tasinabilir sevimli neden

Ben büyük, süslü fuar gelecek adam kadar görüntüler seviyorum. Hiçbir sey Konferansin ortasinda orada duruyor ve on kabinleri araya daha fazla yer alarak, üzerinde sizin logolu küçük yanip sönen sehir gibi müsteri çeker.

Öte yandan, ben iyi bitirdiler tasinabilir görüntü cephanelik etkili bir araç olabilir bu durumda yapmak istiyorum. Tasinabilir olmasi daha iyidir zamanlar oldugunu söylemek gibi Aslinda, simdiye kadar gider.

Burada sevimli neden tasinabilir sadece birkaç nedeni vardir:

– Sizin satis temsilcisi onunla seyahat edebilirsiniz. Büyük kabinleri bir çok sevk gerekir. Tasinabilir standinda bir kompakt hatchback arkasinda sigabilecek. Bu seyahat için mükemmel.

– Onlar zemin modelleri yani sira masaüstü sürümlerini gelir. Bir zemin tavana açiklama yapmak için on-bin-dollartrade görüntüler gerekmez.

– Kurulumu kolay degiller. Pahali kabinleri genellikle el ulagi onlari kurmak gerekir. Sendika düzenlemeleri izin veriyorsa, sizin satis elemani hiçbir yardimi ile tasinabilir bir görüntü ayarlayabilirsiniz.

– Daha samimi degiller. Sessiz standinda satis temsilcileri büyük bir ekran ile çekilen kalabaliklarin oyalama olmadan potansiyel müsteriler kadar sohbet için bir sans verir. Bu konusma söz konusu oldugunda, küçük bir kabin büyük bir daha iyi olabilir.

Simdi maliyeti hakkinda konusalim.

– Ekranda az maliyeti. Sadece açik maliyet anlamina gelmez; tasinabilir bir görüntü büyük bir stand daha bakim daha az mal olabilir. Küçük grafik yazdirmak için daha az maliyet, ve bu en son reklam kampanyasi maç için güncelleme daha ucuz oldugu anlamina gelir. Hatta farkli gösteriler için birkaç farkli görüntüler tutmak ve onlari degis tokus etmek için gelemez.

– Birden fazla satis temsilcileri etrafinda kabinleri nakliye bir olay koordinatörü var ise gemi daha az var çünkü, nakliye, daha az maliyeti. Yani yönetim yapar. Bu bigtrade gösterisi kabinleri bu ekstra çan ve islik her dogru zamaninda sevk ve yüklü var emin harcanan çok fazla adam-saat temsil eder.

– Alani daha az maliyeti. Tipik tasinabilir görüntü bir standart boyutlu stand kurmak, bu nedenle daha fazla taban alani için ödemek gerek yok edilebilir.

Tasinabilir gitmeye karar verirseniz, burada fuar görüntüler yapmak için bir kaç ipucu banka bozmadan iyi bakmak vardir.

– Grafik her zamankinden daha önemlidir. Tasinabilir bir görüntü göz cazip hale getirmek için benim en sevdigim yolu biraz yesillik ve bazi mutlu insanlar atmak için grafik sanatçisi istemektir. Tepeler, bir piknikte aileler, çiçek milleri … tüm bu seyler duyulara hitap ve gerçekten göz çizmek.

– Bazi taze çiçekler sahipsiniz. Emlakçilar bu hile biliyorum, ve böylece gerekir. Hatta eski bir kabin (veya eski bir ev) tekrar yeni görünmesini saglar çiçekler hakkinda bir sey var. Onlar yeter ki taze konum olarak, pahali, ya olmak zorunda degilsiniz.

– Lütfen fuar standlari iyi aydinlatma oldugundan emin olun. Fuarinda havai flüoresan güvenmeyin.

– Stand alani erken Rezervasyon. Iyi bir yerde küçük bir kabin büyük bir etki yapar.

Bir yerden bir yere veya fuar temsilcilerinin bütün bir ordu için seyahat bir satis elemani var olsun, tasinabilir bir stand kampanya harikalar yaratabilir. Onlar hareket etmek daha kolaydir, daha az maliyet ve onlar harika görünüyorsun. Kim daha fazla bir sey sorabilir miyim?