sorular bir dis kaynakli telemarking servis saglayici sormalisiniz

dis kaynakli Telemarketing faydalari:

1. Personel ve isletme ücretleri düsmüstür. Güvenilir ve etkin bir dis kaynakli firma kesinlikle dahili olarak istinat göre kurulusunuz için önemli bir mali tasarruf saglayabilir.

2. Sirketinizin temel is süreçleri üzerinde daha fazla zaman konsantre hem de takip yol saglar. Onunla basa ne gelince kurumsal halen maxed olabilir. Istihdam ve yeni bir iç satis gerçekten isinizi büyütmek için en hizli zorla insa ediyor?

3. Nitelikli ve yetenekli dis kaynakli saglayici tam kurulusunuzun amaç ve hedefleri anlamak sonra daha iyi hedef kitle hem de anahtar karar vericiler belirlemenize yardimci olabilir. Bu bosa zaman hem de yanlis hedef kitle pesinde kaynaklar is kurtaracak.

4. Izin, sizin sirket olusturmak dahili bir satis gücü istihdam ve egitim güçlük kalmadan hemen yol açar AOS. Sadece teknoloji satis elde baslayabilirsiniz da telefonla satis dis kaynak tarafindan ziyade sadece bir kaç gün ay yol açar.

5. Sirketinizin kaldiraç satis bilgi, is umudu listeleri, ve aksi takdirde evde kaynagi olmayabilir bir dis kaynakli satici teknoloji için yardimci olur.

6. Eger bu islemleri etkilemeden yeni Telemarketing kampanyalari ile deneme için yardimci olur.

iç tele avantajlari:

1. Çok daha fazla satis süreçleri üzerinde etkili, tam olarak nasil ve ne zaman bu uygulanmaktadir elde etmek için sirket için izin verir.

2. Bir iç satis ekibi daha zor, birincil sorumluluk AOS ve herhangi bir ek ikramiye veya tesvik kendi performansina baglidir oldugunu düsünüyor kendi kendini motive etmek için daha odakli bir büyük olabilir.

3. Hizla yeni firsatlar cevap hem de potansiyel müsteriler ile uzun vadeli bir iliski kurmak için olanak saglar.

4. Bir iç satis ekibi bir dis kaynakli firma aksine daha iyi kurumsal hizmet ve / veya ürün anlamak için gidiyor.

5. Içi bir satis don zorlamak ile, AOT yabancilar ile rekabet avantajlari hakkinda konusmak gerekir. Personel Devir ancak bu riski artirmaktadir.

Sorular bir dis kaynakli organizasyon sormak:

1. Mevcut profesyonel baglantilari ve müsteri basari öyküleri nelerdir?
Bu, kalite için çaba profesyonel bir telefonla satis grubu ile anlasma önemli AOS. Profesyonel baglantilari veya bunlarin eksikligi kendi sektöründe için baglilik onlarin miktarini gösterir. Onlar müsteri referanslari veya nasil kârli sizinkine benzer diger isletmelere yardimci oldu tartismaya istekli olmali.

2. Ne kadar deneyim personel sahip ve personel devir var ne kadar yok?
Ne olursa olsun dis kaynakli organizasyon uzun yillar is olmustur olsun, en önemli olan kendi satis temsilcileri sahip ve ne kadar süre saglayici ile olmustur satis uzmanlik seviyesidir. Çok yüksek bir satis elemani devir hizi saglayici bir çok yetenekli satis gücü ise hem de korumak için mücadele belli bir isaretidir. Bu ürün veya hizmet anlamak ve daha sonra yolda ay biri yeni bir çift ile çalismak gerekir için degerli zaman egitim satis personeli biri geçirmek için can sikici bir deneyim olacak.

3. Satis insanlar içi tüm is veya uzaktan mi?
Hepsi havai harcamalar için sorumlu olarak içi istihdam servis saglayicilar, daha yüksek fiyatli olabilir. Dis kaynak maliyetlerinin bir kismi çalisma ortami bu tür korumak yatirim olacaktir. Buna karsilik, uzaktan istihdam kuruluslarin cografi konumu ne olursa olsun mevcut en iyi telemarketer istihdam edebilirsiniz. Ancak, sanal isçi yönetim sorunlari kendi benzersiz sunmak.

4. Kurulusunuz garanti ve / veya deneme süresi her türlü içerir mi?
Dis kaynakli firma sagladiklari ne gerçekten yeterli olup olmadigini onlar kursun kalite garantisi bir tür ile yedeklemek ya da hizmet iyi bir uyum is olup olmadigini kesfedeceksiniz hangi sinirli bir deneme süresi sunmak gerekir.

Eger bu telemarketing dis kaynak ya da degil, karar verme sürecinde bu tür yer AOS tüm bu anlamak ve dikkate almak önemlidir AOS. Bu çözümlerin her biri zaman ve isiniz için nitelikli potansiyel istenilen sonucu elde etmek para ayarliyoruz önemli bir yatirim gerektirir.