viral konusma tetiklemek için pazarlama e-postalarini nasil kullanilacagi

– Degerli bir bilgi kaynagi ol
Onlar pazarlama e-posta alma kazanmak için beklediginiz bilgi geldiginde profesyoneller temel ihtiyaçlarini nispeten basit olsa da, meydan için consigning olmadan, hatta posta açmak için onlari ikna ilk engel asmak saglamaktir önemsiz klasör.

Ancak hedef kitle alici ve saglamak istiyoruz is zekasi tür ilgili, alici otomatik olarak B2B e-postalari açmak dair bir garanti yoktur. Bu sansinizi artirmak için müsteriler için ve is imkanlari için hem de bilgi güvenilir bir kaynak olarak ün olusturmak gerekir. Bu durum ulasmak pazarlamaci ekstra mil gitmek gerekir – sadece temel promosyon mesajlari veren ancak alici ilgi uyarir ve onlara e-posta açmak ve hatta gelecekte bunun için disari bakmak için motive içerik olarak benzersiz bir düzeyde yaratmak degil.
Bir B2B e-bülten yayinci olarak kendinizi pozisyon. Sadece ürün veya sirket tesvik için e-posta sinirlamayin. Bunun yerine hedef kitlesi merkez ilgi ve önem tasimaktadir konularin ön planda, bilinçli bir sanayi yorumcu olarak kendinizi kurmak. Onlari pazar egilimleri, yeni süreçler veya ilgili ürünlerin (mutlaka sizin) ve sanayi etkileyen konularda özel bilgiler sunan, içerdekilerin olarak alicilara davranin. Böylece online baglantilari yoluyla bu nisan için bir platform saglamak için korkmayin, tartisma sosyal medyada bir konusmanin önemli bir parçasidir – inatçi ve içerik ve okuyucu bir yanit tesvik etmek mesajlasma çekici olmak hazirlayin profilleri veya kurumsal site için özel bir bölüm. Bu önde bir sonraki e-posta aldim olma hedef kitlenize olumlu kabul asilamak için yardimci olacak ve viral tartisma isteyecektir – ürün ve daha genis sanayi tartisma ile ilgili olarak her iki.

– Eski ve yeni içerik birlestirin
Bu içerik hazirlarken, seyirci yapmaniz ayni bilgiye sahip oldugunu düsünmeyin. Bu geri dönüsüm veya yeniden yazdirin geçerli bilgi geçmisten ve referans ürün bilgileri, tarihsel veriler, sanayi bilgi ve bilgi söz konusu oldugunda diger kaynaklara genis baglanti saglamak için kabul edilebilir.
Bu bilgileri güncel ve ilgili her zaman esastir böylece tüm e-posta yaklasik üç çeyrek ilk 24 saat içinde meydana açilir. Ancak, bazi alicilar daha sonra e-posta gün ya da hafta açilacak gibi ayni zamanda web tabanli resimler, baglantilar, yanit portal ve açilis sayfalarini erisilebilir kalmasini saglamak gerekir.
Tüm bu is platformu üzerinde devam eden interaktif söylem için oldukça rahat. Alicilar bir sonraki haber bülteni ve bu diger endüstri meslektaslari ile bilgi ve tartisma paylasmak için onlari daha motive hale açarak daha fazla ögrenme firsati hak vereceksiniz.

E-posta bir önizleme bölmesinde nasil göründügünü bilin
Kampanya tasarimi açisindan önemli bir pratik göz önizleme bölmesinde e-postanin ortaya çikmasidir. B2B pazarlama aboneleri anket ve triyaj gelen kutularini Bu görünümü tüm kampanya yapmak veya kirmak, böylece için önizleme bölmelerini kullanin. Eger viral konusmalari tetiklemek için çalisacagini umuyoruz Bu anahtar bilgi her e-posta sol üst yerlestirilmelidir – tüm alici burada görebilirsiniz büyük, renkli reklam ise onlar daha büyük olasilikla açmadan e-posta siler.

– Anahtar karar vericiler ulasmak
B2B sosyal ag etkinligi viral oturumda yer almayan bireylerin durumu hakkinda büyük bir bölümünde baglidir. Herhangi bir organizasyonda C-düzey yöneticiler kadar bu kisilerin çok önemlidir ve farkli bir yaklasim gerektirir ulasan, büyük para harcamalari etkileyen üst düzey kararlar ile tahsil edilir.
Bir yöntem C-düzey yöneticiler viral konusma tetikleyen haber / bilgi ayrilmaz bir parçasi haline getirmektir. Örnegin, sektörün geri kalani için degerli bir rapor saglayacak bir ankete katilmak için onlari davet ediyoruz. Davet sorular soran bir arastirmaci aksine üst düzey yöneticileri arasinda bir konusma olustururken, kendi sirketinde bir C-düzey yönetici gelmelidir. Bu arastirmanin sonuçlari e-posta kampanyasi için degerli içerik saglayacak ve üst düzey sanayi oyuncular ile diyalog önemli iliskiler kurmak için yardimci olacaktir.
B2B pazarlama kampanyalari ancak hedef ve endüstri bilgisi, tüketici kampanyalari gibi yöneticiler içerik güven ve marka savunma içine adimlar atmaya tesvik etmek için gerekli viral tartisma vardir kiskirtmak için oldugu kadar firsat var.