sizin yol izleyemez – basit yol izleme mekanizmalarina sirlar ortaya

Bu da internet reklamciligi ve promosyon faaliyetleri gibi geleneksel olusturulan yol yakalamak için nasil bir yaklasim gerçek is deneyimleri paylasan bir makale. Bu hem küçük isletmeler hem de büyük sirketler kanitlanmis yaklasimlardir.

Tüm zor isleri sonra yol haritasi halinde pazarlama plani koyduk, hemen simdi pazarlama becerileri orijinalligini uygulamak ve test etmek için zamani.

Planlandigi gibi Yani, pazarlama kampanyasi baslatmak. Çesitli pazarlama taktikleri ya da aletlerden çikan tepkiler almaya baslar. Bu aslinda dogru seyler yapmak sonunda ise, satis dönüstürülür yanitlari veya potansiyel vardir. Aldiginiz her bir temas noktasi ya da temas potansiyel bir satis oldugunu.

Bu yaziyi okudugunuz Açikçasi olarak, size yol önemini fark eder ve daha da önemlisi, yönetim açar. Bu nedenle, yol yönetmek için ögrenme pazarlama faaliyetleri için çok önemlidir.

Birçok girisimci sürekli pazarlama kampanyalari ortak hata yaparlar ama yanitlari veya potansiyel müsteriler ile takip etmek kaynaklara sahip degildir. Sonuç olarak, belirli bir süre sonra, “soguk” ve ise yaramaz hale yol açar. Deneyim yeni olusturulan tepkiler veya potansiyel müsteriler onlar olusturulur noktasindan bir ay içinde katildi gerekir o var. Verimli pazarlamacilar temas noktasi sicak tutmak amaciyla, onlar olusturulan an neden katilmak. Dönüstürmek için ilk girisim basarisiz olursa, onlar bulundugunuz is türüne göre, olabilir bir ay veya belirli bir süre içinde kursun tekrar

Bir baska önemli efsane ilan yanitlari veya potansiyel izlemek için bir yol olmasidir. Birçok pazarlamacilari bu tür reklamlar etkili tepki için takip edilemez saf efsane ile TV, radyo, gazete ve dergilerde tanitimi için tereddütlü. Gerçekte, bu yol açar ve satis takibi için etkin basit yönlendirme yaklasimlari kullanarak çok kolay elde edilebilir.

Asagidaki yol izleme sistemi için Illüstrasyon:

Eger satis onlari dönüstürme amaci ile daha fazla yol olusturmak için pazarlama kampanyalari ve is tanitimi için bir ihtiyaç var. Reklam kanallari genel olarak televizyon reklamlari (TVCS), basin ilani, e-posta ve web sitesi pazarlama ve pazarlama teminat kapsayacak. Bu islemi çalistirmak için telemarketer bir (ölçegine bagli olarak) egitmek gerekir.

TVCS, basin ilani, Dinle yani sira pazarlama teminatlar: sizin geleneksel reklam kanallari izleme

Ne yapmaniz gereken:
• Tasarim Reklam kopya ve Hatti (Loop-Back) özelligi ve belirgin yerlestirilmis web sitesi adresi ile e-posta.
• Her günün sonunda tablo olacak bir Kursun Takip Programi hazirlayin.
• etkili olusturmak yol bir tele komut dosyasi hazirlayin

sürecini yönetmek
• Hatti ve e-posta yanitlari hemen katildi emin olun.
• baslangicinda, telemarketer reklami kanali, yani kaynagini kontrol edecektir. Yerden arayan kampanya hakkinda bilgi vermedi.
• E-posta kampanyasi sistemi açilir ya da okumak nasil e-postalarinizi birçok izlemek gerekir.
• Ayrica e-posta okuyucularin e-posta linkleri araciligi ile web sitenizi ziyaret kaç izlemek gerekir. (Bu web sitenizden takip edilebilir) En iyi ihtimalle, sefer yarim gün dönüs saglar. Eger kursun beklemek ne kadar uzun, soguk yol alir. Rota satis kisi için yol.
• e-posta veya çagri güncellemesi ile kursun katildiktan sonra yol açar durumuna dönmek için satis kisi. E-posta sistemi yetenekleri varsa, konsolide raporlar günlük olarak sistem yönlendirilir yapilandirmak

web izleme
• bir oto-cevaplayici yükleyerek umutlari ‘ayrintilari yakalayin.
• Web sitenizin ziyaretçileri kendi bilgi veya sorular terk saglayan bir yanit ya da “evet utangaç” sayfa oldugundan emin olun.
• Web sitenizin trafik akisini izlemek için analitik izleme sistemleri kullanin.
• Web sitenizde Google Adsense veya bagli kurulus pazarlama yüklediyseniz, ilgili programlardan senin olur ve satis analitik analiz.
• ve ziyaretçilerin hem de onlar tekrar ziyaretçi olup olmadigini olan kapsamli analitik raporlari analiz edin. Ayrica trafik olusturulur yerden geri izleyebilirsiniz. Bu daha da kanal pazarlama taktikleri bilemek için yardimci olacaktir.

Yukaridaki yol izleme modeli etkinlik yönetimi için, reklam sponsorluk için, geleneksel ve internet pazarlama karmasi için çalisiyor ve tabii ki sürekli yesil pazarlama kampanyalari.