semantik web üzerinde küçük isletme

Küçük isletmeler arasinda en hizli büyüyen teknolojileri nelerdir?

Rockbridge Associates tarafindan yapilan bir arastirmaya göre, cevap “… ilk siteleri koyarak olanlar yani sira geri siteleri koyarak sirketlerin içerebilir sirket web siteleri [% 18],. Web siteleri sonra, hizli büyüyen internet is çözümleri de dahil olmak üzere küçük isletmelerin ürün ve hizmetleri, satmak yardimci olanlar olacaktir: çevrimiçi ürün tanitimlari [16%], online reklam [15%], sosyal medya [15%], online siparis yetenegi [15% ], online ödeme yetenegi [% 13], ve online dizinleri [12%, arti% 11 diger SEO]. ”

Daha iyi bir toplami asagidaki gibi olabilir:

Önümüzdeki iki yil içinde, web siteleri onlari gelistirmek için eksikligi olan küçük isletmeler bekliyoruz … Zaten web siteleri olanlar bunlari yükseltmek için … ve her iki kategoride de kazananlar kendi web tasarimina sonuç odakli tasarim (34%), e-ticaret (% 28), arama görünürlügü (SEO / SEM / Halkla Iliskiler,% 38) ve sosyal medya pazarlama (SMM, 15%) entegre hedefleri, yeniden hedefleri ve bina için genel stratejiler, islerini online iletken ve büyüyor.

Degilse bariz Yukaridaki içinde her yerde – – Ankette ayrica sosyal medya pazarlama devam eden patlamasinin not aldi bes küçük isletme sahiplerinin neredeyse “… biri aktif sosyal medya kullandigi isaret sosyal medyanin ana tip. kullanir sunlardir:

Bir sosyal ag sitesi (yüzde 75) üzerinde * Bir sirket sayfa
* Yok … sosyal medya siteleri (yüzde 69) üzerinde
* LinkedIn gibi bir site (yüzde 57) üzerinden bir aga Bina
Is hakkinda * Izleme geribildirim (yüzde 54)
* Bir blog (yüzde 39) bakimi
* Uzmanlik alanlari (yüzde 26) hakkinda Tweeting
* Bir hizmet kanali (yüzde 16) olarak Twitter kullanimi ”

Tabii ki, tüm isletmelerin onlar beklenenden daha fazla zaman aldi iddia Ankete katilanlarin% 50 ile, sosyal medya taahhüt ROI kazandi. Arti tarafta ise,% 70 onlarin beklentilerini karsilayan veya asan iddia etti. Ve her iki sekilde de, Alexa.com göre gerçeklik dünya çapinda en iyi 20 Ingilizce web sitelerinin, 6 arama motorlari ve 10 sosyal medya siteleri (kendi arama kaynagi ile her biri) olmasidir. Buldugunuz ve bir Web 3.0 dünyasinda trafik alma alma konusunda ciddi Yani, her iki mekanlarda yüksek görünürlük bir öncelik olmalidir.

Rockbridge anket online ve off hem de diger birçok is operasyonlarini yönlerini ve basari, kapali. Onlarin gündeminde seffaf olmasina ragmen bir okuma deger ve, bilim disi ve bulgularini istatistiksel olarak geçerli degil yöntemleri, bu hala. Bunu yaparken toplanan önemli bir gözlem web teknolojileri degisiyor olabilir olmali, ama is basarisi için kriterler degildir:

Web üzerinde, basari her zaman trafik ve dönüsüm bir fonksiyonu olmustur. Ve Semantik Web gelisine, bu islevi tek gerçek RE $ ULT $ sagladigini “Web 3.0 Hazir” tasarimi, yaygin arama konumlandirma ve sosyal medya pazarlama optimize edilebilir … “takipçileri” ve “taraftar” daha dolar ve daha çok sent ölçülebilir tür.