sevinç lorraine kozmetik tarafindan gençler için makyaj ipuçlari

gençler için makyaj ipuçlari

Bahar balo sezon anlamina gelir bahar yaklasiyor ve bizim için bir kösede. Her yil hevesle balo makeovers için onlarin dönüsünü bekliyor güzel parlak gözlü gençler tarafindan bombardiman konum. Onlar saçlarini kadar çok sevilen ile güzellik salonlari gelen gelir ve onlar annelerinin makyaj giyiyorsun gibi bakmadan yüzlerini kadar fantezi bize baglidir.

Makyaj bir kadinin güzelligi artirmak için tasarlanmistir ve gençler için bu da dogrudur edilir. Birçok gençler oldukça dudak görünümü giyen alaninda tecrübeli, ama hepsi bu vardir. Kendi cilt genç oldugu için, daha dogal ve taze bir görünüm her zaman tavsiye edilir. Akne bir sonucu olarak onlarin yüzünde lekeler var genç için, dogal bir görünüm hala tavsiye edilir, ama makyaj giyiyor gibi bakmadan onu lekeleri kapsayan odaklanarak.

Burada sadece kendi PEHA için ayrilmadan önce balo güzellikleri ve Anneler tüm verilen takip makyaj ipuçlari.

Ipucu # 1: idareli uygulayin. Bu pist üzerinde degilseniz makyaj katmanlari üzerine katmanlari uygulamak için gerekli degildir. Bu dogal görünüyor degil sadece, ama bir genç olmak ile birlikte bu genç kizdirma size çalmaktadir.

Ipucu # 2: giymek Vakfi. Yasina bagli olarak, bir genç kesinlikle temel giyebilir. Bir 17 yasindaki bir isik temel giyebilir ise A 13 yasindaki, sadece bazi dudak parlaticisi ile iyidir. Bizim gençler çogu zaman sadece iyi bir nemlendirici giyiyorsun ve Anneler kesinlikle seviyorum gibi görünüyor çünkü onlar bizim Jojoba Vakfi ile almak istiyorum.

Ipucu # 3: giymek Toz. Birçok gençler breakouts ve cilt tahrisleri egilimli, ve bu yüzden, onlar bir sey giymek gerekir anlama geliyor? Pek degil. Gençler kendilerini cilde fazla renk eklemek olmaz bir yagsiz, kokusuz toz giyerek yeni bir görünüm verebilirsiniz. Bu gençler okula gitmiyor ve sadece eglenmek istiyorum yazin sicak bunaltici günlerde özellikle dogrudur.

Ipuçlari # 6: makyaj paylasmak asla. Gençler kendi makyaj dahil olmak üzere arkadaslari, her seyi paylasmak istiyorum egilimindedir. Ancak, enfeksiyon riski nedeniyle makyaj paylasmak için iyi bir fikir degildir. Bu eyeliner ve maskaralar ile özellikle dogrudur. Arkadaslarinizla kendi makyaj dönelim.

Ipuçlari # 7: Hiç makyaj ile uyku gitmeyin. Uyurken cildinizin nefes almasi gerekir. Gözeneklerinizi gecede yüzünüzde kalan bayat makyaj gelen tikanmis olsun çünkü Arayi daha az olasidir. Bir makyaj temizleyici kullanin ve cildinizin makyaj tüm izlerini silmek. Daha sonra yatmadan önce cildinizi temizlemek için yumusak bir temizleyici uygulayin.

Ipuçlari # 8: Bir makyaj sayaç ziyaret edin. Bir makyaj karsi bir ziyarette ve makyaj Iyi bir makyaj sanatçisi agir olusur bakmadan Eger durum için basit ama sik dogal bir görünüm vermek gerekir PEHA, tatli on alti dogum günü partileri, vb gibi özel günler için yapilmasi . Bir günlük bir görünüm için, bir renkli dudak parlaticisi ve nötr pudra tüm ihtiyaç vardir.

Ipucu # 9: Maskara giyiyor. Maskaralar gençler için hazir ve ondan uzak kalamam gibi görünüyor. Onu giyen için birçok tercih bir seçenektir. Yerine geleneksel siyah Ancak, kahverengi onlarin gözlerini çok fazla dikkat çekmeden kirpikleri uzatir olarak daha iyi bir seçenek olabilir. Denemek için cazip oluyor on üç, en yasta bir genç, net bir maskara tercih edebilirsiniz. Hala onun kirpikleri uzatir ve hiç kimse o giyiyor bilmek zorunda.

ucu # 10: giyen göz fari

Göz fari giymek degil bir genç söylüyorum bu gün duvara konusuyor gibi. Sadece yerel uyusturucu saklamak için asagi gidin ve orada onlar ellerine almak için mevcut her renk ile deney vardir. Tabii ki annelerinin yaklasimi renk seçimlerini arasindaki fark yapabilir, ve hepsi de giymek ister. Ince mavi ve yesil gibi yumusak renkler gençler üzerinde harika görünüyor. Yumusak orta pembeler de onlari yapilmis aramak zorunda kalmadan renk bir ipucu ekleyerek harika görünüyorsun.