sosyal imleme ve makale gönderme önemi

Birçok yeni internet pazarlamacilari trafik istiyorum, ama onlar bunu yaparken hakkinda gitmek nasil emin degildir. Internette, trafik çekmek için birçok farkli yolu vardir. Trafik büyük bir yüzdesi için büyük arama motorlari hesabi bu yana, birçok pazarlamacilar SEO (arama motoru optimizasyonu) döndü. Bu bir web sitesinde sayfalari arama dizinlerine üst siralarda yer almak, böylece düzenli olarak baglantilari binanin bir süreçtir. Yüksek siralamasi, daha fazla trafik bir web sitesi alacak.

Off-site faktörler ve yerinde faktörler – tüm arama motoru optimizasyonu sürecinin iki bilesenden olusur. Yerinde faktörler uygulamak daha kolaydir, ve web sayfalari gibi sayfa basligi gibi degisen unsurlar, meta etiketleri, vb içerir. Ana zorluk off-site faktörler yatiyor.

Off-site faktörler ilgili tek yönlü geri baglantilari insa içerir. Harici bir sayfadan bir baglanti bir geri baglanti olarak kabul edilir. Baglantilar ilgili sayfalarindan olmak zorunda. Her baglanti arama motorlari gözünde bir “oy” olarak sayar. Bir web sitesi, daha yüksek bir rütbe oldugunu daha geri baglantilari (veya “oy”).

Bunu bilerek, Internet pazarlamacilar kendi web özelliklerine uygun bir sekilde geri baglantilari olusturmak için büyük çaba gidecek. Baglantilari geri yapmak için pek çok yol vardir. En popüler yöntemlerden iki sosyal imleme ve makale gönderme vardir.

Sosyal imleme.

Sosyal imleme siteleri üyeleri imi ya da en sevdikleri içerigi için oy izin toplum tabanli sitelerdir. Kendi agina arkadas ekleyebilir ve yeni bir yer imi eklediginizde, onlarin arkadaslari bu konuda tanimak. Onlar istiyorsaniz bunun o kadar basparmak veya basparmak asagi verebilir. Olumlu oylarin en çok alir Içerik sosyal imleme siteleri tarafindan çok daha fazla maruz kalma vermek vardir. Bu içerik sitesi için daha fazla trafik yol açar.

Içerik gerçekten iyi ise, baglantilar çogunlukla agizdan agiza, sosyal imleme siteleri araciligiyla çok hizli yayildi. Sonunda, baglantilari da bloglar, forumlar ve diger web sitelerinde sona erebilir. Birçok blogcular ve yöneticileri sosyal imleme kullanarak baglantilar kurmak gibi nedeni budur.

Madde sunulmasi.

Madde teslim ilgili tek yönlü geri baglantilari olusturmak için baska bir yoldur. Kaliteli makaleler iyi kurulmus makale dizinleri sunulur. Içerik karsiliginda, yazar her makalenin sonunda iki veya üç metin baglantilari eklemek için izin verilir. Istedikleri gibi yazarlarin çok sayida makale olarak gönderebilirsiniz. Onlar göndermek daha fazla makale, aldiklari daha geri baglantilari.

Madde teslim yeni bir sey degil. Bu yil için yaklasik edilmis ve özenle baglantilar kurmak için bu yöntemi kullandik makale pazarlamacilar çok uzun bir süre için arama motorlarinda üst siralarda keyif aldik. Bu zaman test dayanmis olan bir baglanti kurma yöntemidir. Bu gün için, makale gönderimleri hala çok iyi çalisir.

Birlikte sosyal imleme ve makale gönderimleri birlestirdiginizde, etkisi güçlü biridir. Yeni bir web sitesi için bu baglanti kurma yöntemleri zaman görece kisa bir süre içinde büyük siralamasi alabilirsiniz.

Eger onlari kullaniyorum varsa, belki de kendinizi onlari denemek için zamani. Size hos sonuçlari sasiracaksiniz.