tele dogru yapiyor

Telefon tabanli satis nesil hala bir kurulusun dogrudan pazarlama çabalarinda önemli bir rol oynar. Ancak bazi kisi ve isletmeler sorumlu giden soguk arama uygulamalari uygulamak için basarisiz. Ayrica, Ulusal Ingiltere’de Kayit Arama Etmeyin ve ABD pazarlama ve durdurmak için soguk arama getirmek için tehdit ediyor. Bu gerçekten Telemarketing endüstrisi için son mu?

önemi sorunu
Telefon icat bu yana yeni is elde etmek için bir araç olarak kullanilmistir. Öncelikle randevu kurma hem de araç gereç için özelliginden mal her türlü satis için kullanilmistir. Bu artan yol açar ve satis güçlü bir araç olmustur.

Ancak Geçmis yillarda, telefon pazarlama kendisi için kötü bir isim kazanmistir. Scammers ve hileli ticari kuruluslar bu habersiz para almak için kullandik. Bu nedenle olmustur neden dünyada tüketicilerin “telemarketing” uyandirdi nefret sadece sadece söz. Bu conmen ragmen Telemarketing sektörün küçük bir yigin temsil.

Giden soguk arama yeni is elde etmek için gelir-artan ancak maliyet-etkili bir yol arayan sirketler için mükemmel bir seçenek olabilir. Bu yüz-yüze satis yapmak daha kolay ve daha hizli bir sekilde ve onlar dogrudan posta veya baski reklam ile yapabilirsiniz daha isletmelerin bir günde daha fazla umudu ya da potansiyel müsterilere ulasmayi saglar.

dogru yapmak
Dogru yapilirsa, tele hala bir ürün veya hizmet pazara en iyi seçim olabilir. Sonuç kolayca olusturulan yol, randevu veya satis sayisina göre ölçülür. Bu tahmin yükünü alir ve önemli bir yatirim getirisi saglayabilir.

Bir telemarketing kampanya baslatiyor üzerinde tefekkür Isletmeler telefon tabanli pazarlama stratejisinin bir iyi düsünülmüs olmalidir. Bu her yönüyle analiz ve basariya ulasmak için belli kural ve düzenlemelere uymak incitmez. Bu kurallar sunlardir:

• eyalet ve federal tele yasalar ardindan. Bu karsi çagri listeleri kontrol Kayit veya Telefon Tercih Hizmeti Çagri Etmeyin anlamina gelir

Umutlari çagrisi ile devam etmek istemiyorsaniz • Eger, profesyonel nezaket göstermek ve çagri almak için onlara tesekkür. Sirket temsil olma konusunda olumsuz bir izlenim birakarak önlemek için zealousness üzerinde kaçinin.

• mükemmel bir komut dosyasi veya çagri kilavuzu diye bir sey yoktur. Adindan da anlasilacagi gibi, bu bir arama nerede satis temsilcileri bilmek saglayan sadece “kilavuzlari” dir. Bu komut dosyalari robot degil, ses bilen aracilar yardimci olmalidir.

• iyi hedeflenmis bir çagri listesi kullanin. Bu daha nitelikli yol almak daha büyük bir sansi saglar.

korkuyu asmak
En satis temsilcileri dedigi gibi, Telemarketing kalplerin hafta degil. Birçok kisi o kadar kolay geliyor çünkü teleselling mesru bir is olmadigini söylüyorlar, ama ya yüz kere ya da daha fazla bir gün duygusal stresli olabilir reddedildigi kapatti olmak.

Telemarketing firmalari buna göre ajanlar emeginin karsiligini ve siki çalisma ve iyi bir performans için tesvik vermelidir. Bu onlara ilham ve sirketin hedeflerine ulasmak için odakli devam edecektir.

Kötü bir üne sahip olabilir, ama tele yeni is olusturmak için kazançli bir yöntem olmaya devam etmektedir. Sorumluluk her zaman etkili ve telefon satan vicdani uygulama emin olmak için telemarketing sirketleri birakilmistir.