se siralamasi için makalenin gönderme

Eger yazi göndermek istediginiz baslica nedeni sitenize link geri almak için, ama nasil kaynak kutusuna bu baglantiyi biçimlendirme? Eger evet, için rütbe istediginiz anahtar kelimeler için baglantilarin metin istiyorum, ama her baglanti ayni çapa metin yok önemlidir.

Neden? Arama motorlari sitenize her baglanti ayni çapa metin içerdigini görürseniz, bu baglantilar dogal olarak elde degildi bir kirmizi bayrak Çünkü. Insanlar her zaman ayni davranmazlar, ve arama motorlari sitenize baglantilar her bir kisi ayni baglanti metni kullanacagi istatistiksel olarak imkansiz oldugunu biliyorum.

Bu yüzden baglanti metni degisir emin olun. Ben de ilgili anahtar kelimeler için optimize ederken benim ana anahtar kelimeleri pekistirmek istiyorum. Sitenizin ana anahtar kelimeler “mutfak remodeling” ise Örnegin, size “mutfak yenileme ipuçlari” veya “mutfak bozulmasina nasil” “mutfak yenileme tavsiye” ya da benzeri bir varyasyon kullanabilirsiniz.

Bu metinler çapa hala birincil anahtar kelimeler (veya varyasyonlar) içeren bu yana birincil anahtar kelimeler için siralama güçlendirmek yardimci, ama onlar da daha az için rütbe yardimci açisindan-ve bunun için siralamak için en kolay olan daha az terimler var.

Bu yüzden makale sitelerine göndererek zaman, emin olun ve zaman yaklasik% 70 birincil anahtar kelimeler kullanarak, metin çapa degisir. Bunu gerçeklestirmek için yeterince basit: sadece gönderdiginiz her site için kaynak kutusu degistirin.

sanal önlemek için yavas yavas teslim

Google ve Yahoo çok hizli görünür baglantilar cezalandirmak hem de bu düsünce bir okul var. Bunlar temelde aslinda siralama için bu baglantilarin degeri uygulamadan önce aylarca beklemek. Bu “sandboxing” olarak arama motoru optimizasyonu dünyada adlandirilir.

Su an itibariyle, MSN (yeni adi, Canli altinda) sanal baglantilari yok. Eger rütbe ve bazi trafik baglantilari çok hizli MSN ile kapali ödeyecek almak, hizli bir sekilde baslamak için ariyorsaniz eger öyleyse. Sadece Google ve Yahoo birçok sonuçlari görmeden önce bir süre beklemek gerekecek.

Eger mümkün oldugunca çabuk Google veya Yahoo siralamasi için çalisiyoruz, ve sanal teoride bir mümin iseniz, o zaman en iyi iseniz bahis makale siteleri biraz daha yavas teslim etmektir. Belki sadece birkaç bir hafta teslim. Bu baglantilarinizi bakis arama motorlari açisindan daha “dogal” insa neden olur.

Bir sanal mümin degilseniz …

SEO iddia sandboxing hiç yok düsündüm diger okul bulunmaktadir. Onlarin teorisi algoritmasi güncellemeler Google ve Yahoo böylece baglantilar sayilir bu vurmak için sadece uzun bir zaman alir. Eger onlar dogruysa, o zaman onlara uygulanacak için sadece bekleyin sonra kisa sürede mümkün oldugu kadar çok link almak için en iyi hala, ve.

ne inaniyorum

Ben Sandbox teorisi kendimi uzak yalin egilimindedir, ama yok bu ampirik kanitlar çok sey var çünkü. Onlar hizli bir sekilde görünebilir sirf Sadece sanal baglantilari arama motorlari için bana mantiksiz görünüyor.

Örnegin, binlerce baglanti bu sektörde kapsayan her haber sitesinden görünür aniden bazi web sitesi ile ilgili olur, ve bazi büyük haber olay var diyelim. Hizla çikti sirf bu arama motorlari bu baglantilarin tüm görmezden için mantikli olur? Olay beklenmedik bu yana, hizli bir sekilde görünen dogaldi.

Bu yüzden sadece web sayfalari milyarlarca için siralamasinda güncellemek için bir süre alir ve bu nedenle baglantilari hemen tekme yok inanmak egilimindedir.

her özetliyor

, Eger baglanti strateji makale sitelerine göndererek baslamadan önce analiz gerektigini ne olursa olsun Sandbox inançlari görebilirsiniz vardir. Sizin için rütbe istediginiz anahtar kelime listesi ile gelip birkaç dakikanizi ayirin. Yazinizin kaynak kutulari içine anahtar kelime en az bes ya da alti set almak için deneyin. Tabiri caizse, bir sepet içine tüm anahtar kelimeleriniz koymayin.

Sizin teslim strateji planlamak için biraz zaman ayirmak, sadece onlar “dogal degil” düsünüyorum çünkü arama motorlari baglantilari göz ardi oldugunu bulmak için o zaman her israf sizi kurtarabilir.
Ücretsiz makale sitelerine yazi göndererek sitelere girin ücretsiz tek yönlü link almak için en iyi yollarindan biri oldugunu büyük bir haber degil. Ancak, aksi takdirde makaleler, çabalari tüm kaybolur gönderirken size baglanti strateji düsünmek önemlidir. Iste nedenleri.