sosyal ag – trafik nesil için Bestchoice

Sosyal pazarlama son zamanlarda tarzi olarak büyümeye basliyor reklam modern bir biçimidir. Zaman ve tekrar sosyal pazarlama sirket hala geleneksel arama motoru pazarlama ve arama motoru optimizasyonu techniques.It kullanmak için gereken bir web sitesine trafik çekmek için kullanmak için bile neredeyse bedava oldugu için bir çok küçük isletmelerin istedim etrafinda insa baglanti stratejilerinin inanç ve web sitesi trafik kisisel ag kullanarak. Sosyal ag siteleri sosyal pazarlama genis kullanimi gerçekten çok ana isletmeler için uygun bir tercih degildi ama simdi MySpace ve Facebook gibi sosyal ag sitelerinin popülerlik sosyal ag ve sosyal pazarlama son derece popüler yapti önce
Sosyal Ag ve Web2.0 – bu zaten degilseniz bir çok isitme olacak en son kodlardan arasindadir. Güncel gelismeler yapan hiç iseniz, muhtemelen simdi bu ilgili olarak duydum ve sosyal ag siteleri gibi ilgi alanlarina sahip insanlari bir araya getirmek amaci web sitesi bir tür oldugunu biliyoruz var. Agir bu sitelerin kullanilan büyük miktarda arasinda LinkedIn, MySpace ve Facebook vardir.

Trafik nesil gelince, bu insanlar ve trafik birbirine dogrudan oransal olmasi oldukça dogaldir. Kural olarak trafik nesil stratejileri, ürün ve hizmet alani etrafinda bu sosyal ag siteleri içinde ve daha sonra web sitenize onlari almak var meraklilari bir topluluk harekete etrafinda döner. Birkaç sorun vardir bu is kursun üretimi için bu hediyeler.

Bir sorun bu web siteleri üzerinden çok genç egriltir bir hedef kitleye ulasmak olacak olmasidir; Tüm bu sosyal aglarda üyelerinin en genç oldugunu göreceksiniz. Eger diger taraftan (bu yas grubunda olan birkaç tanesi) üzerinde kurumsal alicilara yönelik bir ürün veya hizmet varsa, o zaman zor anlar MySpace üzerinde yol almak olacaktir. Tüm hedef pazar kim baglidir.

Ayrica, sosyal ag kullanicilarinin bir sabit satmak olma egilimindedir – Burada dikkatli olmak zorunda ve sadece bir satis elemani olarak kapali geliyor degil. Yerine sadece geleneksel anlamda tanitimi için çalismakla kurnazca ürün veya hizmeti tanitmak. Bu montaj ürün var ve diger sosyal ag kullanicilari motive edebilmek için var.

En servis biraz benzersiz ve insanlarin çogu bunu gerektirmez düsünelim. Onlar dogru o anda bunun için bir gereklilik olmadigi sürece insanlar açikçasi bu hayran olmadigi için, tüm bir izlenim ve sitenize insanlar için umut bu tür etrafinda Myspace bir topluluk kurma hayal etmek oldukça zor.

Son bir nokta olarak, sirketlere baglantili is kursun üretimi veya trafik bahsederken, Bu sizin ürün veya hizmet satis almak için çok inatçi oldugunu. Belirlemek için olsaydi, ben ilk diger stratejilere odaklanarak öneririm