sosyal ag gerçekler ilk dört sosyal medya pazarlama yanlis açikladi

Büyümeye devam sosyal medya pazarlama ile ilgili dünya çapinda vizilti ile, çok yanlis dogal isteyen girisimciler zihninde kendilerini embed. Herkes dogru almak istiyor. Herkes onlari kar marjlarini patlamaya yardimci olacaktir tutkulu takipçileri bu ilgili grup olusturmak istiyor! Ve güçlü bir kisisel markalasma etkinligi – Sosyal ag etkili iletisim, gerçek zamanli müsteri destegi ile ilgili. Ki ortak tuzaklar sakinmak için yardimci olacak bazi sosyal ag gerçekleri inceleyelim.

üst 4 sosyal medya pazarlama yanlis

-Sosyal ag marka görüntüler için kaos olusturur:

Veya daha az – – ya da tatminsiz – – memnun geri bildirim müsteri sosyal medya pazarlama-yapan herhangi bir daha fazla marka kadar açilmaz. Ne yapacagiz bakim müsterilerinize göstermek. Onlari uygun gördükleri gibi geribildirim saglamak için firsat saglar. Bu geribildirim saglamak zaman, bir istem, sevecen bir sekilde buna cevap vermek gerekir. Tabii ki, negatif geri besleme en aza indirmek istiyorsaniz. Ama memnun müsterilerin sikayetlerini için yukari ve çalisan sosyal ag sayfalari gereken düsünme hata yapmazlar. Onlar yok.

-Sosyal medya nisan sadece geçici bir egilim:

-Insan her zaman düzenli iletisim için köklü bir ihtiyaç oldu. Sosyal medya nisan etkin iletisim muktedir için modern teknolojileri kullanan bir çok dogal bir dijital ilerlemedir. Bu bir egilim degil! Aslinda, durumun gerçekçi bir görünüm elde etmek için, size gerçeklestirmek gerekir:

Sosyal ag siteleri-ziyaretçi diger tüm Internet tabanli uygulamalar için bu üç kati oraninda artmaktadir;

-Sosyal ag simdi dördüncü en popüler online aktivite olarak siralanir. Kisisel e-posta yukarida Hatta oranlari.

-Benim isim sosyal medya nisan ile yardimci olacak profesyonel gerekmez:

-Çok ciddi sosyal medya pazarlama büyük gücü ele almak gerekir. Hedefli trafik hizli ve önemli kazançlar kar marjlari patlayabilir! Sosyal medya nisan isinizi dönüstürebilirim, ama takip etmek kurallar vardir. Bu bir sanattir. Uygulanmasi gereken özel teknikler ve prosedürleri vardir. Hafifçe almayin.

-Sosyal medya nisan markalarin belirli türleri için sadece faydalidir:

-Yine, bu kadar gerçek degil. Aslinda bilgi için orada bakan pazarlanabilir herhangi bir ürün veya hizmet bir dinleyici kitlesine sahip olmasidir. Her dinleyicilerin yararlari ve verimli, bakim iletisim yalvarir. Gerçek zamanli müsteri hizmetleri saglamak zaman Özetle, daha fazla gelir elde edecek, ve böylece etkin sosyal medya nisan teknikleri ile, müsteri sadakati olusturmak.

Yukarida listelenen yaygin sosyal medya pazarlama yanlis kaçinarak, sosyal ag etkinligi için kisisellestirilmis plani formüle baslayabilirsiniz. Bu akilda bu tür Facebook, Twitter, MySpace ve digerleri gibi kuruluslar sahip oldugu marka gücü tutmak çok önemlidir. Ona, çünkü Google onlari seviyor. Milyonlarca ziyaretçi birden fazla yüz her ay inkar edilemez. Ve ne kadar erken bu dönüsüm aglarinda marka konumlandirmak, iyi ki – Eger sosyal medya nisan burada kalmak oldugunu fark iyi yapacagiz.