da. Siz de bu ele emin olmak gerekir.

1. Kendi kariyerleri ile mesgul ve sadece söz bir öncelik degil.
2. Onlar gerçekten sizin için ne ariyorsaniz pek emin degildir.
3. Onlar dürüst nitelikli ….. su anda kimseyi tanimiyorum.
4. Aslinda teklifleri ile asiri-wowed degildi.
5. Onlar bir satis içine köse durumda “bir isim vazgeçerek” endise ediyor.
6. Onlar isler iyi gitmez eger sorumlu hissediyorum.

Bu listeleri kesinlikle sonlu olmasa da, onlar size tavsiye kaynaklari ile yüz inceliklerini vurgulamak yok. Iyi haber, stratejiler bu güçlü ve endiseleri hem kucaklamaya buldugunuzda, sevk genel sayisini artirmak için mevcut sonsuz olanaklar kesfedeceksiniz edilir.