ücretsiz ve kolay-gizli yöntemi-bir restoran pazarlama

Eger kapi daha fazla müsteri almak için sorumlu bir Restoran Sahibi, Yöneticisi veya Pazarlama Bölümü iseniz, bu makalenin her kelimeyi okumak isteyeceksiniz. Asagida, ben bile bu durgun ekonomide, benim müsteri ‘telefon zil ve tam tablolariyla almak için, benim pazarlama sirketi kullanmak ücretsiz ve kolay bir yöntem özetlemektedir.

Bu yöntem pahali reklamlar, sari sayfa listeleri, ya da dogrudan posta parça içermez. Bu potansiyel müsterilere yüzlerce her ay maruz restoranlar alir. Bu müsteriler, para nerede bulunur, ve yemek için bir yer ariyoruz.

, Temas bu tür almak için isiniz için yapacagini Görüntü ne. Muhtemelen para oldukça fazla deger olacaktir. Ben söyleseydim Ama ücretsiz olarak is için maruz kalma bu tür ne alabilirsiniz!

Simdi muhtemelen bu ücretsiz ve kolay pazarlama yöntemi ne oldugunu merak ediyorsaniz, bu yüzden “Gizli” üzerinde size izin verecegim. Yerel internet pazarlama stratejisinin kendi payina Google Rehber denir.

Google arama motorlarinin King ve simdi yeni ve gelistirilmis Sari Sayfalar kabul edilir. Her gün daha fazla insan ürün, hizmet ve bilgi bulmak için kendi bilgisayar ve cep telefonlarinda internete dönüyor. Bir sey bilmiyorum ya da bir sey “Bu Google” nerede oldugunu ögrenmek istiyorsaniz.

Peki Google Rehber nelerdir? Ilgili bilgileri ile kullanicilara sunmak amaciyla, Google ürün ve hizmetler sunuyoruz yerel isletmelerin 500.000.000 mini web siteleri yaratti. Simdi böyle “restoran” olarak net bir yerel niyet, bir arama terimi birisi türleri, Google yerel restoranlar ve restoran bulundugu gösteren bir harita bir listesini saglamaktadir.

Ve en iyi kismi Google Google Rehber Listeleme kontrol altina almak için istiyor. Onlar kullanicilarina iyi bir kullanici deneyimi sunmak ve müsteri alacak uygun ve yararli bilgiler eklemek istiyorum.

Su anda Google kelime “restoran” her ay için 13.600.000 arar oldugunu tahmin. Ben bu poz her sehir ve kasabanin ilk sayfasinda listelenen yedi restoran isletmeleri için ne kadar güçlü görebilirsiniz umut?

Peki bu restoran Google bir sayfa üzerinde listelenen almak için sürer? Yer, web siteniz, atif, degerlendirme, ve tam dolduran ve iddia Sayfa: Su anda bu bes sey büyük bir yüksek konumlara Google Yerler listesinde almak rol oynadigi düsünülmektedir.

Benim tavsiyem, tüm ilgili düzgün bir sekilde rekabet yok önce hemen harekete geçmek, daha sonra yerinizi sayfa doldurarak ve iddia olabilir ögrenirler. Bu, tüm yil yapacagim en iyi ücretsiz pazarlama stratejisi olabilir.

Sosyal medya çok sayida restoran pazarlama portföyüne dahil etmek baska bir online pazarlama stratejisidir. Bu sosyal medya siteleri müsterileriniz ile etkilesim ve aradiklari tam olarak ne ögrenmek için harika bir yoldur. Ve bu web 2.0 özellikleri olsa tüm genellikle bazi bakim ve izleme gerektirir kaydolmak için ücretsizdir. Eger restoran pazarlama planina sosyal medya kullanmaya karar verirseniz, düzenli içerik ve monitör yorum eklemek için biraz zaman ayirmaniz gerekir.